مردان باکره

سنگ صبور محترم دو هفته پیش، تولد 31 سالگی ام را جشن گرفتم ولی بعد از این همه سال من هنوز یک مرد باکره هستم. البته منظورم به طور دقیق این است که با یک زن رابطه جنسی کامل نداشته ام. از همان دوران نوجوانی می شنیدم که سکس داشتن عملی است که پسرها را مرد می سازد. برای همین مدتهاست که داستان های ساختگی تهیه می کنم و برای دیگران تعریف می کنم. برای همین هیچکس در پیرامون من خبر ندارد که من باکره هستم. می خواستم بدانم آیا واقعا ربطی بین داشتن سکس و مردانگی وجود دارد؟

الف شین عزیز

خیالت راحت باشد که مرد بودن هیچ ربطی با باکره بودن یا نبودن ندارد. انجام یک عمل جنسی با یک زن به طور خودکار به افراد اعتماد به نفس نمی دهد.  بعد از یک سکس، مردان  باشعورتر نمی شوند. بر ارزش  شخصیت شان یا بر جذابیت شان اضافه نمی گردد و …

باکره ماندن بی شک دردسرها و نگرانی های خاص خودش را ایجاد می کند. مردان باکره وقتی به میانه 30 سالگی می رسند احساس می کنند دیگر برای آنها دیر شده است. نداشتن تجربه جنسی بعد از 30 سالگی به خاطر توقعاتی که در جامعه وجود دارد شاید باعث عدم اعتماد به نفس شود.

خوشحالم که با اقرار نکردن و مخفی نگه داشتن این موضوع، خودت را در معرض توهین و مزاحمت های ناخواسته قرار ندادی.

تحقیقات نشان داده است که مردان باکره بیش از مقدار معمول، در برابر زنان احساس خجالت می کنند.

بخشی از دلایل باکره ماندن، می تواند نداشتن جذابیت لازم باشد. چاقی بیش از حد و کم بودن  توانایی ذهنی نیز در نداشتن تجربه جنسی تا حدودی موثر هستند. بخش قابل توجهی از باکره ها به خاطر اعتقاد مذهبی  ترجیح می دهند باکره بمانند. به اضافه اینکه بعضی از افراد اصلا میل جنسی ندارند.

با این همه، مهمترین واکنش منطقی این است که فقط به حس درون خودت گوش دهی و بر اساس نیاز عاطفی و فیزیکی خودت اقدام کنی.

 

Why Some People Become 30-Year-Old Virgins

http://www.businessinsider.com/why-people-become-adult-virgins-2014-1

http://www.cosmopolitan.com/sex-love/news/a54572/male-virgin-advice/

Written By
More from بهمن

همسرم بیماری اختلال دو قطبی داشت

سلام میشه خواهش کنم راهنماییم کنین. من 4 سال پیش با کسی...
بیشتر بخوان