پنج حالت آمیزش تضمین کننده ارگاسم زنان

قرار گرفتن یک زوج در حالت های جدید آمیزش، در قدم اول باعث توجه و دقتی می شود که شاید در زندگی مشترک، به مرور زمان کمرنگ می شود. زوج ها به هم و اعمالی که در رختخواب انجام می دهند عادت می کنند و طبیعتا تمرکزی بر روی نحوه هماغوشی صورت نمی پذیرد.

1

این پنج حالت نزدیکی، نیازمند توجه و اعتنای بیشتر از طرف هر دو نفر است.حالت های که شانس و سرعت به اوج رسیدن زنان را تضمین می کند.

1- این حالت یک تفاوت کوچک با شیوه سنتی دارد. شکم مرد کمی بالاتر شکم زن قرار می گیرد تا فرصت تماس بین آلت مرد و سطج روی آلت زنانه و بخصوص کلیتروس بیشتر شود.
2- زن بر روی پاهای مرد می نشیند. ولی بخشی از سنگینی بدنش را با یکی از دست هایش حمایت می کند. مرد می تواند آلت زن یا پستان هایش را لمس کند. زن ضمن لمس نقاط حساس بدن خود به مرد اجازه دهد از دیدنِ یدنش لذت ببرد. شاید در این حالت، دخول مرد زیاد عمیق نباشد ولی تماس از نردیک دو جشم پر از تمنا به ماجرا حس قوی می دهد.
3 – مرد با دو دست، باسن زن را نگه می دارد تا با حرکات بدن خودش به خوبی همراه باشند و حس جذاب کنترل را برایش فراهم کند. در حین دخول، حرف زدن در باره نحوه و سرعت حرکات خیلی مهم است. زن بهتر است ترجیح دهد که همه چیز آرام صورت پذیرد و وقتی دارد به اوج نزدیک می شود از شریک جنسی اش بخواهد که بر سرعتش بیفزاید.
sideways_spooning
4- زن و مرد می توانند به پهلو کنار هم دراز بکشند. در لحظه ورود آلت مرد، یکی از پاها ی زن بالا نگه داشته شود. بعد هر دو آنها می توانند به لمس سطح کلیتورس بپردازند. اقایان یادشان نرود که لایه های سطح رویی آلت زن یکی از حساس ترین نقاط جنسی زن است که حتی با لمس و نوازش می تواند وی را به اوج جنسی برساند
5- در این حالت زن به روی تخت نصفه نیمه دراز می کشد طوری که پاهایش از تخت به سمت کف اتاق اویزان است. چند بالش زیر باسن زن قرار میگیرد و وضعیتی ایجاد می شود که مرد می تواند خیلی عمیق دخول کند. دست های هر دوی شان هم ازاد است تا به هر کجای همدیگر بچرخند.
 • white

  جالب این جاست که با وجودی که خوانندگان تان در فیس بوک و جاهای دیگر به کرات اعلام کرده و میکنند که اصولا به سکس دسترسی ندارند شما به انتشار مطالب این چنینی که احساس حرمان را در آنها دامن می‌زند ادامه می‌دهید. کاش کاش کاش کمی مسؤولانه تر رفتار می‌کردید.

  • Amin Ebrahimi

   ابتدا اینکه دسترسی داشتن تعداد قابل توجهی از خوانندگان حداقل نه به طور منظم به رابطه جنسی چیز چنان دور از ذهنی نیست ، دیگر اینکه من به عنوان فردی که به قول شما به سکس دسترسی ندارم ایناحساسی رو که شما می گید در من بر انگیخته نمیشه ،اون دوران که جلد صابون لوکس هم می توانست حساسیت جنسی ایجاد کند تمام شده

  • جق جقو

   جق بزن دادا خو. ملافه رو بغل کن فکر کن داری نیکول کیدمنو میکنی. یکمم اون مغزتو به کار بنداز تخیل کن. مغزو خدا برای همین داده دیگه. نذار آکبند بمونه. میتونی عکس صورت جنیفر آنیستونو پرینت رنگی با کیفیت بگیری بچسبونی روی ملافه که شبیه سازیت واقعی تر باشه. همینطور میتونی عکس سینه و باسن هایی رو که دوست داری پرینت کنی و بچسبونی رو ملافه. یه جوری میکس اند مچ دیگه. تنوع هم داره تکراری نمیشه.

  • دانيال

   برو بابا كف ك. س

 • Erfan

  چرا شما از جانب «کل خوانندگان» صحبت میکنی؟ من یکی از خوانندگانشون هستم و از این مطلب و مطالب مشابه استفاده میکنم. احساس «حرمان» هم در من افروخته نمیشه.