سه ساله یواشکی دوستش دارم

سلام. یک هفته دیگه ۳۴ سالم میشم. شاغلم. ماشین معمولی دارم. قیافه ام هم یه تیپ معمولی. راحتم با همه حتی با دخترا توی محل کار و زندگی.

می بینم هر چی آدم متاهل که با هم می گردند یه جورایی اون چیزی نیست که دلم بخواد برای من پیش بیاد. من عشق رو دیگه بین شون نمی بینم.

الان سه ساله که یه دختر رو دورادور ازش خوشم میاد. مدت کوتاهی با هم آشنا بودیم. داشت همه چیز خوب پیش می رفت که من سریع ماجرا را قطع کردم. ترسیدم. چون نمی خواستم حس و عشقم به اون از بین بره.

دختر بی نهایت دوست داشتنی است. از خنده اش و حرکاتش خوشم میاد. موهای صافش رو دوست دارم. چشماش همیشه برق می زنه. می دونم که خیلی مهربون و وظیفه شناسه . توی فامیل و آشناها همه تحسینش می کنند. من تصمیم گرفتم فقط یواشکی عاشقش باشم.

توی همه شبکه های اجتماعی هست. عکس هاش، دوستاش. کارهایی که می کنه. موسیقی و لباس هاش. هر کاری می کنه برام عاشقانه است. با اینکه عشقی یکطرفه است ولی تحمل این عشق یواشکی اصلا برام سخت نیست 

این دختر نشانه دقیقی از همه آرزوهایی هست که برام عزیز هست. بهش فکر می کنم. توی خیالم باهاش راه میرم. حتی باهاش عشقبازی هم می کنم. می دونم که اگه رابطه مون جور بشه هر دو مون خوشبخت میشیم. ولی یه خوشبختی کوتاه مدت. چون زندگی، ما رو از هم سرد می کنه.

راضی ام از زندگی ام و این عشق خیالی ام. نظر شما چیه؟

سپهر عزیز

ترس و نگرانی ات واقعی است. اما بشر اگر می خواست مثل تو زندگی کند دهها هزار سال پیش منقرض شده بود.

اگر می توانی به این عشق، فرصت دوباره بده. اما در حین آشنایی سعی کن با تمام وجود، نگرانی هایت را توضیح بده. ببین او چه فکر می کند. شاید آدمی است مثل خودت. شاید او هم یواشکی عاشق تو است.

عشق و ماندگاری اش غیرممکن نیست. اما واقعا اگر آن زن رو دوست داری چطور اجازه میدی عشق تو، نصیبش نشه؟

برو جلو و نترس. حتی اگر رابطه تان پس از مدتی کمرنگ شد و نگرانی هایت درست در آمد ناراحت نشو. نگران او هم نباش. او را ضعیف و شکننده نبین و به جای او تصمیم نگیر. شاید او ترجیح می دهد عشق را تجربه کند هر چند کوتاه.

خودت هم چیزی را از دست نمی دهی چون آدم عاشق پیشه ایی هستی و حتما یکی دیگر را می توانی پیدا کنی که این بار تا ابد یواشکی دوستش داشته باشی.

image source

Written By
More from بهمن
با خیانتش چکار کنم
سلام ، هفت سال عاشق یه دختر بودم و امیدوار به آینده...
Read More