چرا زنان عاشق انگشت مردان هستند

اکثر ما مردان تنها تصوری که به طور غریزی از سکس داریم قرار دادن آلت تناسلی در واژن زنان است. برای دو سوم مردان، عشقبازی ربطی به رابطه جنسی ندارد و فقط می خواهند سریع به لحظه دخول برسند. ما مردان در ضمن مدام به فکر قد و قامت عضو جنسی مان هستند و اینکه چقدر می توانند پایداری به خرج دهند.

ما این همه توجه و تاکید و حتی نگرانی را برای خودمان ایجاد می کنیم بدون اینکه متوجه باشیم از هر چهار زن، فقط یکی از آنها  تحت تاثیر تماس مستقیم آلت مردان در درون واژن، به اوج لذت جنسی می رسند.

برای زنان، کل ماجرای هماغوشی، بوسیدن، عشقبازی و لمس و زمزمه های عاشقانه به همراه تماس و لمس لایه های بیرونی واژن و بویژه کلیتوروس می باشد. به عبارت دیگر، از نظر زنان، انگشت مردان، تحریک کننده ترین عضو بدن شان است.

بخش قابل توجهی از ما مردان مدام نگرانیم مبادا دچار انزال زودرس شویم. اضطرابی که وقتی توام می شود با نداشتن تجربه و اعتماد به نفس، ترس و نگرانی شدیدی  ایجاد می کند. احساس ناخوشایندی که عملا نمی گذارد زمان طولانی و لذتبخشی در رختخواب داشته باشیم. همه این مشکلات در نهایت به زنان نیز منتقل هم می شود و درصد بزرگی از آنها معمولا ارضا نمی شوند.

مردان بهتر است با این حقیقت آشنا شوند که دخول آلت در ۷۵ درصد موارد، نقشی در به اوج رسیدن زنان ندارند.  ما مردان  به واقعیت فیزیکی زنان و نقش بسیار حساسی که چوچول یا کلیتوریس در تحریک جنسی زنان دارد اصلا بها نمی دهیم.

ما مردان بهتر است بین تصور ما از سکس که همان دخول است با تعریف زنان از سکس، تفاوت قائل شویم. برای اکثریت زنان سکس یعنی تحریک، لمس و بوسیدن لبه های بیرون واژن و کلیتوریس می باشد.

قرار نیست ما از شیوه لذت بردن خود ضرف نظر کنیم. اکثریت مردان با دخول به اوج لذت جنسی می رسیم. ما می توانیم این حالت را حتما در حین سکس ایجاد کنیم چون زنان مشکلی با آن ندارند.  مشکل در ارضا شدن زنان و توجه به تعریف آنها از ربطه جنسی است.

شابد برای بعضی مردان، لذت بخشی و ارضای زنان مهم نیست و همه توجه شان به دخول و ارگاسم خودشان است ولی اغلب مردان، این روزها می خواهند و هم به هر حال ناگزیرند تا مسئولیت جنسی شان را جدی بگیرند وگرنه زمینه برای انواع نارضایتی ها و حسادت ها و حتی خیانت ها فراهم می شود.

The Most Important Sexual Statistic

https://www.psychologytoday.com/blog/all-about-sex/200903/the-most-important-sexual-statistic

Female Orgasm May Be Tied to ‘Rule of Thumb’

http://abcnews.go.com/Health/ReproductiveHealth/sex-study-female-orgasm-eludes-majority-women/story?id=8485289

Pinterest

More from مرد روز

سفر چین – از آکواریوم کادیلاک تا سنگ خوش یمن

 آکواریوم تبلیغ ماشین کادیلاک - شهر شانگهای سنگ خوش یمن - شهر شانگهای این هم اعلامیه رسمی...
بیشتر بخوان