انگار زندگی بدون مردا سخت تر میشه

سلام. کاشکی مطلبی هم برای امثال من می‌گذاشتین که در زندگی تنهای تنهان. هیچکس نیست که باش در ارتباط باشم. البته ارتباط فقط ارتباط جنسی نیست. همینکه یک نفر و داشته باشم و باش صحبت کنم.

من خسته شدم از اینکه روزا کار کردم و درس خوندم و شبها به خودم یه فیلم هدیه دادم … اینا دیگه آرومم نمیکنن. من این روزها تو فشار روحی خیلی بدی ام. رو درس خوندنم تمرکز ندارم. الان چند شبی هست که دلم میخواد با یه مرد صحبت کنم. ولی نمیدونم چرا این احساس آشفته ام میکنه.

توی این خواسته دست و پا میزنم و احساس شرم می کنم. آدم چقدر بدبخته که حتی یه دوست مرد نداره کنار خودش که بهش تلفن کنه بگه من یه مرگمیم هست و فقط به حرفام گوش کن. هر چقدر که بیشتر میگذره انگار زندگی بدون مردا سخت تر میشه.

توی ذهن خودم همیشه فکر میکردم که می‌تونم تنها ادامه بدم. چون خیلی امید دارم. خیلی هدف دارم. رویاهای بزرگی دارم که تو هیچکدوم شون یه مرد با من شریک نبودن. کاش اینطور نبود. شاید به خاطر اینکه نمیتونم راحت به کسی اعتماد کنم.

ولی الان احتیاج دارم که یکی رو داشته باشم. به نظر شما کسی هست که فقط دوست تو باشه و به چشم معشوقه بهت نگاه نکنه؟ همکلاسی های دانشکده ام آدم‌های خوبی هستن ولی من نمیخوام از زندگیم براشون حرف بزنم و درد دل کنم. نمی تونم باهاشون راحت باشم.

 

دختر تنها

احساسی که ابراز کردی کاملا سالم و دوست داشتنی است. مطمئن باش این فقط تو نیستی که در این موقعیت ناخواسته قرار گرفته ایی. بخش عظیمی از زنان و مردان، در همه جای دنیا و بخصوص در ایران، نمی توانند با دنیاهای همدیگر آشنا شوند چون یک عالم اما و اگر و پیشفرض و توقع و سنت، بین شان حصار شده است.

با این وجود، این را فراموش نکن که با همه سردی ها و بی مرامی ها که باعث بدبینی و دوری زنان و مردان از همدیگر می شود، نسل تو بیشتر از هر دوره  قبل، می تواند حق انتخاب داشته باشد. وسایل بیشتری برای تماس و آشنایی در بیرون از محوطه زندگی اش دارد.

هوشمندانه و با دقت، از فرصت های تماس در درون دنیای اینترنت و شبکه های اجتماعی اش استفاده کن. مردان زیادی هستند که مثل خودت نیاز به یک دوست و همصحبت از جنس مقابل دارند. این نوع مردان معمولا خجالتی ترند. قدم پیش نمی گذارند چون نمی خواهند بی احترامی پیش بیاید. مردانی که به حریم شخصی خودشان و بالطبع دیگران احترام می گذارند.

کافی است کمی توجه بیشتر نشان بدهی به مردی که فکر می کنی و یا حتی حدس می زنی لایق توجه است. مطمئن باش او حتما  پیگیری می کند.

از اشتباه آنقدر نترس که هیچ تصمیمی نگیری. اکثر آشنایی های بشری با ساده ترین واکنش ها شروع می شود.

 

image source

bigthink.com

Written By
More from بهمن

مرد متاهل و زن مجرد

سنگ صبور عزیز. با زن و شوهری از دوران دانشگاه، دورادور دوست...
بیشتر بخوان
 • Tirdad Hakhamaneshi

  منم یه مرد تنهام…ای کاش یه زن خوش سیرت و خوش صورت هم با من ارتباط عاطفی میداشت.

 • زیبا احمدپور

  واقعا عالی بود. فقط امیدوارم به عقوبت کار زشت من دچار نشید. قدر عشقی که خدا براتون میفرسته رو بدونید. من احمق سال 89 در حالی که یک سال دوست پسر سابقم مرده بود خدا بهم فرشته مذکری رو بهم هدیه داد که اروم جونم بشه صداش ارومم میکرد تشویقم کرد ارشد بخونم رفتم جهاد دانشگاهی دوره یک ساله ام بی ای رو خوندم چهارسال ارشد رد میشدم و هر سال میگفت عشقم تو قبول میشی ثبت نام کن. اخرش تو یک رشته دیگه ولی به هر حال قبول شدم. من احمق قدر ندونستم. مهربون نازنینم رو از خودم روندم دلشو شکستم گفتم بدرد هم نمی خوریم نمیدونم چه مرگم بود. اون بی نهایت دوستم داشت آرشم دوستم داشت. بهش خیانت کردم من احمق بی شعور بهش خیانت کردم. یکساله که اسمونی شده ما دخترا خیلی وقتا لیاقت چیزایی که خدا بهمون میده رو نداریم. شب و روز براش دعا میکنم که از من بگذره و حلالم کنه.

 • Yashar Parvizi

  به نظر من انسان ها در هر حالتی نیاز دارن که بایکی فارغ از هرنوع رابطی حرف بزنن از احساسات خودشون بگن و احساسات طرف مقابل رو در مورد مسائل بشنوند و مقایسه کنن. امیدوارم بتونی فرد مناسب رو پیدا کنی

 • Sina Deuxshiri

  انگار داستان زندگی من و نوشتن. ممنونم از مرد روز