تظاهرات حقِ لخت نشان دادن بالاتنه برای همه

آخرین یکشنبه ماه اوت هر سال، اختصاص داده شده است به تظاهرات برای گرفتن حقِ لخت نشان دادن بالاتنه برای همه … این حرکت اعتراضی که توسط زنان امریکایی شروع شد به بیش از 20 کشور جهان گسترش یافته است. زنان معترض معتقدند قانون ممنوعیت لخت نشان دادن پستان زنان باید برچیده شود و اگر ممنوعیتی هست باید برای مردان هم باشد.

این گروه های اعتراضی معمولا بخش بسیار کوچکی از جامعه غرب هستند ولی همه تحمل شان می کنند و لقب های بد به انها نمی دهند. اینها در هر جامعه ایی همیشه، مرزهای پذیرش تفاوت ها را می گسترانند. مهم نیست هدف شان چیست یا چقدر اهمیت دارد ولی باور شکنی می کنند. با تعصب و اموزش غلط و زن ستیزی و نابرابری روبرو می شود. این تلاش ها برای سلامت جامعه لازم است.

Go Topless Day

 

More from مرد روز

گوگل و حقایق جالب – ۱۰

این ویدئو به خوبی نشان می دهد یک سگ چطور به کمک...
بیشتر بخوان
 • مجید

  واقعا به جز تعصبات مذهبی چه دلیل دیگری برای پوشاندن پستان های زنان وجود دارد؟ چه دلیلی مستدلی برای این کار وجود جز اینکه مردان باید در لخت بودن بالا تنه آزاد باشند ولی زنان نه؟ اصلا پوشاندن نوک پستان چه تاثیری بر میزان تحریک کنندگی نشان دادن آن دارد که حتی در بسیاری مواردتنها نوک آن سانسور یا پوشانیده می شود؟

 • علی

  اه اه
  چقدر بعضی از این ممه ها زشت هستن! خداییش همون زیر قایمشون کنن خیلی بهتره! به اندازه کافی صحنه های مشمئز کننده برای دیدن وجود داره، حداقل دیگه اینا اون ممه ها رو بپوشونن!

  • OJ

   Oj

 • khando mahvid

  حیف که با سمبل مادرانگی این قدر مبتذل برخورد میشود

 • OJ

  پستانداران، دلاوران، نام آوران، به نام یزدان پیروز باشید ( با آهنگش خونده شود ).