پنج رفتار ناخوشایند مردانه

شبکه اینترنتی Reddit کارش تولید اخبار اجتماعی است که توسط خوانندگان ارائه یا پرسیده می شود. جزو 20 وبسایت پربیننده در بین بیش از 45 میلیون وبسایت جهان است. مطالب و سئوالات مطرح شده در آن بر اساس علاقه و رای خوانندگان رتبه بندی می شود و …

آنها اخیرا از زنان خواسته اند ناخوشایندترین رفتار که در جنس مخالف می شناسند را اعلام کنند. برای این سئوال بیش از 20 هزار جواب ارسال شده است. این هم لیست بدترین ها تاکنون:

Elliott Erwitt

1- مردانی که اصرار دارند بخصوص بعد از بیرون آمدن از حمام، به نمایش و تکان دادن آلت شان مبادرت کنند

2- استفاده بیش از حد مردان از ادکلن

3-  مردانی که از بدن و قیافه زنان غریبه در خیابان ایراد می گیرند و همزمان رو به دوست دختر یا همسرشان می گویند  خوبه که تو اینطوری نیستی

4 – مالیدن سطح واژن، انگار که می خواهند مثل انسان نخستین، آتش روشن کنند

5- وقتی که یک مرد می گوید همه زنان قبلی که در زندگی ام بودند واقعا دیوانه بودند.

 

 

 

 

More from مرد روز

شگردهای خانم ها برای جلب توجه آقایان

ژن ها در حقیقت، آرشیو بسیار فشرده شده ناشی از تجربیات هزاران ساله...
بیشتر بخوان
 • پوریا

  کاش برعکسش رو هم می پرسیدن. از مردها هم بپرسن خوبه ها! ولی سومی خیلی بی معنی بود! خب باید مثلا با واژن چی کار کنن؟

  • منظور عمل سریع و بدون احساس بوده است. ممنون

   • Menosepahr

    مردها لخت غریبه دوست دارن به همین دلیل بشتر مشتری های خرید دی‌وی‌دی و بازدیدکنندگان سایتهای زنجیره‌ای پورن مثله ردپورن، پورن‌هاب، یوپورن، تیوب8 و غیره (مالک: کمپانی یهودی) از مردان تشکیل شدن. ولی بیشتر زنها دوست ندارن و افسردگی میان زنان بازگر پورن بیشتره و همشونم یه توله سگ دارن چون رابطه عاطفی و اجتماعیشون کم شده.
    البته مقصر فمینیسم هست که پورن رو بعنوان افیون جدید به جان بشریت انداخت.
    برهنگی و سکس زن اسباب سرگرمی مردن هست و جالبه مشهورترین مردن موفق در پورن و اروتیک از یهود غیرمذهبی هستن.
    مشخه نتیجه نظرسنجی آزاد و مستقل چیه اکثر مردها لخت زن غریبه رو دوست دارن

 • Nasi

  چطور واقعا دانشمندا انقدر دانشمندانه اين اقايونو كشف ميكنن هاهاهاها دقيقا همش حال به هم زنه

  • این موضوع در یک مجله اجتماعی توسط شهروندان درج شده و رای های داده شده توسط اقایان و خانم ها به صورت مشترک بوده… زیاد سخت نگیرید

 • پوریا

  من که هر دفعه از حموم میام و آلتمو میچرخونم کلی مایه خنده خانمم میشم. اصلا هم بدش نمیاد

  • Menosepahr

   سوال؛ مادر و خواهرت یا زنهای همسایه هم بدن لختت رو میپسندن و میخندن؟ اگه همسرت نخنده کی بخنده؟ احتماا خندیدن همسرت بیشتره تا محارمت

 • Menosepahr

  1- برعکسش باعث خوشحالی و خنده اکثر مردان میشه، طبیهت زن و مرد در اینه، برهنگی و سکس آزاد برای زن خوب نیست نمونش قربانیان “فمینیسم و پورنوگرافی” که پورن استارهای سابق از آسیبهای جبران ناپذیری سخن گفتن.

  2- این مورد رو قبول ندارم، زنان که مثله کالاهای کارخانه یک شکل و اندازه نیستن، انسان هستن و نمیشه به راحتی گفت زنان اینو دوست ندارن اوو دوستدارن.

  3- این یک تعریف و تمجید هست و طبیعیه. در طبیعت زن و مرد اگه زن به اندام و هیکل مد دیگه اشاره کنه مردها ناراحت میشن غیرتی میشن ولی زنا دوست دارن در مقایسه شدن پیروز باشن.

  4- خیلی نویسنده اصلی ایراد گیر هست، خود زنها هم همینکار رو میکنن چه در پورن چه در دنیای واقعی بیرون و درونش رو زن یا مرد میماله.

  5- خب زنها مرد صادق رو دکست دارن، اگر مرد به دروغ میگفت هیچ زنی در زندگیم نبوده و یا زنان قبلیم همه عالی بودن، این خوب نیست. مردی که حقیقت رو بگه و نقطه تاریک و مخفی نداشته باشه مرد شایسته است.

 • Menosepahr

  من یه ویدیو شوخی تو یوتیوب دیدم مرده لخت بود و پالتوشو میزد کنار، دخترها شروع میکردن به تعجب و خندیدن. زنهای مسن ناراحت میشدن. ولی واکنش همه دحترا و زنا یکسان نیست. در مقایسه بین مرد و زن .. اکثر اقایون دوست دارن برهنگی زنان غریبه رو ببینن ولی زنان کمتر تمایل دارن. سایت پورن‌هاب اعلام کرد کمتر از 20 درصد بازدیدش مونث‌ها هستن و بیشتر از 98 درصد پورن‌استارها مونث هستن.
  در ایکس‌همستر دخترها و زنانی هستن که شاید شوهر هم داشته باشن ولی دوست دارن ما لختشون رو بپسندیم که تعدادشون کمه ولی وجود دارن