هنرپیشه جذاب Jamie Chung و رمز و راز ملاقات اول

مجله سلامت مردان از هنرپیشه جذاب امریکایی Jamie Chung خواست چند شگرد و قلقِ ملاقات اول با یک زن را که به نظر او مهم است برای مردها بیان کند:

jamie-chung-recovers-from-stressful-week-02

یک ذره صبوری بیشتر می تونه پاداش خوبی در بر داشته باشه. اگه متوجه شدید که موقع ملاقات ۵ الی ۱۰ دقیقه دیر کرده بدونین که می خواسته در بهترین وضع ممکن بیاد پیش شما. پس بی خیال دیر کردنش بشید.

توی ملاقات اول بهش فرصت بدین بتونه خوب ببیندتون. ملاقات های اول توی نور روز و طی دعوت به یک ناهار وسط هفته یا یک کوهنوردی و قدم زدن در طبیعت در روزهای تعطیل هفته بهترینه. خیلی خوبه آشنایی اولیه در حال حرکت و انجام دادن یه کار باشه. اگه همه چی خوب پیش رفت دعوتش کنید به یک شام.

دهن تون عطر نعناع بده. هیچی بدتر از یک مرد خوشتیپ با دهن بدبو نیست.

ما اونقدرها هم حساس و بهانه گیر نیستیم. اگه توی لباسی که انتخاب کریم به نظرتون جذاب نبودم رک و راست این رو بگید. من خیلی از واکنش صادقانه خوشم می آد.

ادای کول بودن و براتون اهمیت نداریم رو در نیارید. بعد از ملاقات اول الکی صبر نکنید و جلوی خودتون رو نگیرید که می خواهید اس ام اس بزنید. اگه طرف ملاقات ازتون خوشش آمده باشه بلافاصله هم زنگ بزنید ضرر نداره. اصلاْ هر چی زودتر بهتر

هرگز و هرگز نپرسید که تمپان پوشیدید؟ با این حرف مثلاْ می خواهید بگید اگه بداخلاقیم به خاطر پریودمون هست وگرنه خوش اخلاقیم. نه. این حرف که مدام همه جا شاید شنیدید غلطه. ما می تونیم هر موقع که بخواهیم بداخلاق باشیم.

Written By
More from سام

ترانه ایی در وصف جوانی و شیدایی

شیطنت و متفاوت بودن مهمترین خصیصه این ترانه از گروه Final Fantasy...
بیشتر بخوان
 • علیرضا

  هاااان. پس نپرسیم. باشه

 • یاور

  ببخشید ها. ولی ما هم حداقل با ده تا زن و دختر ملاقات داشتیم و در هیچ کدام چنین توصیه هایی لازم نبود؛ تنها چیزی که لازم است این است که «خودت» باشی و «مرد». همین برای همه «زنان» کافی است.

  • Unknown

   داداشه من این توصیه ات اگه درست بود که دیگه حداقل با ده تا زن قرار ملاقات نمیزاشتی که تا الان کارو تموم کرده بودی 😀 😀 😀

 • احسان

  عزیزم این ها چرندیات یک هنرپیشه است که جز مسخره بازی جلوی دوربین کار دیگه بلد نیست!!! پس جدی نگیرید!!! خخخخخخخخ

  • marderooz

   احساسن عزیز کاش به جای نفیو توهین، نظر خودتان یا فرد مورد اعتماد خودتان را ابراز می کردید. ممنون

 • babak1983

  خب مسلما ایشون نه محقق هستند و نه روانشناس و …
  اینها نظرات شخصی خودشون هست، حالا چند درصد خانمها میتونن اینطوری باشن؟!
  سوال سختیه 🙂

 • reza

  مزخرف محض! برای آشنایی با هر کسی باید فقط خودتان باشید. اتفاقا اگر هدف ایجاد یک رابطه هست، باید چند درصد هم خودتان را کمتر از چیزی که هستید نشان بدهید تا طرف مقابل متوجه بشود که با چه کسی طرف است. «صداقت» و «مرد بودن» برای زنان کافی است.

  • marderooz

   رضای عزیز هم می گویید خودتان باشید و هم کمتر از آنچه هستید نشان دهید! در ضمن مهربانی و ادب هم سهم موثری در ایجاد صمیمیت در حین ملاقات خواهد داشت. اگر نظری متفاوت شنیدیم با مزخرف خطاب کردنش، تاثیری که می خواهیم را به دست نمی اوریم. ممنون

 • Aleme

  چرا همه فوری میان رد میکنن همه چی رو! 😐 خب حرفایی که زده چند مورد از مواردیه که اتفاقا خیلی ها در نظر میگیرنش! حالا خوبه توی عنوان ذکر شده که نظرات اون خانومه. بیچاره اصلا نگفته که حرفای من حقیقت محضه! فقط سوال پرسیدن ازش و اونم جواب داد! 😐

 • ali

  به نظر من در این مورد نظر خانوم ها معمولا برعکس واقعیت هست.