زوج ها و مد در خیابان

زوج ها نزدیکتر به هم در خیابانهایی که کم کم سرد می شوند قدم می زنند. به نظر می رسد که این زوج ها بیشتر از همه، برای همراهی با  همدیگر  لباس خود را تهیه دیده اند.

couples-2

couples4

couples7

couples-7

couples9

couples10

couples-11

couples-12

 

couples-13

couples-14

couples-16

couples-17

couples-18

couples-19

couples24

couples27

 

More from مرد روز

جهان به سمت پایان فقر می رود

بر اساس محاسبات جهانی  قدرت خرید 1 دلار و 25  سنت، شدیدترین...
بیشتر بخوان
 • نیلو

  ما مجردها هم سرمان می شود:)

 • ایرانی

  بی ناموس های بی غیرت کس کش ها میخاین زن نجیب ایرانی رو هم
  عین اون کثافت های فرنگی کنید
  عمرا

  • marderooz

   ایرانی محترم کجای این تصاویر نشانی از بی ناموسی داشت. زوج های معمولی با لباس های طبیعی و موافق با وضع هوا در حال قدم زدن هستند. اخر با فحش دادن چطور می شود ناموس را حفظ کرد؟

   • دوست

    نه دوست گرامی – من هم در اروپا زندگی می کنم، این تصاویرآدمهای نرمال و همیشگی حتی اروپا را نیز نشان نمی دهد، همین جا هم افراد با این پوشش را خیلی خوب نگاه نمی کنند

    • marderooz

     دوست عزیز این لباسها ساده ترین و با حجاب ترین لباس هایی بود که توانستیم دستچین کنیم. شما در کجای اروپا زندگی می کنید که این لباس ها برای تان بی ناموسی و بی حجابی متصور می شود؟ در خود ایران نیز مردم شهرهای سراسر ایران آنجا ها که بنوانند از این لباس ها و باز تر از آن می پوشند

     • دوست

      بله! قدم زدن دو گِی آنطور که در عکس نشان دادید اصلا چیز طبیعی نیست بخصوص که تیتر شما در مورد لباس است چه لزومی داشت که همچون انتخابی داشته باشید.
      بنده به صراحت به شما می گویم در تمام این مدت که در خارج از کشور زندگی کرده ام، در هیچ کجا (به خصوص اروپا) اینگونه عکس دست در دست هم از دو گی را رفتار نرمال جامعه نمی گویند مگر اینکه خود شما همجنسباز باشید

     • yashar

      gay ha adam niststand dost mohtaram? az 20 ta ax yeki ham lebas Anha bood. shody ahmadinezhad ke migeh Iran gay nadareh?

     • یکی

      شما احتمالا سفیر ج.ا نیستید در یکی از کشورهای اروپایی؟ یا یک همچین چیز مزخرفِ دیگری؟ هوم؟

 • a human!

  ax ha vaghean jaleb bud darzemn manham dar oroopa zendegi mikonam ama nazaram ineke in zoujha unghadrha ham ke fekr mikonid tippe *maamuli* nadaran ama be in mani nist ke mardom be dide badi beshun negaah konan. be in khater maamuli nistan chon tarze lebas pushidaneshun motabegh ba akharin modde saal hastesh, chizi ke vase adamaye maamuli gheyre ghable emkaane.
  merci az site jalebetun taze emruz ba in site ashna shodam.