آماده عشق واقعی باش

از ده سال پیش با یک آقای ایرانی ‌‌از طریق اینترنت آشنا ‌‌شدم. هر دو حدود ۲۰ سالمون بود. اون آمریکا و من ایران. ما هیچوقت همدیگر را ندیدیم ولی هر دو عاشق و شیفته هم شدیم و یکسال رابطه مون خوب و خوش گذشت. بهترین دوران زندگی ام روزهایی بود که باهاش چت میکردم و تلفنی حرف می زدم.

بعد از جدایی مون، دوسال طول کشید تا فراموشش کنم. تا اینکه چند ماه پیش منو در اینستاگرام پیدا کرد و پیام داد. گفت دارم میام ایران و میخوام ببینمت. منم قبول کردم.

خلاصه اومد و دیدمش. ما یک روز کامل با هم بودیم. اولین عشق زندگیم رو برای اولین بار دیدم و دوباره عاشقش شدم. همونقدر مهربون و گرم بود. همونقدر صمیمی و جذاب. اما وقتی دیدارمون تمام شد رفت و دیگه سراغی ازم نگرفت.

خیلی ناراحتم سنگ صبور عزیز. آیا از من خوشش نیومده؟

 

پریسای عزیز

می گویند افرادی که معتاد می شوند فقط یک انتخاب و اشتباه ساده مرتکب شده اند. آنها فقط  می خواسته اند مواد مخدر را تجربه کنند. آنها اصلاً تصمیم نگرفته بودند معتاد شوند.

این انتخاب و تصمیم در اوائل جوانی و ماجرای عشق راه دور جالب بود و خاطره زیبایی شد ولی تصمیم بعدی ات از اینکه همچنان ۱۰ سال بعد در یک چشم به هم زدن عاشقش شوی اصلاً درست نبود. تو می توانستی به خودت این توقع را بقبولانی که تجربه زیبای کوتاه مدتی در دیدار با عشق اول داشته باشی. در همین حد…

پریسای عزیز در خودت دنبال دلایلی بگرد که تو را به این واکنش ناپخته کشانده است. چون اگر تکرار شود به نظر می رسد انتخاب هایت از اختیارت خارج است. شاید نقاط ضعفی در شخصیتت داری که تو را وا می دارد این نوع تصمیمات صدمه پذیر را اتخاذ کنی.

از او عبور کن. کاری که ۱۰ سال قبل و پس از جدایی اولیه باید می کردی. اگر هم تماس گرفت و معذرت خواست با همه قدرت، فرار را بر قرار ترجیح بده…

اگر قدرت عبور متین و با شعف و شعور پیدا کنی آماده عشق واقعی خواهی بود.

 

Image source

https://www.pexels.com/@pixabay

 

Written By
More from بهمن

نگرانی مردان از آشنای اولیه

سنگ صبور عزیز سلام مدتی هست که در محل کار به یکی...
بیشتر بخوان