خوش آمدن با عشق فرق دارد

توی محیط کار، یک آقایی هست که از هر لحاظ همون مردی است که برای خودم مجسم کردم و می خواهم. اول من به ایشان البته در یکی از شبکه های اجتماعی مسیج دادم به خاطر چند سوالی که داشتم.

بعد کم کم رابطه ما طوری شد که الان منو به اسم صدا می کند و چند باری هم از اخلاقم تعریف کرده است. می خواهم بدانم به نظر شما آیا ایشان هم از من خوشش آمده؟ آیا جای امیدواری هست؟ چون من واقعا عاشقش شدم. چه کار کنم؟

 

فرزانه عزیز

این آقا  که شما دوستش داری یک بلیط بخت آزمایی نیست که امیدوار باشی شانسکی برنده شوی. اگر واقعاً برایت فرد جذاب و جالبی است بهتر است یکی دو قدم دیگر هم برداری تا برایت مشخص شود او چه احساسی به تو دارد.

یادت نرود که معمولاً ما مردان سریع نشانه های علاقه و کنجکاوی خانم ها به خودمان را تشخیص می دهیم و قوه تخیل ما در این زمینه بیش از حد قوی است.

از اینکه از اخلاقت تعریف می کند، می شود حدس مثبت زد. شاید دارد به صورت محترمانه ابراز علاقه می کند. تو هم به اسم صدایش کن و سعی کن سئوالات ساده شخصی در باره احساسات و افکار و سلیقه اش بپرسی. مثلاً آیا آدم راضی و شادی هست؟ چه نقشه ای برای زندگی دارد ؟ اگر نمی خواهی سوالات جدی مطرح کنی از سلیقه هایش در موسیقی و غذا و سفر بپرس.

یادت باشد که آگاه و بزرگسال رفتار کنی. تو هنوز او را نمی شناسی. خوش آمدن با عشق فرق دارد. مسئول رفتار و علاقه خودت باش. آماده باش که او تو را برای رابطه جدی نپسندد. قوی و محکم باش و حدود خودت را بدان. رابطه و عشق یکطرفه را شروع نکن. کاری نکن که تحقیر شوی.

 

image source

DatingAdvice.rocks

Written By
More from بهمن

دعوای خواهر و برادر

۲۶ سالمه توی خونه با پدر و مادرم زندگی میکنم متاسفانه من...
بیشتر بخوان