خوش آمدن با عشق فرق دارد

توی محیط کارم یک آقایی هست که از هر لحاظ همون مردی است که برای خودم مجسم کردم و می خواهم. اول من به ایشان البته در یکی از شبکه های اجتماعی مسیج دادم به خاطر چند سوالی که داشتم.

بعد کم کم رابطه ما طوری شد که الان منو به اسم صدا می کند و چند باری هم از اخلاقم تعریف کرده است. می خواهم بدانم به نظر شما آیا ایشان هم از من خوشش آمده؟ آیا جای امیدواری هست؟ چون من واقعا می خواهمش.

 

فرزانه عزیز

این آقا  که شما دوستش داری یک بلیط بخت آزمایی نیست که امیدوار باشی برنده شوی. اگر واقعاً برایت فرد جذاب و جالبی است بهتر است یکی دو قدم دیگر هم برداری تا بداند که تو از او خوشت می آید..

البته معمولاً ما مردان سریع نشانه های علاقه و کنجکاوی خانم ها به خودمان را تشخیص می دهیم و قوه تخیل ما در این زمینه بالاست.

از اینکه از اخلاقت تعریف می کند، هم می شود حدس مثبت زد که دارد به صورت محترمانه ابراز علاقه می کند هم اینکه متاسفانه شاید دارد نشان می دهد برایش جذاب نیستی…

اما زندگی را نمی توان با حدس و گمان معلق و منتظر نگه داشت. اگر می خواهی مطمئن شوی بهتر است بهانه بیشتر برای حرف زدن و حتی دیدن پیدا کنی …

تو هم به اسم صدایش کن و سعی کن سئوالات ساده شخصی بپرسی. مثلاً آیا آدم راضی و شادی هست یا چه نقشه ای برای زندگی دارد یا در باره جامعه حرف بزنید یا موسیقی یا موضوعات مورد علاقه…

یادت باشد که آگاه و بزرگسال رفتار کنی. تو هنوز او را نمی شناسی. خوش آمدن با عشق فرق دارد. مسئول رفتار و علاقه خودت باش. آماده باش که او تو را برای رابطه جدی نپسندد. قوی و محکم باش و حدود خودت را بدان. رابطه و عشق یکطرفه را شروع نکن. کاری نکن که تحقیر شوی.

 

image source

DatingAdvice.rocks

Written By
More from بهمن

من خریدار عشق های اجاره ای هستم

آقا یا خانم سنگ صبور با آنکه تجربیات زیادی با زنها نداشته...
بیشتر بخوان