از ازدواج نترس. نگران انتخابت باش

سلام. من مردی ٣٢ ساله هستم كه با وجود تجربه های خوب روابط با دخترها هميشه بر مجرد ماندن اصرار داشتم. اما وقتی پا به سن گذاشتم از ترس  تنها ماندن به فكر ازدواج افتادم. ولي يه احساس خيلی بد دارم اونم اينه كه وقتي سكسم تمام ميشه حداقل تا چند ساعت از اون خانم به شدت دوری ميكنم و حتي چند روز احساس خيلی بدی نسب به پارتنرم دارم تا موقعی كه مجدد سكس بخواهم، اين اين موضوع در مورد همسرآينده ام هم صدق كنه و می ترسم من زندگيم رو از دست بدم. لطفا راهنمايي كنيد.

 

مازیار عزیز

میل جنسی با وجود آنکه مثل غذا خوردن، نوعی نیاز دوره ایی و تکراری است ولی مشخصاتی دارد که آن را با گرسنگی یا تشنگی، متمایز می سازد. وقتی رفع گرسنگی ایجاد می شود برای مدتی سیر هستیم و  بهترین غذای دنیا را به ما بدهند زیاد رغبت نداریم. اما پس از چند ساعت، دوباره اشتها می یابیم و این ماجرا مدام تکرار می شود

اما سکس با وجود اینکه از فرمول گرسنگی و رفع گرسنگی استفاده می کند یک فرق اساسی هم دارد. سکس محبت و دوستی می آورد. حمایت و همراهی می آورد. زن و شوهرها معمولا  وقتی با هم زندگی مشترک ایجاد می کنند که علاقه، دلبستگی و وابستگی به همدیگر داشته باشند .

برای همین، مازیار عزیز، واکنش و ترس تو می تواند دلایل غیرطبیعی داشته باشد. شاید تو با زنانی می گردی یا توجه نشان می دهی که فقط برایت جذابیت جنسی دارند و وقتی آن رفع می شود هیچ حس و عاطفه یا علاقه دیگری نمی ماند. برای همین از ازدواج می گریزی و راحت نیستی….

تو شاید بهتر است به خصوصیات دیگر یک زن، بیشتر دقت کنی تا بتوانی در موقعیت های متفاوت، از بودن در کنارش راضی و راحت باشی…

از ازدواج نترس. نگران انتخابت باش

Written By
More from بهمن

همسرم شل و ول و نابلد هست

سلام. من حدود پنج ساله که ازدواج کردم. من و همسرم هر...
بیشتر بخوان