راه حل ساده برای کنترل زودانزالی

 

زودانزالی مشکلی است که بخش بزرگی از مردان با آن روبرو می شوند. دلیل خیلی ساده غریزی هم دارد. ما انسانها یکی از طعمه های آسان برای شکار شدن بودیم بخصوص موقع تولیدمثل، برای همین می بایست سریع و ضربتی صورت بگیرد.

مردان دوست دارند رابطه جنسی را در دوی صدمتر تمام کنند ولی زنان عاشق دو ماراتن هستند. مردان هیجانزده و عجول هستند. هدف شان تمام شدن است. نفر مقابل هر چه برای شان تازگی و جذابت بیشتر داشته باشد امکان زودانزالی شان نیز بیشتر است.

برای همین یک راه حل ساده و اساسی این است که از شریک جنسی تان بخواهید اجازه دهند شما سریع  مسیر دو صدمترتان را بدوید و بعد به فاصله حدود ده دقیقه، به آنها و دویدن ماراتن شان ملحق شوید.

البته به شرطی که بتوانید تضمین کنید بر می گردید به اول خطِ مسابقه… این بار مثل یک دونده حرفه ایی و مجرب پا به پای او آرام می دوید و شاید اصلا لازم نباشد جز در آخر مسابقه، بر سرعت تان بیفزائید.

برای عملی ساختن قول تان برای دور دوم دویدن و یا حتی دورهای بیشتر، استراحت قبل از سکس، غذای سبک ولی مقوی، اجتناب از شیرینی، سیگار و مشروب و زدودن نگرانی در باره دوی صدمترتان، می تواند سهم مهمی داشته باشد.

با این کار بزرگترین سد یعنی حس نگرانی و گناه را دور می زنید. دو حسی که با خود تشویش و شرم می آورد. این احساسات فقط علائم ظاهری ندارند. آنها همراه خود همه سیستم تنفس و جریان خون و حتی وضعیت رگ های بدن را هم تغییر می دهند. هورمون های ناخواسته ایی در این حالت ها در بدن ترشح می شود.

بعد از انزال اول و پس از دقایقی، سعی کنید آرام و بدون هیچ عجله، با نوازش بدن و بوسه دوی ماراتن را شروع کنید. برای اکثر زنان، رابطه جنسی یعنی عشقبازی … برای آنها کل ماجرا زیبا و تحریک کننده است. حرف زدن و تعریف از زیبایی زنی که در برابر شما است و نشان دادن تمایل جنسی تان به او، بسیار تحریک کننده است.

زنان با ناز و بوسه و حتی ماساژ و لمسِ نقاط حساس بدن شان، به اوج می آیند. اغلب زنان می توانند فقط با تماس دست بر روی واژن شان به ارگاسم برسند.

البته همه اینها بر می گردد به فرصت گفتگو، اعتماد و احترامی که بین شما ایجاد می شود. با هم قبل یا حین آمیزش و حتما بعد از آن حرف بزنید. به هم بگوئید کدام قسمت ماجرا را بیشتر دوست دارید.

خلاصه اینکه رابطه زناشویی فقط آن نوعی نیست که به طور عمومی به صورت یک توقع یا تربیت یا سنت به ما مردان منتقل شده است.

 

How to Easily Last 20 Minutes or Longer in Bed

image source
 https://www.nateliason.com/last-longer-in-bed/

More from مرد روز

شگردهای عجیب جنسی در حیوانات

بیش از 8 میلیون نوع موجود زنده بر روی سیاره ما بدون احتساب...
بیشتر بخوان