بهترین کاندوم‌ها برای او

برای خیلی ها، کاندوم فقط وسیله‌ایی برای جلوگیری از بیماری‌های مقاربتی و پیشگیری از حاملگی است. کاندومها اگر به درستی از آنها استفاده کنیم وظیفه اصلی شان را به خوبی انجام می‌دهند. اما در ضمن انتخاب درست آنها می تواند بر کیفیت لذت جنسی نیز بیفزاید.

این روزها انواع زیادی  کاندوم وجود دارند. بعضی ها به خاطر جنس موادی که  که به کار می برند مورد توجه هستند. بعضی ها به خاطر بو یا مزه ایی که به آنها اضافه می شود. بعضی کاندوم ها برجستگی هایی روی قسمت های مختلف شان حک می شود که محرکی در حین دخول باشند. بعضی ها شبرنگ هستند اما بهترین کاندوم ها به هر چه نازک تر بودن و شباهت شان به حس و تماس طبیعی، تاکید می ورزند.

سلیقه‌ها و احساست افراد در باره  کاندوم در  لحظات عشقبازی فرق می کند. بعضی ها اصلا تفاوتی حس نمی کنند و بعضی ها  به خوبی متوجه تفاوت و تاثیر کاندوم‌ها می‌شوند. می گویند اینها از کیفیت و ظرافت بهتری برخوردارند:

کاندوم « پوست عریان» کمپانی TROJAN چهل درصد  نازکتر از کاندوم های معمولی است و می گویند در حین سکس، حضورش کمتر حس می شود.
کمپانی GLYDE مدعی است که این کاندوم ها کوچکترین ها در بازار هستند. که به خودی خود آنها را جزو ظریفترها قرار می دهد. این کاندومها ترکیب گیاهی دارند و به همین جهت بدن با مواد شیمیایی تماس نخواهد داشت.
کاندوم ساخته شده از پوست گوسفند TROJAN خیلی ظریف هستند و عملا قادر به محافظت از بیماری های مقاربتی نیستند اما به درد جلوگیری از حاملگی زوج هایی می خورد که در رابطه طولانی مدت با هم هستند.
کندوم های فوق االعاده نازک CROWN هم از بهترین ها در بازار هستند و زنان تقریبا وجودشان را در حین سکس احساس نمی کنند. بوی پلاستیک هم نمی دهند.
کندوم One  از یک شگرد اضافی برخوردارند. سر این کاندوم ها از برآمدگی های خار مانند تشکیل شده است که به تلاش مکرر مردان در حین دخول، احساس تماسِ بیشتر می دهند.
کاندوم های شرکت Sustain از برش خوبی برخوردارند و به تن خوب می نشینند! از مواد شیمیایی نیز خبری نیست.

The Best Condoms for Her

https://www.womenshealthmag.com/sex-and-love/condoms-for-her-pleasure

More from مرد روز
امریکا بیش از ۳۰۰ هزار میلیونر دارد
در مجموع امریکا 304,118 میلیونر دارد و کالیفرنیا با بیش از ۴۵...
Read More