چگونه به او در ۱۵ دقیقه، ارگاسم دهید

اگر جزو مردانی هستید که عزیزی دوست داشتنی در زندگی دارید و آرزوی تان، لذت دادن به او در بهترین شکل ممکن است. اگر جزو مردانی هستید که غرور مردانه  تان از ذوب کردن زن دلخواه تان در رختخواب به وجد می آید این زمانبندی دقیق را رعایت کنید:

به نظر دانشمندان موسسه تحققیقات جنسی « کینزی»، بعضی از زنان ارگاسم شان بین ۱۰ الی ۲۰ دقیقه طول می کشد. فصلنامه « Sex and Marital Therapy» البته مدعی است که هر چه شانس به ارگاسم رسیدن زنان بیشترباشد پاداشش از طرف زنان، سکس بیشتر خواهد بود.

تا دقیقه سوم
 بوسیدن در درجه اول باعث کاهش هورمون کورتیزول می شود که ایجاد کننده استرس در بدن است. سنجشی که از ۵۰ هزار زن جمع آوری شده است نشان داد که ۹۶ درصدشان، بوسیدن گردن را جذاب و تحریک کننده یافتند.

بسیاری از زنان، لخت شدن در لحظات اول برای شان راحت نیست چون مثل هر انسانی، نگران قضاوت در باره بدن شان خواهند بود. برای همین در طی سه دقیقه ایی که صرف بوسیدن و عشقبازی می شود به جز لباس های زیر، بقیه لباسش را به آرامی در آورید. بررسی های آکادمیک نشان داده است زنانی که از لخت بودن خودشان احساس خوبی دارند زودتر به ارگاسم می رسند.

تا دقیقه پنجم
لمس و نوازش آرامِ بدن زنی که تقریبا لخت شده است آن هم از روی ملافه، او را مشتاقتر خواهد ساخت. زنان اگر حس کنند که همه چیز قرار است با عجله تمام شود خود را به سمت ارگاسم شدن نمی کشانند.

به او این احساس را بدهید که تا صبح برایش وقت دارید. با دست تان کاملا لختش کنید و اگر امکان داشت با روغن های ماساژ یا ژل های معطر به بوی تمشک، عضو خصوصی اش را ناز کنید. اگر دوست داشتید از انگشتان تان برای لمس و ماساژ دور و درون واژن نیز استفاده کنید.

 تا دقیقه هشتم
بر روی تماس لب و زبان تان با واژن تاکید حتمی داشته باشید. برعکس توقع و باور ما مردان، در بسیاری از زنان، بیشترین عصب های جنسی، در یک سوم اولیه سطح و درون واژن قرار دارد.

لایه های رویی واژن را با دست کنار بزنید و درون و اطراف واژن و بالای کلیتوریس را با لب و زبان خود لمس کنید.

تا دقیقه چهاردهم
مطالعات فصلنامه Sexual Medicine نشان داده است که میانگین ارگاسم رسیدن زنان بعد از دخول، حدود 7 دقیقه است. برای همین دست به کار دخول شوید و ابتدا از حالت روی هم خوابی استفاده کنید. در دقائق اول دخول سعی نکنید از ضربه و فشار استفاده کنید. در این لحظات، حرکات آرام عقب و جلو بردن آلت در درون واژن، در تحریک بیشتر وی موثر خواهد بود.

از این موقع به بعد باید مواظب ریتم درونی و به اوج رسیدن خودتان باشید. برای همین از ابتدای دخول، حرکاتی انجام دهید که حکایت از کنترل کامل بر روی رفتار خودتان دارد.

دقیقه پانزدهم
 تحقیقات نشان داده است زنان از تغییرحالت و یا عوض شدن تاکید تان برای بوسه یا لمس قسمت های مختلف بدن شان در لحظات آخر، زیاد استقبال نمی کنند. دقت کنید ببینید اگر از کاری می کنید راضی است همان را با همان سرعت و قدرت ادامه دهید. شگردهایی که خودتان در آن لحظات هوس می کنید را بگذارید برای دفعات بعد …

 

باز هم با تاکید تکرار می کنیم حتما مردانی هستند که به این شیوه لذتبخشی، روی خوش نشان نمی دهند. آنها هم حتما راه هایی برای داشتن لحظات به یاد ماندنی دارند.

 

How to Give Her an Orgasm In 15 Minutes

https://www.menshealth.com/sex-women/orgasm-in-15-minutes

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

More from مرد روز

عکس های تابستانی و بازیگوشانه

بهار بیشتر شبیه کودکی و نوجوانی است. پاییز ادعای جوانی ندارد. زمستان وقت...
بیشتر بخوان
 • پارسا

  خیلی خوب بود اما این موضوعات دیر به دست جوونا رسید چون یک زمانی طلاق برای سکس و ارضا نشدن بود اما الان برای پول نداشتن همه دارن طلاق میگیرن تو ایران

  • رضا

   بیشتر مطالب مرد روز بدون توجه به شرایط داخل کشور ایران نوشته می شه و هیچ کاربردی هم نداره. مرد روز شده نسخه فارسی مطالب سایت های زرد خارجی.

   • حتی اگر این ادعای شما درست باشد هم چرا که نه؟ چند صد رسانه مشغول حل مسائل بسیار مهم و حیاتی ایران هستند. چرا یکی هم نباشد که نماینده و مبلغ بحث ها و نظرات بیرون از ایران باشد. همه بشر معاصر از دو سه نوع تلفن دستی استفاده می کنیم. دایره لغات و فیلم ها و موسیقی همه بشر دارد شبیه هم می شود. طرز لباس پوشیدن و حتی عشقورزی و نوع غذاهایی که می خوریم. ماشین ها و درس ها و دانش پزشکی مان شبیه به هم شده است … شاید بد نباشد یک مجله هم باشد در مسیر همین جهانی شدن پدیده ها … چرا اصرار دارید مثل بقیه باشیم. باور کنید مشکل منطقه ما، انحصار ساختن یک حق و یک ارزش است و بقیه را تحقیر و حذف کردن…

    ممنون

    • رضا

     مطالب مجله مرد روز شاید در ایران فقط برای درصد کمی از زوج‌ها کاربردی باشه. سطح اقتصاد، فرهنگ و شعور ِجنسی اکثر زوج‌های ایرانی بسیار بسیار پایین تر از زوج‌های غربی‌ست. در ضمن می‌دونید چرا چندصد رسانه مشغول حل مسائل مهم و حیاتی ایران هستند؟!! چون اگر مسائل فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و … حل نشوند، زوجی هم به شکل “اصولی و پایدار” به وجود نخواهد آمد که مطالب سایت شما مفید و کاربردپذیر باشه براشون…
     تا یک جایی فقط دانش جنسی در ایران جواب میده، بعدش فقط مسائل اقتصادی و فرهنگی حرف اول رو می‌زنه که اکثرن هم داره همین الان باعث نابودی زندگی زوج ها میشه در داخل.
     اگر واقعن درصدد بالابردن سطح شعور و فرهنگ جنسی زوج های ایرانی “در ایران” هستید باید مسائل دیگری رو هم در نظر بگیرید وگرنه صرفن ترجمه و بازنشر مطالب سایت های غربی در سایت، ارزش کاربردی خاصی برای “زوج‌های داخل کشور” نخواهد داشت. پیشنهاد بنده این است که مطالب تالیفی سایت را گسترش دهید و نگاه دقیق‌تری به داخل داشته باشید.
     در ضمن بنده اتفاقن کاملن مخالف شبیه به هم شدن زندگی بشر معاصر هستم. کجای کامنت بنده باعث این برداشت شما شده؟!

  • سینا

   با نظر رضا کاملا موافقم. خیلی زرد و بی محتوا شده مجله

 • زیبا احمدپور

  منم همش برای عشقم آرشم عکس بوسه و بغل فرستادم در دنیا چیزی نمی خواهم جز …………….. دستای مردونشو بکنه تو موهام. حیف که نیست الان خدا منو ببخش