میگه فقط باهاش چت می‌کرده

به اصرار خانواده برای آشنایی با دختری همشهری خودمون قرار آشنایی گذاشتیم. همه چیز خیلی سریع پیش رفت و عقد کردیم. من جنوب کار می‌کردم و ایشون مسول دفتر یه شرکت بود تهران، خونه فامیلاشون زندگی می‌کرد،

بعد از عقد خیلی سریع ورق برگشت، هر روز باهام بدتر شد، رفتارای عجیب و غریب، من هم تحمل می‌کردم، با وساطت پدرش کار به جدایی نکشید. رفتیم زیر یک سقف ولی چیزی رو درست نکرد. حس می‌کردم یکی تو زندگی ما هست. این ماجراها حدود شش ماه طول کشید و تو این مدت بدترین رفتارها رو دیدم.

حس بدی داشتم، مخصوصا به رییس شرکتش، تا اینکه کم کم اوضاع بهتر شد و فراموش کردم، الان یک ماه است فهمیدم با رییسش رابطه داشته، میگه بخاطر شرایط بدی که بوده ومشکلاتی که بین ما بود گاهی با او چت می کرده. ولی راضی نمیشم چون 7-8 ماه بعد اینکه رابطه ما بهتر شد  تو دفترش کار می‌کرده، اصلا نمیتونم بهش حس خوب داشته باشم، همش این تو سرم می‌چرخه که وقتی من با تمام وجود داشتم تحمل می‌کردم و سعی می‌کردم زندگیم خراب نشه نه تنها یه قدم بر نداشته بلکه خیانت می‌کرده بهم، واقعا شرایط بدیه، حتی نمیدونم دیگه دوسش دارم یا نه.

 

سامان عزیز

احساسی که داری منطقی و طبیعی است. اما یک نکته را سریع رد شدی که دانستنش شاید وضعیت را کاملا تغییر دهد. آیا خودش آمده و این اعترافی که می گویی را مطرح کرده است؟ چون در این صورت می تواند ماهیت رابطه شما و صداقت و علاقه او را نشان دهد.

اگر همسر شما بعد از آنکه رابطه تان روز به روز بهتر و عادی تر شده است آمده و اعتراف کرده است که شیطنت کوچکی در حد درد دل و گفتگو داشته است بهتر است به زندگی زناشویی تان یک فرصت دیگر بدهید…

بویژه اینکه ازدواج سریع شما شاید برای او هم غیرمنتظره بوده و در حالت روحی متعادلی نبوده و تشویش و تغییرات بزرگ زندگی باعث شده که دچار کمی سردرگمی و  ندانم کاری لحظه ایی شود.

Written By
More from بهمن

زنان و مردان اخمو

  سنگ صبور محترم من دختری 29 ساله هستم. قیافه معمولی ایرانی...
بیشتر بخوان
 • زیبا احمدپور

  مگه چی شده؟ من 5 سال با آقایی قرار ازدواج داشتیم کیس دیگری پیدا کردم راحت زدم زیرش اون بنده خدا خیلی دلش شکست ولی به من چه . من که مسئول دل بستن و زندگی دیگران نیستم فقط خودم مهم هستم و بس و لاغیر. النم شوهر کردم و باز هم تنها چیزی که مهمه من هستم و اگر بخواد زندگی را برام زهرمار کنه راحت طلاق می گیرم ول کنید این عشق و عاشقی رو همش دروغه.

  • Sina

   شما نمونه کامل یک دختر ایرانی هستین.

  • yami

   از صداقت بیانتان متشکرم.
   امیدوارم که همه دختران ایرانی مثل شما صادق باشند که وقتی ما مردها دسته جمعی دهانتان را سرویس میکنیم دچار عذاب وجدان نشویم.

 • شومبول طلا

  دادا, نيزه تو دستت بگير و مثل يه مرد برو شكار آهو. حالا زنت به يكي داده, زن يكي ديگه هم مياد به تو ميده. مهم اينه ببو نباشي رو دست نخوري. اگه ١٠ تا رو سيخ زده بودي, موقعي كه زنت ميومد اينو بهت ميگفت يه بيلاخ تو دلت بهش ميدادي. ببو نباش. بكن قبل از اينكه بكننت.
  والسلام.