سرگرم ِدید زدن پسرا بودم

ترانه های خواننده انگلیسی Charli XCX از سه سال پیش طرفداران زیادی در تمام دنیا ایجاد کرده است. تابستان امسال با ترانه Boys به سرعت وارد بیلبورد بهترین و پربیننده ترین ها شد و در یوتیوب می رود که به ۴۰ میلیون بازدید برسد. این ترانه برعکس همیشه موسیقی پاپ که تصویر جذاب زنان را از دید مردان به تصویر می کشد در باره دید زدن پسران جذاب از نگاه یک دختر است.

More from مرد روز

سکس در روزهای پریود

تصمیم گیرنده اصلی در باره رابطه جنسی در دوران پریود خانم ها...
بیشتر بخوان
  • کاملیا

    الان این پسران مثلا جذاب بودند؟!
    خوبه خواننده اهنگ قدمی در همین خیابان های تهران خودمان بزند تا انواع فشن ها را سیاحت کند!

    • سلیقه ها حتما متفاوت است. بیشتر این پسرها خودشان از خوانندگان دنیای پاپ و رپ هستند که خواننده از انها تقاضا کرده است در ویدئو حضور داشته باشند. ممنون

  • شیرین

    به نظر من این قبیل کلیپ ها خیلی خوبن.تو دنیایی که هر روز به قول شما از روی بطری شیر تا هر جای دیگه ای تصویر زنان جذاب دیده میشه مرد ها روز به روز حریص تر میشن در حالی که اتفاق مشابهش برای زن ها نمیفته و همین باعث زیاده خواهی مرد ها و گاه کم خواهی زنها و در نهایت بهم ریختن تعادل بین دو جنس میشه.اصولن به نظر من یکی از بزرگترین خیانت هایی که بشر داره به خودش میکنه همین فراهم کردن بیش از حد خوراک فکری برای مرد هاست در حالی که تبلیغات مشابهی برای زن ها وجود نداره.اینجور کلیپ ها و شعر ها به همه یاداوری میکنه که زن ها هم حداقل در درون به اندازه مردها شیطنت دارن.