مراسم ازدواج درایو ترو

متوسط هزینه برای مراسم ازدواج در امریکا حدود  ۲۶ هزار دلار است و کم هزینه ترین ها دور ۱۰ هزار دلار می چرخد. در شهر نیاگارا و لاس وگاس که از شلوغترین شهرها برای ازدواج هستند می توان ازدواج های با هزینه چند هزار دلاری هم پیدا کرد .

یکی از ارزانترین ها بنگاه ساده متشکل از یک کلبه بسیار کوچک است که زوج ها به همراه جمعی چند نفره، یک مراسم ساده برای ثبت ازدواج را برگزار می کنند. کل هزینه می تواند حداکثر حدود هزار دلار به پایان برسد.

Couple at drive up wedding chapel window

این اواخر بنگاه مزبور، یک بخش خیلی سریع و خیلی ارزانتر حدود ۳۰۰ دلاری به همراه عکس و مراسم عقد هم به راه انداخته است که « درایو ترو» می باشد. عروس داماد در این مراسم حتی از ماشین شان هم پیاده نمی شوند و مثل رستوان های زنجیره ایی که سفارش را در درون ماشین می دهند در درون ماشین خطبه عقدشان را می خوانند و قباله ازدواج شان را می گیرند و می روند پی کارشان…

اما همه ماجرای عروسی فست فودی برای ارزانی اش نیست. خیلی ها ناگزیر هستند سریع و به قول معروف سرپایی، سند ازدواجی تهیه کنند و بروند دنبال کارهای شان. خیلی ها بعد از سالها زندگی مشترک و فرزند، می خواهند یک مراسم سریع قانونی داشته باشند.

بعضی ها هم به خاطر مبنلا شدن یکی از زوجین به بیماری خطرناک و برای اینکه اجازه تصمیمات ناشی از جراحی را به عهده بگیرند فقط برای ثبت زناشویی، نیازمند سند ازدواج هستند.

More from مرد روز

تاثیر کمبود طبیعت در بدن

  بر اساس آمارهای جهانی، از سال ۲۰۰۸ به بعد بیشتر از...
بیشتر بخوان