شگردهای زنانه برای جذب مردان

وقتی صحبت از جذب و جلب توجه مردان می شود شاید صدها روش درست و غلط در این زمینه وجود دارد. دلیل اصلی اش این  است که مردان مشغول حدس و گمان خودشان هستند و مهم نیست چه علامتی بدهید یا حرفی بزنید.

اگر از مردی خوش تان آمده است راه دیگری ندارید جز آنکه از راه های غیرمستقیم نشان دهید که او را فرد جالبی می دانید. برای همین اجازه بدهید از اول ماجرا شروع کنیم. جذب مردان با چشمک زدن و غنچه ایی کردن لب و حتی بر زبان آوردن کلمات صریح، نمی تواند میسر گردد.

احساس اغواگری باید از لحظه ایی که از خواب بر می خیزید، لباسی که انتخاب می کنید و توجهی که به خودتان نشان می دهید .شروع شود. اینها یعنی قدرت و جذابیت شخصی…

1- نشان دهید که به او نظر دارید

برای این کار قبل از هر چیز، مطمئن باشید که در موقعیت خوبی از ابراز وجود هستید. یادتان باشد هر آدمی بعضی روزهای شلخته دارد. گاهی بداخلاق و خسته است. روزهایی هم هستند که همه چیز آرام و راحت سپری می شود. باید متوجه حس و نشاط و انرژی خودتان باشید. به عبارت دیگر باید در بهترین حالت وجودی تان باشید.

2- بروز احساسات زنانه

برای مردان، اجتماعی بودن و حرف زدن و حتی صمیمی بودن زنان، نشانه جالبی است ولی صحبت در باره جذابیت و کششی است که باید در زنان ببینند. میل و تمنایی که می خواهید منتقل کنید باید آرام و با وقار باشد. حرف زدن آرام با چاشنی طنازی شروع خوبی است. او بخصوص باید بفهمد برای تان دلنشین است که با گفتگو می کنید.

یادتان نرود که احساسی بودن با سکسی بودن فرق دارد. اصلا به فکر این نباشید که از نظر جنسی او را اغوا کنید. اداهای جنسی در آوردن برای زنانی است که به خودشان و جذابیت زنانه شان اعتماد ندارند.

3- اعتمااد به نفس

برای به دست آوردن مردان خاص و قدرتمند نمی توانید خجالتی باشید. باید به اندازه او قدرتمند و سرشار  و خاص باشید. این یعنی بدانید چه می خواهید و با چه قدرتی دنبالش هستید. باید این میل و تمنا برای به دست آوردنش را در خودتان بپرورانید. وقتی احساس کردید که او حق شما است به خودی خود یک حس و حضور در شما ایجاد می شود که جذابیت شما را بروز خواهد داد.

4- سکوت

اجازه دهید حرکات بدن و دست و ایما و اشاره و نگاه تان حرف بزند. بدون حرف زدن نشان دهید که هم خواستنی هستید و هم او را می خواهید. خیلی صریح تر بگویم هر حرکت ساده شما باید گویای جادوی زنانه تان باشد. مردان با تمام وجود، این رفتارهای متین، با وقار و جذاب را می فهمند.

 

http://www.dating-relationship-advice-for-women.com/seducing-men/

More from ماهان طباطبایی

خصوصیات یک ذهن پارانوئید

در مکالمات روزمره  وقتی به یک نفر لقب « پارانوئید» داده می...
بیشتر بخوان
 • زیبا احمدپور

  من همه اینکارو کردم بهش التماس کردم دستشو بوسیدم مطیع دستوراتش بودم بعد که کامل دلبستش کردم و قربون صدقش میرفتم تا اینکه پرهام اومد تو زندگیم. اون اقا رو تنها گذاشتم. الان عذاب وجدان دارم. اگر واقعا قصد ازدواج ندارید با دل کسی بازی نکنید.

  • STēTār

   اصلا خودتون را اذیت نکنید، میدونم که خودتون هم پشیمان نیستید ولی بهر حال من هم برای محکم کاری بگم که به هیچوجه احساس پشیمانی نداشته باشید چون اصولا کاری که کاملا مطابق طبیعت رنانه است را انجام داده‌اید و این روش و شیوه برخورد طبیعی خانمهاست وهر کدام از۴میلیارد زن روی این سیاره همین کاری را میکنند که شما کردید!!اصلا به ادعاها و اعتراضات احتمالیشون به بد نمایاندن کار شما و نیز نذمت بیوفایی توجه نکنید چون فقط برای منظور دیگری اینگونه اعتراض میکنند و خودشون هم حتما همینکاری را میکردند که شما کردید و اصولا مرد برای همین منظور آفریده شده ! با وجدان راحت به پرهامتون برسید و همزمان در جستجوی کیس بهتری باشید!!! براتون آرزوی موفقیت در دلبریهاتون را دارم.

   • وحید

    از نحوه حرف زدنتون کاملا مشخصه كه هرکس دیگه ای هم با شما و امثال شما رابطه ای داشتهدباشه درنهایت همون کاری را میکند که فکرمیکنید همه میکنند ….خانم احمدپور احساس پشیمانی و عذاب وجدان دارند‌ً..اینطور‌میشود گفت که هرکسی احتمال دارد اشتباه کند ً…ولی اینکه پی به اشتباه خود ببری و ناراحت و پشیمان از رفتار و کردار خودت باشی ً…چیزی نیست که هرکسی داشته باشد.. خانم احمد پور قدر این حس خودتون را بدانید و اگر نمیتوانید جبران کنید سعی کنید فراموش کنید.‌. …شما آدم خوبی هستید ً…ً

 • Бабак

  مزخرفات روزانه.