چرا بعضی دخترا فقط می خوان دوست باشن

دارم ۳۰ ساله میشم. همه جا گفتن دخترها دنبال مردی میگردن که به حرفاشون گوش بده، پای حرفاشون بشینه. این راهیه که من در پیش گرفتم. اما نمیدونم مشکل از کجاست چون به هرکدوم گفتم ازت خوشم میاد، همشون گفتن نه، ما با هم دوستیم. نمیدونم شایدم راهم اشتباهه.

نادر عزیز

اولین آشنایی و نگاه ها بین یک زن و مرد، وقتی که کنجکاو هم می شوند خیلی صریح و مشخص در باره امکان علاقمندی و جذاب بودن طرف مقابل است.

خیلی از احساس علاقه ها و جذابیت ها ناخوداگاه هستند یا ترکیبی از تربیت و غریزه … معمولازنان از دیدن اعتماد به نفس، قد و هیکل، شیک پوشی، موقعیت اجتماعی و اقتصادی، هوش و ذکاوت و از همه مهمتر، رفتار، حرکات و حرف زدن شما، به یک حکم اولیه از شما می رسند.

نادر عزیز به نظر می رسد تو در برخورهای اولیه، از خودت مردی را بروز می دهی که در درجه اول شبیه یک دوست معتمد است. نوعی از مرد که حس و سلیقه جنسی اش به جنس مقابل را بروز نمی دهد.

این رفتاری که بروز می دهی شاید پوششی است برای کمبودهایی که فکر می کنی داری. شاید فکر میکنی قیافه ات اصلا جذاب نیست. شاید فکر می کنی وضع مالی ات خیلی بد است یا شاید همیشه جذب زنانی می شوی که خیلی خاص و تک هستند.

یا مهمتر از همه اینکه، شاید احساس جنسی ات را نادرست و گناهکارانه می دانی و با تمام وجود در نقش یک قدیس ظاهر می شوی…

هر چه که هست راه درستی برای شروع نیست. تو با این شیوه ات یک توقع مشخص را در زنان ایجاد می کنی که اگر هم احساسی به تو داشته باشند را مهار کنند. مردی که فقط مهربان و نیکوکار است چیزی بیشتر از احساسِ یک « دوست» ایجاد نمی کند

تو حتما و طبیعتا انسان خوبی هستی و علاقمند هستی که به حرف هایش گوش دهی و حس اطمینان و اعتمادش را جلب کنی ولی قرار نیست این اولین و تنها واکنشی باشد که او از تو ببیند و بفهمد.

Written By
More from بهمن

موفقیت زندگی زناشویی ربط زیادی به اعتقاد مشترک ندارد

سلام من صابر ۲۴ ساله از تهران هستم که در خانواده ای...
بیشتر بخوان
 • مرد همیشه تنها

  همه جا پاییز است و انگورها شیرین..چرا یک انسان با دستهای خود خودش را اسیر یک انسان دیگر بکند؟!من مجردم و مجرد خواهم ماند.چون در حقیقت انسان ذاتا تنوع طلب است و اگر بخواهیم این رفتار درونی را کنترل کنیم شاید بتوانیم ولی در حقیقت مساله این است که برای همیشه خودمان را نادیده میگیریم(متاسفانه)یک فرصت چن ده ساله رو طبیعت بهمون داده ازش لذت ببرین بگذار انسانهای کوته اندیش و ناتوان فریاد بزنند که زندگی فقط لذت نیست!پس انگورها را دریاب داداش من!چون که همیشه تاکستان وجودت سرسبز نیست.هیچ نسخه ای از پیش وجود ندارد.هر کسی نسخه خودش را دارد.چه کسی این واقعیتو کتمان میکنه که ماده نری را میخواهد که پول داشته باشد و دیگر هیچ..آن دخترایی هم که پول نمیخواهند(به ظاهر!)به خودشون قبولوندن که قیافه ندارن پس نباید زیاد توقع داشته باشیم مثلا!ببین روابط ما آدمها یه نوع تجارته.چقد داری تو؟ من به همون اندازه از وجودمو بهت میدم سکس و……زیاد جدی نگیر زندگیو بنده دم باش و آزاد زندگی کن بدون هیچ نوع وابستگی…

  • رضایت از زندگی

   من هم موافق هستم با صحبت های شما. زندگی پر است از لذت های متفاوت نباید شرط گذاشت برای زندگی .بر عکس میتوان آغوش خود را برای پذیرش لذت ها و حس های خوب متفاوت باز کرد. و این به زمان و پیگیری و دلسوزی نیاز دارد.و یک دکمه برای فعال شدن نیست.با آرزو و اهداف دیگران زندگی کردن چیزی جز پشیمانی در سنین بالا نخواهد داشت.رضایت از زندگی(خوشبختی) یاد دادنی نیست. پیدا کردنی هم نیست بلکه خلق کردنیست هر کسی به سبک و نوع خودش. باید روی طبیعت خود تمرکز کرد و پیام ها را شنید.

 • aiden k.a

  عالی بود
  خیلی عالی بود
  نتیجه ای بود که شاید نمیتونستم از تجربه کردن دست بیارم
  کاش امکانی تو سایتتون بود که بعضی مطالبو به توی اکانت اختصاصیمون سیو میکردیم
  که بعضی وقتا لازم میشد دوباره بخونیم یا به دیگران که نیاز دارن بدیم بخونن