تعریف انواع هرزگی از دید یک زن

عمه بلقیس می گفت هیچ چیز بدتر از زن هرزه نیست. مشکل اینجا بود که از نظر عمه بلقیس همه چی هرزگی بود. سیگار کشیدن، با صدای بلند خندیدن، آدامس جویدن، دامن بالای زانو پوشیدن و خلاصه هرکاری که بقول خودش «جلف» باشد. عمه بلقیس شوهری داشت که برعکس عمه جان عاشق زنهای هرزه بود.

از سال دوم ازدواجشان شوهر عمه بلقیس مشغول زنهای هرزه بود. قبل از این که گناه رو گردن شوهر عمه ام بیاندازید باید بگم که اون مرد خدا بیامرز همه تلاشش را کرد که این کار را نکند، اما عمه بلقیس حتی نزدیکی با شوهرش را هم با اکراه انجام می داد.

من توی یک همچین خانواده ای بزرگ شده بودم. توی ذهن من البته هرزگی به اون غلظت نبود. به نظر من هرزه کسی بود که روابط خارج از ازدواج داشته باشد. برای همین هم خیلی زود ازدواج کردم . از شانس بد، شوهرم انزال زودرس داشت. هیچ هم به روی خودش نمی اورد. وقتی آخر با کلی صغرا کبرا بهش گفتم عزیزم، پس من چی؟ گفت: تو هم اگه هرزه نبودی زود ارضا می شدی. گفتم ولی سکس با تو از وقتی تصمیم می گیری تا وقتی تموم میشه همه اش 3 دقیقه طول میکشه . گفت تو اگر زن زندگی بودی تو همین سه دقیقه سه بار به ارگاسم می رسیدی. تو حتما قبلا با این و اون بودی و واسه همین اینجوری شدی و خلاصه تو هرزه ای. شوهرم اعتقاد داشت که هرزه یعنی زنی که با شوهرش ارضا نشود.

شروع کردم به مردهای دیگه فکر کردن، اونها هم بو می کشیدن، می اومدن، نخ می دادن، راهنما می زدیم. همه ی ذهن من شده بودند مردهای دیگه…این که هرکدوم چند مرده حلاجند، آیا خیلی بدتر از شوهرم هستند؟ خیلی بهترند؟ اصلا ارضا شدن تو بغلشون چه حالی داره. لمسشون، نوازششون، بوسیدنشون… همه اش روی لبه ی خیانت بودم. دلم میخواست و دست و دلم می لرزید. دست خودم هم نبود.تو اون مقطع تعریف جدیدی از هرزگی توی ذهن من نقش بست: هرزه کسی است وقتی با یک نفر است به دیگری فکر کند. من هم که نمی خواستم هرزه باشم طلاق گرفتم.

بعد از طلاق فکر می کردم میرم با یکی دوست میشم و با هم می مونیم و این ماجرا تمام میشه. اما کور خونده بودم. البته صادقانه بگم، هیچ کدوم به بدی شوهرم نبودند. هیچ کدوم انزال زودرس نداشت. اما هرکی یک دردی داشت. یکی خسیس بود، یکی معتاد، یکی با شونصد نفر دیگه هم بود. اینجوری شد که افتادم توی یک دور احمقانه حسن و حسین. حسن می رفت و حسین می آمد. هر کس می اومد با خودم می گفتم این دیگه خودشه. اما خوب، اون خودش نبود. تعداد آدمهایی که باهاشون سکس کردم شروع کرد به زیاد شدن. از اون عددی که می خواستم گذشت. تو ذهن من این بود که فوقش با چهار تا آزمون و خطا به نتیجه می رسم. چهار تا شد چهل تا و من حتی نزدیک هم نشده بودم.در این زمان مفهوم جدیدی از هرزگی توی ذهنم نقش بست: هرزه کسی است که با تعداد زیادی خوابیده باشد.

سالها گذشت، من رسما تبدیل به آدم هرزه ای شده بودم. با آدمهایی خوابیدم فقط برای اینکه با بقیه فرق داشتند. فقط برای اینکه عشقم می کشید. با آدمهایی خوابیدم که حتی اسمشون یادم نیست. کم کم خوابیدن با آدمهای مختلف شد تفریح. هرکس یک مزه ای داشت، یک حالی، یک آنی. مثل ناخنک زدن به یک سفره ی پر از رنگ و بو و مزه بود.

الان دیگه راستش اصلا دلم نمی خواد پیش کسی بند بشم. یعنی اون آدمی هم که روز اول دنبالش می گشتم اگر فردا بیارن دم در تحویلش بدن یک شب باهاش میخوابم و فردا ولش می کنم. میرم بگردم ببینم بقیه چه مزه ای دارن. حالا دیگه خود مزه کردن برای من مزه میده. این روزها تعریف من از هرزه آدمی است که میخواهد با ناخنک زدن شکمش را پر کند.

هرزگی جنسیت ندارد. زن ومرد به یک اندازه می توانند هرزه باشند. هرزه شدن یک اتفاق بامزه است. بیشتر هم تقصیر اون کسی است که دم از نجابت می زند. مثلا اگر شوهر من انزال زودرس نداشت من اصلا توی این مسیر نمی افتادم ، مسول هرزگی من شوهرم است . همان طور که مسول هرزگی شوهر عمه ام ، عمه بلقیس ِ سرد مزاج بود. راستی من هنوزم نمی دونم هرزگی دقیقا چیه؟ تعریف عمه بلقیس؟ تعریف من؟

 

از وبلاگ «نسوان مطلقه معلقه» که دیگر به روز نمی شود 

More from نسوان مطلقه معلقه

تعریف انواع هرزگی از دید یک زن

عمه بلقیس می گفت هیچ چیز بدتر از زن هرزه نیست. مشکل...
بیشتر بخوان
 • Ehsan

  حدود یک سالی هستش که سایتتون به شدت زرد شده …

  این مطلب هم بسیار چزت بود ! ایشون دلیل هرزگی شون را شوهرشون میدونن و عملا به نظر من هر کسی که اشتباه خودشو میندازه گردن بقیه ، از نظر ثبات شخصیت در حد گوز تشریف داره !

 • Бабак

  تراوشات کثیف یه ذهن بیمار برای آلوده کردن اذهان بانوان دیگر جامعه. واقعا هدفتان از چاپ این داستانهای کثیف چی هست؟

 • حسام

  یادش بخیر ، دوران وبلاگ نویسی و اوج هایی که داشت ، الان سرد و بی روح شده

 • پدرام

  من چند ساله سایتتون رو دنبال میکنم ، میخواستم یک انتقاد جدی بکنم از وبسایت شما ، متاسفانه مطالب سایت شما آینه ای تمام نما از عموم مردان جامعه ایران نیست ، من نمیدونم مدیران اصلی و جمع آوری کننده مطالب دقیقا از چه قشری هستن و در چه شهری و چه مقطعی از تحصیلات زندگی میکنن اما متاسفانه من با 90 درصد مطالب شما ارتباط برقرار نمیکنم و حس میکنم شما از دنیای دیگه ای سخن میگید . منظورم همین یه مطلب بالا نیست ، عموم مطالب وبسایت شما به دغدغه های اصلی مردان ایرانی کوچکترین توجهی نداره ، شما هیچوقت دنیای مردان رو از دریچه دید یک مرد کلاسیک ایرانی نگاه نکردید . به خصوص انتقادم با سنگ صبور شماست بسیار بسیار سبک و کلیشه ایه ، خیلی از مطالب هم با تم فمنیستی عرضه میشه . مرد ایرانی بودن سخته .. گران تمام میشه ، ولی متاسفانه شما از دنیای دیگه ای سخن میگید …

 • aiden k.a

  عالی بود…خیلی عالی بود…
  برای من جواب خیلی بزرگی داشت که تمام ذهنمو تو یک مورد عشقی درگیر کرده بود…
  عزیزان این داستانو برای اینکه درک کنید ازاین منظر نگاه نکنید که مقصر خوده این خانم یا شوهرش هست, از این لحاظ نگاه کنید که چه اتفاقهای معمول میوفته که یک زن دچار این روال میشه و حاضر به برگشت از این کار نمیشه…
  🙂

 • Emmanuelle

  فقط با این قسمتش موافقم: هرزه کسی است وقتی با یک نفر است به دیگری فکر کند

  هر کسی مسوول کارهای خودشه این ادم ها هستند که انتخاب میکنن خوب یا بد باشن.

 • پوریا

  هرزگی به نظر من اینه که بعضی مطالب بی ربط رو شیر می کنید! وقتی رو لینکش کلیک کردم فکر کردم با یه مطلب علمی روبرو می شم ولی خب فقط با تراوشات ذهنی یه فمنیست روبرو شدم. در هر حال با تعاریفتون از هرزگی مخالفم. حتی اونجا که می گید هرزگی یعنی وقتی آدم با یکی هست, به کس دیگه ای فکر کنه. اصلا ذهن مردها نمی تونه این کار رو نکنه. وودی الن می گه لحظه خودارضایی وقتی داری یه دختر رو تصور می کنی, اون برات مهم ترین و محبوب ترین فرد هست در تمام عمرت و خب البته کمی هم حق باهاشه!

 • رضا

  از وقتی که با سایتتون آشنا شدم افسرده شدم اینا چه مطالبیه که میذارین درسته انسان باید درس بگیره ولی بد و خوب اینجور چیزا رو همه درک میکنن. البته مثل شوهر این خانم فکر نکنم تو دنیا پیدا بشه. حضرت علی میفرمایند:اگر جای خالی چیزی را پر نکنید چیز دیگری جای خالی آن را پرمیکند.مثلا اگر به همسرتان محبت نکنید امکان خیانت وجود دارد البته به مدت زمان بی توجه بودن و روحیات خود زن هم بستگی دارد.