بیا فقط دوست باشیم یعنی چه

dating-after-breakup

مرد روز عزیز سلام

ما حدود چهار ماه با هم خوب بودیم و واقعا مشکل خاصی نبود اما به هر دلیلی ایشون تصمیم به جدایی گرفت خب منم نتونستم کاری کنم. حالا ایشون میگه ما میتونیم دوستای خیلی خوبی باشیم. آیا اصلا این امکانش هست من با فردی که با تمام وجود دوست دارم بتونم به عنوان یه دوست معمولی باهاش کنار بیام؟

اگه یک روز بفهمم با کسی دیگه میخواد رابطه ای رو آغاز کنه چون فقط دوست هستیم اینو بپذیرم؟ برام عادی باشه؟  امیدوارم جواب بدید. خیلی خیلی ممنون.

مهران عزیز

اگر این ادعا در شروع آشنایی شما دو نفر مطرح می شد شاید امکان داشت که فرض شود وی احتیاط به خرج می دهد یا هنوز مطمئن نیست یا حتی خجالتی است. ولی شما مدتی با هم بوده اید پس وقتی می گوید «بیا با هم فقط عین دو دوست باشیم» یک معنی خیلی مشخص دارد.

مهران عزیز هیچ شانسی نداری و جوانمردانه تر است اگر صریح ولی با احترام کامل بگویی: « من قادر نیستم احساسم نسبت به تو را انکار کنم و فکر نمی کنم دوست بودن برایم کافی باشد» و بدون هیچ تردید و تزلزلی ماجرا را خاتمه بده.

بعضی ها حتی رفتار حقارت آمیز را می  پذیرند و به دوستی معمولی ادامه می دهند. آنها هنوز امیدوارند همه چیز تغییر کند و رابطه شان مثل قدیم، عاشقانه شود.

مهران عزیز واقعیت را بهتر است بپذیری و کاملا از وی عبور کنی. این عشقو علاقه تو یکطرفه است و فقط باعث اذیت و سرافکندگیِ بیشتر تو می شود.

بهترین ها

 

منبع تصویر

The Acquiring Man

Written By
More from بهمن

چرا یهو الکی رفت؟ این همه اعتماد کشک بود؟

من از ۲۲ سالگی با یه دختر که چهار سال جوانتر از...
بیشتر بخوان