بعضی ها نمی توانند به زنان لذت دهند

من با خانمی که دو سال از من کوچیکتره و 21 سالشه وارد یک رابطه شدم و از همون اولی که وارد رابطه شدیم اون به من میگفت اگه میخوای با هم رابطه داشته باشیم باید جوری با هم باشیم که حتما انتهاش به ازدواج ختم بشه و من هم ازون جایی که ادمه نامردی نیستم و هیچوقت تو زندگیم دختری رو بازیچه خودم قرار ندادم قولش رو قبول کردم.

inpieces_fayolle3
Marion  Fayolle

و این ماجرا به سمت سکس پیش رفت و من یک چیز رو در این دختر فهمیدم و اون هم اینکه این که تو این مدت که ما سکس داشتیم من اصلا نمیتونم اونو ارضا کنم و تنها راهه ارضا کردنش روش هایی مثل دست زدن یا خوردنه و حالا رابطه ما به جایی رسیده که باید تصمیم گیری کنم به ازدواج و این موضوع شدید منو درمونده کرده اصلا حس خوبی ندارم به خودم که نمیتونم ارضاش کنم.

مشکل اینکه ما همو خیلی دوس داریم حالا به نظر شما این مشکل در اینده منو داغون نخواهد کرد و عاقبت رابطه ما طلاق نمیشه؟ واقعا دارم دیوونه میشم این مشکل تقصیره اونه یا من. آیا خیلی بیعرضه ام یا اون خیلی طبع بالایی داره و نمیگه بهم. نمیدونم چیکار کنم.

 

مرد حساس و مهربان

اکثر زنها فقط با دخول ارضا نمی شوند. این تفکر و حس ما مردها است که به نقش مکانیکی آلت زیاد بها می دهیم. برای زنان، تماس با لبه های واژن و بازی با آن به کمک انگشت و خوردن و بخصوص عشقبازی و کل ماجرا، از اول تا آخر، جالب و لذت بخش است.

اگر واقعا بخواهی شریک جنسی خوبی باشی. از بودن در کنار او و بدن او و وجودش لذت ببری پس به فکر ناز و لمس و نوازش او باش.

مشکلت اگر این است که بار اول زود می آیی بگذار قرار این باشد که بیایی. به هر شکل که راحت تر هستی یا هر طور که او ترجیح می دهد بدون احساس بد یا نگرانی، به راحتی خودت را ارضا کن. برای مدتی این قرار ساده بین تان باشد که اول تمام شوی تا هیجانزدگی و اشتیاق غیرقابل کنترل را کمی کاهش داده باشی …

بعد یک دوش آب گرم بگیر … و برگرد پیشش دراز بکش. به آرامی نوازشش را شروع کن. همه بدنش را خبلی خیلی آرام ماساژ بده. ببوس و بمک و بخور … بعضی زنها دوست دارند روی یک نقطه از بدن شان تمرکز شود. زن را فقط با خوردن پستان هایش هم می توان ارضا کرد. با بوسیدن و مکیدن پشت ران هایش. بعضی ها حتی با بوسیدن هم به اوج می رسند.

در دفعات بعد، از او به طور مستقیم یا غیرمستقیم بپرس چه تخیل عجیب و غریب جنسی دارد که تاکنون به هیچکس نگفته است. در رختخواب به هم اعتماد کنید. سعی کن روح و جسمش را با هم کشف کنی …

توجه کن چه چیزی بیشتر تحریکش می کند. دقت کن چه وقت داغ تر و خیس تر است … به سیکل بدنش توجه کن. زنها به طور معمول روزهای خاصی از ماه بیشتر می خواهند … بعضی ها هر 4 روز داغ می شوند. بعضی ها روزها می گذرد و میلی ندارند. باید آنقدر با تو راحت و صمیمی باشد تا روزهایی که نمی خواهد به زبان بیاورد و بداند که تو درکش می کنی…

تمیز باش و حتما قبل از عشقبازی استراحت کن. غذای مقوی ولی سبک بخور و مهمتر از هم اینکه  برای مدتی به دخول و حرکات مکانیکی زیاد بها نده … همه حرکاتی که دوست داری در دقایق و لحظات آخر می تواند اضافه شود.

اگر واقعا زنان حس کنند خواستنی هستند و به آنها عاشقانه توجه می کنید بی شک منتظر لحظات بی نظیر و فراموش نشدنی خواهید بود که آنها برای تان ایجاد خواهند کرد. قرار نیست خودتان را سبک و بی حرمت کنید که فقط آنها را تمام کرده باشید. کافی است لذت بردن از آنها فرقی با لذت دادن به آنها نداشته باشد.

 

Written By
More from بهمن

دختری هستم زیبا ولی تنها

من دختری هستم که زیاد به تیپ لباس پوشیدن و قیافه خودم...
بیشتر بخوان
 • بهاره

  این نقاشی که گذاشتین بالای نوشته چکیده چیزی هست که نوشتید. اگر احساس زن را زنده کنید اونوقته که واقعا توی هم غرق می شوید. مرد روز ممنون از این اطلاعات. به عنوان یک زن ایرانی خوشحالم که مجله مردونه خوبی داریم.

 • آرش

  سپاس از چنین اشاره خوبی.
  من تجربه ای داشتم،با اینکه درباره ابراز و شکل ذهنی خودم و کلیشه ها با همدیگه گفتگو کرده بودیم،اما ایشون در زمان عشقبازیمون به شکلی خودشون رو نمایان کردند که یک بیتجربه و پرده دار هستند،من بخوبی فهمیده بودم در زمان ماساژ دادن اندامهاشون،خوردن پستون ها و اندام هاشون و شکل وازنشون که آمیزش هایی داشتند و واکنش هایی که ایشون نشون میداد در زمان بازیها و لمس هامون،و اثری تخریب کننده و توهینگری برای من داشت….و ایشون فکر میکرد با اینگونه نمایان کردن خودش که با اینکه میدونست برای من ارزشی نداره اما باز ذهنیت زشت رو نگه داشت.
  و در آخر گفت با افرادی که نزدیکی میکنه تنها خروسکی و برای تخلیست،و من چون دوستانه و حقوقمندانه باهاش برخورد کردم نخواسته بوده به گفته خودش لو بره. اینجاست که باید گفت استقلال و شایستگی در ذهن ماست،و از ماست که برماست.

  • احمد آزادی

   اثری تخریب کننده و توهینگر….
   دقیقا این حالت برای من بیچاره هم رخ داد

 • پوریا

  عالی بود ولی خب ترجمتون چرا ماشینی بود؟ ما در فارسی نمی گیم اومدن come و به جاش می گیم انزال. در هر حال ممنون.