دو نگرانی جنسی مردان در باره بدن‌شان

pa3

1 – نگرانی در باره کوچک بودن آلت جنسی

۹۰ درصد کنجکاوی و تشویش جنسی مردان در پیرامون قد و اندازه آلت جنسی  شان دور می زند.

۴۰ درصد مردان امریکایی با سکته قلبی و مغزی می میرند ولی توجه و تاکیدشان همچنان در باره این عضو مبارک و قد و قامتش است.

مردان البته در جستجوهای گوگلی نگران پیر شدن هم هستند ولی نگرانی شان از پیر شدن برای روبرو شدن با بیماری های مزمن و کشنده و رنج آور نظیر آلزایمر و پارکینسون نیست. همه درد پیری، حداقل از طریق نشانه هایی که در جستجوهای اینترنتی بر جا می گذارند این است که چه بر سر شومبول مان میآید؟

در صورتی که به نسبت هر ۱۷۰ باری که ما مردان در گوگل در باره سایز آلت مردان کنجکاوی می کنیم فقط یک سئوال از طرف زنان در این باره درج شده است. جالب توجه تر اینکه از بین سئوالات بسیار محدود زنها در باره آلت جنسی مردان، در ۴۰ درصد موارد نگرانی ها مربوط به دردسرهای آلت های بزرگ است.

2- استوار نگه داشتن

دومین کنجکاوی و نگرانی مردانه در جستجوهای اینترنتی این است که چطور بتوانم در حین آمیزش استواری و استقامت بیشتری برای انزال نشدن تدارک ببینم؟ ما همواره در باره نقش خودمان در بستر زناشویی  احساس نامنی می کنیم چون می ترسیم مبادا نتوانیم طرف مقابل را راضی نگه داریم. این تشویش نیز در بیشتر موارد ساخته و پرداخته ذهن ما مردان است. تحقیقات دو دانشگاه امریکایی  و سنجش وسیع ۲۶ هزار نفره ای که داشته اند نشان می دهد که ۸۴ درصد زنان از تجربه جنسی شان خیلی راضی هستند.

دهها سال است که مربیان آموزش جنسی و محققین تلاش می کنند به ما مردان بیاموزند که سکس و رابطه جنسی محدود به ارگاسم از طریق دخول نیست و زنان از لمس، نوازش و بوسه خیلی لذت می برند.  مهمتر آنکه زنان از سایر اعضای مردانه نظیر دست و لب  شان برای ارگاسم رسیدن به اندازه دخول آلت راضی هستند.  برای زنان تمام مسیر از لحظه اول تا آخرِ یک رابطه جنسی دلپذیر و ارضا کننده است نه مدت دخول…

 

دو نگرانی جنسی زنان در باره بدن خودشان

A New Study Reveals Our Deepest Sexual Insecurities
https://www.psychologytoday.com/blog/all-about-sex/201605/new-study-reveals-our-deepest-sexual-insecurities

image source

http://forum.santabanta.com/showthread.htm?211747-Sex-and-performance-anxiety

http://www.cosmopolitan.com/sex-love/news/a44316/awkward-dating-things-guys-feel-insecure-about/

More from مرد روز
کرواسی با پیروزی ۲-۱ بر انگلیس به فینال جام جهانی رفت
یک بازی خوب دیگر در سطح جام جهانی توسط انگلیس و کرواسی...
Read More