فرق صیغه با دوست دختر

Lonely man

پسری 27 ساله ام. مهندسم. کارم بد نیست. ماهی 2.5 ملیون درآمدم دارم که مقداری صرف آبجی ام و خانواده ام میشه. مقداری هم قسط و وام هم دارم. منظورم اینه که الان نمی‌تونم ازدواج کنم. نداشتن سکس اذیتم می کنه ولی مرام دارم و نمیخوام سو استفاده کنم از دختر خانمها. به نظرتون صیغه کردن بهتره یا پیدا کردن دوست دختر؟.

فرهاد عزیز

نیاز جنسی ات طبیعی است و برآورده کردن آن، حق تو است. ولی ضرب المثلی هست که می گوید « شخصیت آدمها خیلی شبیه نوع غذایی است که می خورند» …  نحوه برطرف کردن نیاز جنسی هر فرد، نشان دهنده شخصیت او است.

صیغه به خودی خود می توانست قانون بدی نباشد اگر یک حق دو طرفه در جامعه بود. یعنی به دختران مجرد و زنان متاهل که نیاز جنسی شان برطرف نمی شود یا برای شان کافی نیست نیز این حق داده می شد که از قانون صیغه استفاده کنند. چون این حق وجود ندارد، امیدوارم به سمت صیغه گرفتن کشیده نشوی.

در حال حاضر در جامعه ما، زنانی صیغه را برای خود می پذیرند که اکثرشان، در درجه اول به پول آن محتاج هستند و اگر موقعیت شان متفاوت بود تن به این کار نمی دادند. پس لطف کن دور این نوع دسترسی به سکس را خط بکش. سعی کن از نابرابری های موجود در جامعه ات سواستفاده نکنی.

خریدن سکس به هر شکل و بهانه ای، حتما آسان تر از یافتن یک دوست دختر است. باید دوست داشتن و دوست داشته شدن را بیرون از مدار پول به صورت واقعی تجربه کنی.

مهدس شاغل هستی. ذهن و مرام  سالمی داری و مطمئن باش اگر وقت و توجه برای یافتن دوست بگذاری شانس کافی برای یافتن یک یار را خواهی داشت. به خودت اعتماد کن.

پیدا کردن یک دوست دختر که شاید موقعیت ازدواج ندارد یا وضعیتی مشابه تو دارد، جستجو برای یک رابطه تقریبا برابر است. حتی می شود گفت که یک تجربه زناشویی تقریبا کامل است. در همه جای دنیا، درصد زیادی از آنها به ازدواج یا زندگی مشترک طولانی مدت نیز منجر می شود.

بهمن

Written By
More from بهمن

اگر دوستش نداری دور و برش نچرخ

اسمم مهران هست و ۲۵ سال دارم. حدود ۵ ماه پیش با...
بیشتر بخوان