آیا او باکره بود

cintura-castita-donna

سنگ صبور محترم
من 26 ساله ام. درسم تمام شده است. خدمت وظیفه ام را هم انجام دادم و مدتی است سرپرستی مغازه نانوایی پدرم را کاملا بر عهده گرفتم. والدین من از طریق فامیل  مرا با دختری 24 ساله آشنا کردند که به نظر می رسید دختر خوبی است. یک ماه است از ازدواج ما می گذرد ولی درست یک ماه است همه زندگی ام به هم ریخته است. من به همسرم اعتماد ندارم و فکر می کنم باکره نبوده است. بیشتر از همه به خاطر اینکه موقع آمیزش از همان بار اول متوجه شدم که موقع دخول عضو تناسلی من در محیطی قرار می گیرد که هیچ تماسی را حس نمی کنم. من قبلا با 2 زن تماس جنسی داشته ام ولی او مثل هیچکدام شان نیست.

دوما اینکه در دو سه بار اول آمیزش خون مربوط به بکارت در وی ملاحظه نشد. می خواستم او را به پزشک قانونی ببرم ولی شرم و ترس از رسوایی یا خجالت از او و والدین، به من این اجازه را نداد. حدود 10 روز پیش در حین سکس مقدار بسیار کمی خون مشاهده شد. ولی حالم خوب نیست و نمی دانم با این فکرو خیال ها چه کنم؟

سیروس عزیز

خیلی متاسفم که نگرانی هایی که داری و تقریبا هیچ دلیل واقعی هم می تواند نداشته باشد این همه فکرت را پریشان کرده است. نباید زیاد دور از واقع باشد که از تو بخواهم در اینترنت یا در کتاب های آموزش در باره بدن انسان، کمی در باره پرده بکارت جستجو کنی چون منابع بسیار دقیق و علمی در دسترس همگان می تواند باشد. اما اجازه بده سرفصلی از کلیات را برایت خاطرنشان کنم.

عرض بخش درونی واژن زنان به 3 عامل بارداری های متعدد، تحریک شدن جنسی و ورزش کار بودن زنان بستگی دارد. زنان جوان معمولا بعد از حدود 10 ماه، دوباره واژن شان به حالت معمول خودش بر می گردد ولی مادرانی که چندین فرزند آورده اند از در سنین بالای 40 سال ممکن است قادر به انقباض مجدد بخشی از ماهیچه های واژن به حالت دوران خیلی جوان نباشند .

درون واژن می تواند عریض نباشد اگر زنان تحریک نشوند بویژه اگر ترشحات ناشی از تحریک جنسی ایجاد نشود. اما اصل  قضیه این است که دیواره واژن ماهیچه ای است و می تواند مدام عرض آن تغییر کند. واژن ها هم مثل آلت مردان در هر انسانی فرق می کند. بزرگ و کوچک و کم عمق و پر عمق هستند.

حتی پرده های بکارت نیز انواع مختلف دارند. اغلب شان دارای انواع سوراخ های طبیعی هستند که اجازه می دهد خونریزی ماهانه زنان از درون واژن خارج گردد. خیلی از پرده های بکارت، نیاز به ضربه های مستقیم و مشخص دارند تا پاره شوند و خیلی از موارد  فقط از چندین آمیزش جنسی ممکن است بشکافند. بعضی ها هم زیادی حساس هستند و در حرکات ورزشی و ناگهانی یا در حین خودارضایی از هم می شکافند.

وجود بکارت دلایل فیزیکی هم دارند و برای همین بخشی از پستانداران نظیر اسب و حتی نهنگ از آن برخوردارند. یک دلیل اصلی ماندگاری اندام ها و اعضای قدیمی نظیر آپاندیس این است که در طی دوران تحول و تغییر بدن انسان، کاربردشان را از دست می دهند ولی هنوز استفاده های جانبی برای شان پیدا می شود. نظیر موهای بدن که برای حفاظت پوست و تطبیق با گرما و سرمای طبیعت وجود داشت. یا سیخ شدن موی تن که قدیم ها برای مقابله با دشمن، افزایش هیبت و ترساندن دشمنان طبیعی وجود داشت. عین کاری که گربه در حین بلوف زدن یا احساس خطر کردن انجام می دهند.

می گویند پرده بکارت ممکن است وسیله ای برای جلوگیری از سرایت بیماری های ویروسی و عفونی به داخل واژن هم باشد. حتما و حتما در دوره های از زندگی قبیله ای و روستانشینی و حتی در بسیاری از قبایل و جوامع سنتی و مذهبی کنونی، بکارت نشانه کمابیش مستدلی برای کنترل سکس زنان می باشد.

اما سیروس عزیز و جوان و زحمتکش و کمابیش خوشبخت، کمی در باره این نگرانی هایت فکر کن چون اصلا در باره مهربان بودن و عقل و شعور و میزان همراهی و رفاقت بین خودت و همسرت حرفی نزدید.

شاید این گفته من ترا اذیت کند ولی بخشی از وسواس و نگرانی های اینچنینی از مردانی سر می زند که از نظر جنسی قادر به برطرف کردن امیال جنسی همسرشان نیستند. اگر رابطه جنسی خوبی دارید و از هماغوشی همدیگر لذت می برید به این افکار نگران، مهار بزن و سعی کن ریشه های تربیتی و فرهنگی اش را برای خودت پیدا کنی.

باغبانی از این گلی که در باغچه زندگی خودت کاشته ایی فقط جوانمردی، عشق و احترام به نیازهای هر دوی تان را می طلبد. در هیچ دوره ای زندگی بشر، زور و کنترل فیزیکی و حتی سنگسار و کمربند عفت نتوانسته است جلو خیانت را بگیرد.

 

Image Source
http://www.medioevo.com/en/more/10086-cintura-castita-donna.html

 

Written By
More from بهمن

به خاطر او می خواهم همسرم را ترک کنم

من 32 ساله هستم. دو سال است ازدواج کردم. زندگی معمولی دارم....
بیشتر بخوان
 • لیلا سعادتی

  آقای ونداد زمانی که گویا شما مسئول سایت هستین. آخه این چرت و پرتا چیه در جواب یه شخص نا آگاه نوشته اید؟ بهتره دانشتون رو ببرین بالا و مقالات جدید بخونین http://iranwire.com/features/8482/

  • لیلا سعادتی محترم
   کاش به جای رفتار توهین امیز، می نوشتید که کجایش چرت و پرت بود.
   منابع بسیار زیادی برای این ماجرا وجود دارد و نویسنده هم از فرستنده نامه درخواست کرده است که در اینترنت از انها سراغ بگیرد. به امید افزایش احترام در حین گفتگو …

   • yaghoot

    این رو هم بدونید که برخی خانوم ها بطور طبیعی پرده بکارت ندارند و دلیلی بر رابطه قبلیشون نیست. درمورد این مسئله قبلا هم صحبت شده و امروزه دیگه وجود یا عدم وجود پرده بکارت رو دلیل قطعی برای بکارت یک زن نمیدونند

  • آسمان آبی

   دوست عزیز کمی ارام تر و محترمانه تر .
   از اقای زمانی که طلبکار نیستیم.من بجای شما از ایشان عذر خواهی می کنم.قرار نیست هر مطلب جدیدی که می اید فورا همه ملزم باشند که بدانند و فورا قبول کنند. ایشان بر اساس نگاه علمی رایج نوشته اند و به کسی بدهکار نیستند.

  • آسمان آبی

   آیا اینشتین در رساله تئوری نسبیت خود نوشت:
   ای نیوتن این چرت و پرت ها چیست که در مورد جاذبه زمین نوشته ای؟!

 • gottlos

  جالبه به اعتراف خود پرسشگر، ایشان با حداقل دو زن قبل از زندگی مشترک رابطه جنسی داشته اما توقع دارد که همسرش حتما باکره باشد! توهمات و ذهن خراب خاورمیانه ای…

  • رضا

   اميدوارم كه نسبت به خودتون هم به حرفتون معتقد باشيد

   • gottlos

    خوشبختانه سالهاست از قید و بند تعصب و ناموس و دین و اسلام و خدا و اراجیفی ازین دست آزادم!

  • سیاوش

   کاملا با نظرت موافق هستم. پسری هستم که از تعصبات و نابهنجاری های عده ای از همجنسان متعجب و محیر میشوم. سپاس

 • Foad Taee

  بسم الله الرحمن الرحیم – الزانی لا ینکح الا زانیة أو مشرکة و الزانیة لا ینکحها الا زان أو مشرک و حرم ذلک علی المؤمنین (صدق الله العلی العظیم) – سوره ی نور
  (( مرد زناکارفقط با دختر زناکار یا مشرک ازدواج می کند و زن زناکار را کسی به زنی نمی گیرد مگر مرد زناکار یا مشرک و ازدواج زانی با باکره بر مؤمنان حرام شده است.))
  دوست جان، چیزی که عوض داره گله نداره و از هر دستی بدهی از همان دست می گیری.
  ضمنا اینکه همسرت در گذشته تجربه سکس داشته به هیچ وجه دلیل نمی شود که در زندگی زناشویی به تو خیانت کند. خودت هم داشته ای. آیا داری به او خیانت می کنی؟ اگر اینچنین است 100 درصد گناه و مکافات و عاقبت شوم آن بر گردن خودت است.
  اصلا شاید پرده اش طی خودارضایی یا دوچرخه سواری یا پرش پاره شده باشد و این دلیل نمی شود که تو بدترین احتمال را اولین احتمال بدانی. از خودش مجدانه بپرس. اگر دروغ بگوید معلوم می شود.

  • رضا

   جناب دوست جان foad نه به اون ايه مباركه كه ختم صحبتت بود نه به اين اما و اگرهات در مورد اينكه طرف شايد خودارضايي كرده يا دوچرخه سوار بوده من متوجه نشد اخر مرد زناكار زن زناكار گيرش مياد طبق اين ايه يا بايد روزه شك گرفت.اگه به ايه ايي كه نقل قول كردي معتقدي پس شايد طرف سالم باشه رو تصحيح كن و بهش بگو مطمعنن دختره زناكار بوده كه اين ادعا خودش عواقب شومي داره
   صدق الله علي العظيم

 • Hadه

  ای دوست عزیز، تو که خودت تجربه سکس داشتی. خب نباید برات مشکلی داشته باشه که همسرت قبل از ازدواج با تو سکس داشته بوده باشه. این فکرا بیخوده. چونکه تو باید کاری رو که خودت انجام دادی برای بقیه هم انجام دادنش رو بپذیری. من جای تو باشم، زندگیمو میکنم. چونکه با همسرم هیچ فرقی ندارم تو این مورد. عادلانه س.

 • علی هستم

  برو باااووو حالت خوشه، دختر باکره هم مگه پیدا میشه ؟

 • بهار

  انتظار داشتم سنگ صبور محترم به نوعی دیگر پاسخگوی چنین سوالی می بود. اگر پرسشگر حق سکس پیش از ازدواچ را برای خود محفوظ می دارند، باید برای همسر خود نیز چنین حقی را قائل باشند. تا انتهای متن خواندم که شاید پس از پاسخ مفصل در مورد تشخیص باکره بودن یا نبودن یک زن به این پرسش پرداخته شود که اساسا آیا چنین درخواستی انسانی است. اما متاسفانه تا انتهای پاسخ چیزی مشاهده نکردم.

  • gottlos

   حق؟! اسلام میگه زن کشتزار و برده جنسی مرده! باید تمکین کنه و مطیع باشه چون از دنده چپ مرد آفریده شده، مغز اکثر آقایون ایرانی هم ازین اراجیف اسلامی پره! طبیعی هم هست کسی که ریه فرهنگیش از فضای دین و خدا و کتاب آسمانی پرشده باشه، منطق روانشناختی در موردش کاربردی نداره!

  • saba

   بهار جان حرف شما کاملا درسته و من هم بعنوان یک خانم کمی این سوال برام ناخوشایند بود. اما از طرفی هم باید حالات اون مرد رو در نظر بگیریم. متأسفانه در جامعه ما تفاوت فرهنگ و تفکر بسیار زیاد و متنوع هست و برای عده ای موضوع باکره بودن یا نبودن نوامیسشون میتونه واقعا عذاب آور باشه و اونا رو تا مرز جنون ببره. بنابراین اگر به پریشانی ای که این آقا دچارش هست نگاه کنیم، می بینیم که صحبت کردن درمورد تناقض فرهنگها و یا درست و غلط بودن این حساسیتش کمک کننده که نیست هیچ، حتی میتونه آسیب رسان هم باشه و ایشون رو بیشتر نسبت به همسرش مشکوک کنه. خب در نهایت بهترین جواب همینه که کمی سطح اطلاعاتش رو بالا ببریم تا اول باور کنه تفاوت عضو جنسی و پرده بکارت همسرش نمیتونه دلیل بر زن بودن یا دروغگویی او باشه. به این شکل این آقا میتونه تا حدودی آرامش خیال پیدا کنه و شاید در آینده به درست و غلط بودن نگرش خودش هم کمی فکر کنه.

 • مسعود

  سیروس جان حرف این نظر دهنده ها رو ول کن، گذشته گذشته ، مهم اینه که معتقد باشی طرف ات تورو دوست داره. اگر در حال حاضر طرف ات به تو علاقمند و متعهد و وفادار هست و مشتاق رابطه با تو هست، هیچ مشکلی نیست. بهش عشق بورز و زندگی خوبی باهم داشته باشین، اما اگر حس میکنی یه جای کار میلنگه و مشتاقت نیست و علاقه ای بهت نداره، سعی کن دلیلش رو پیدا کنی. عموما تو هر زندگی عدم عشق وجود داره و فارغ از موضوع جنسی باید حل بشه. اگر حل نشد هم که اخرش جدایی هست.

 • Hamed

  با آیه بی آیه ، با تورات با قرآن با انجیل با هر دینی که میتونین دارید دختری رو مورد قضاوت قرار میدین که اینجانیست تا بتونه از خودش دفاع کنه، حتی با دروغ! اصن نمیدونم چرا این آقا اینجا را سنگ صبورش قرار داده!!!
  اصن من بگم خانوم محترمه ی شما زناکار نبوده، آیا گذشته ایشون تغییر میکنه؟ یا تو آروم میشی؟
  الان خیلی ها میان میگن آره ماقضاوت نکردیم! داشتیم راهنمایی میکردیم!
  اگر مشکلی با واژن خانومت داری با خودش حل کن! تو همین الان هم بهش خیانت کردی و دیگران را سنگ صبورت قرار دادی، اونم حساس ترین قسمت بدنش از نظر جنسی! اونوقت تو همه جوره میخوای اون بهت خیانت نکرد باشه!
  یکم راجع به رفتارت فکر کن، دخترایی که تو باهاشون خوابیدی الان زن یکی دیگه ان، و معلوم نیست الان چه وضعیتی رو دارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • مسعود

   اقا حامد گل، همه مثل شما باتجربه نیستن در سختی های زندگی تنهایی بتونن تصمیم درست بگیرن. انسان در همفکری با دیگر انسانها شد انسان، قرار نیست هر کس بره تو غار زندگی خودش و مسئول همه تصمیمات و سال های سخت زندگیش باشه، یکی تجربه اش کمه میاد میپرسه از بقیه که راه ها رو نشونش بدن، این بده؟ کجاش بده؟ بره سر زنش داد بزنه از رو حس بد اش و کار به جنگ و طلاق بکشه خوبه یا شنیدن راهنمایی 4 نفر و اتخاذ تصمیم درست؟ مگه صحبتی از زناکاری کسی شد؟ سوال کردن رابطه جنسی من اونجور که فکر میکردم نشد، جریان چیه؟ ملت هم ج دادن که اقا پیش میاد دلیل بر خیانت نیست. بزارین کسی مشکلی تو دلش داشت مطرح کنه تو دلش نگه نداره. نترسونین ملت رو از همفکری

 • مسعود

  حالا که اینطور شد، از نتایج تحقیقاتم در گذشته بگم برات سیروس جان، یه خانمی بود وکیل بود و بعد از 8 سال زندگی مشترک طلاق گرفته بود ، چون وکیل بوده و دلش خواسته اسم طرف تو شناسنامه نباشه رفته پزشکی قانونی گواهی بکارت!!! گرفته و به کمک اون رفته اسم همسر قبلیش رو از شناسنامه پاک کرده! (پرده حلقوی یا ارتجاعی) یه خانم دیگه بوده متاهل بوده شوهرش به خاطر خون ندیدن مشکوک شده برداشته برده زنشو پیش متخصص زنان (بیشعور بوده شرمنده) دکتر بررسی کرده گفته برادر ایشون تا زمان زایمان پرده بکارتشون اسیب نمیبینه ولی اگر میخوای با قیچی پارش کنم ببین خون میاد! همونجا ازاله بکارت خانمش رو کرده خونش رو نشونش داده شک برطرف شده!!! یه خانم دیگه بوده تو سال دوم ازدواج ازش خون اومده! (پوزشین جدید که زاویه خاصی رو پوشش داده) ، اقا خون چیزی رو اثبات نمیکنه. نکته کنکوری، پزشکی قانونی تا 6 ماه بعد از رابطه رو هم میتونه تشخیص بده دخول کی رخ داده، نکته دوم کنکوری، پزشکی قانونی قطر التی که باعث ازاله بکارت شده رو هم میتونه اعلام کنه، نکته کنکوری سوم همه جور عمل جراحی زیبایی قابل انجام هست، بر روی همه! اگر هر کسی علاقه به فیزیولوژی بدن خاصی داشت میتونه با مشاوره با پزشک مربوطه مشکلش رو حل کنه. یه مثل دیگه هم برای جواب قبلیم بدم، طبق امار اندازه الت مردانه در اقایان همین ایران از 8 سانتی متر تا 25 سانتی متر متغیر هست، سینه خانمها از صاف تا بالشت هم متغیر هست! انتظار داری همونی که تو فیلم سوپر دیدی همون نصیبت بشه؟ خب شاید خانمت دوست داره هیکل ات مثل افریقایی های بدوی باشه (مثل پورن استار) خب نمیشه که اونها فیلم هستن، اگر هم هنوز فکر میکنی همه باید پورن استار باشن چند تا کلیپ +18 ایرانی ببین متوجه میشی حقیقت با تبلیغات فرق داره. اون مشکل ات رو حق داری با پزشک متخصص زنان مطرح کنی و با عمل سرپایی و دو سه تا بخیه حل کنی. صحبت یه عمر زندگی و رابطه جنسی دو طرفه هست که شادابی رو برای زندگی هر دوتون به ارمغان بیاره
  والسلام

 • حمید

  مرد حسابی خودت با 2 نفر قبلا رابطه داشتی ، اون وقت نگران اینی که همسرت قبلا با کسی بوده یا نه ،فکر هم امانت رو بریده مثلا، به جای این ، برو یکم به خودت فکر کن ، اوضاعت خرابه، از مرد روز هم تعجب میکنم

 • سعید

  دوتا کشیده آبدار خرجش کنی مُقُر میاد. غیرت نداری اگه مسئله روشن نکنی فردای قیامت میخای تو چشم آقا امام حسین (ع) نیگاه کنی بگی غیرت نداشتم؟ ترسیدم!؟ بی غیرت!

  • ye bande khoda

   be onvane ye mard az khodam kehjalat keshidam vaqti cme shomaro khundam dooste aziz, khode emam hosein ham bud mizad tu gooshe shoma dooste aziz , dine eslam ba un hame harfayi ke zade hich vaqt nagoft ye fard ro bezanin , eslam ham nakhaym goosh bdim be masihiat beresim vaqti mikhastan zane kharabio doreye isa masih bokoshan masih goft man be shoma ejazeye in karo midam val be sharti ke in karo kasi anjam bede ke tahala gonahi nadashte ! yani tu hch dini nagofte ba zanan intori barkhord konim ! in moshkelate zan setizie shoma bar migarde be dorane koodakie shoma , moshkele shoma ba madaretoon ya khaharetoon ke intori shodin ! ya bacheye talaqid ya madaretoon morede khoshoonate hamishegi qarar dasht ke intori bimare roohi shodid , dalayele shakhsitoon ro be din ha rabt nadid lotfan shoma bimare roohi hastid hatman berin pishedoctor shom joze afradi hastid ke age ba ye dokhtartanha bashid hamye halate jensi ro bahash tajasom mikonid va dar akhar mindazid gardane un khanoom in moshkelate jensitoon ro, fardae qiamatam barat motasefam ke chtori koochik mishi pishe harkasi ke behsh eteqaddari ! qeyrat une ke havae zaneshodashtebashe ! omid varam btooni ba moshkelate dorane koodaki ke nashi z khianate madaret ya khaharet bude kenar biae va betooni ba khanoom hamehraboon shi ! una ham mese ma mitoonan har kari bekhayn bokonan , be kasiam rabti nadare !

  • نون

   ببینT بنده خدا راس میگه! زنت نافرمانی که نکرده تا بزنیش بنده خدا فقط باکره نبوده!!

 • نادر

  بده ما امتحان کنیم ببینیم راست می گی؟

 • سمی

  حالا بیا زن پسر نونوا شو!

 • نوعی

  بد زمونه ای شده، دعا کنیم آقا اما زمان عج ظهور کنه خودش همه چیز رو درست کنه

 • joris

  وقتی که این چیزی که نوشتی رو خوندم حالم ازت یه دفعه ای به هم خورد! و قیافه و ظاهرت هم چیزی جز یه آدم بی سر و پا! مرد حسابی چقدر تو رو داری میگی با چهار نفر تا حالا سکس داشتی ولی نگران خانمت هستی که پرده نداشته باشه؟ اخه این مردای ایرانی چقدر پررو و.. هستن حیفه که شخصیت عالیم با حقیر کردن امثال شماهایی که حقیر هستین از بین بره

 • ناشناس

  هرکی رو کردم واسش خواستگار اومد! می خوام از این به بعد پول بگیرم.

 • Irani

  توصيه ميكنم يقه پدر و مادرت را بگيری كه جنس تقلبی بهت انداختند !!!

 • رضا

  حقیقتا از اینکه مرد روز اراجیف این اقای نسبتا محترم رو به اشتراک گذاشته حقیقتا ناراحت و شوکه شدم.اوهام ومزخرفیاتی مثل بکارت دیگه چه صیغه ایه؟انسانها مالک جسم خودشون هستند وتا زمانی که تعهدی دال بر انحصار استفاده جنسی با شخص دیگه ای ایجاد نشده ،شخص ازاده که از این غریزه خدادادی بهره ببره و این موضوع زن و مرد هم نمیشناسه.نهتیتا اینکه این خانم محترم باکره نبوده باشند.تازه میشند یه نفر مثل شوهرشون.