پستان بزرگ از دید یک زن

AP371127717032-1280x960

من ۳۳ ساله ام و نزدیک به ۲۰ سال است که پستان هایم، مدام در حال بزرگ شدن هستند. ۱۳ ساله که بودم متوجه دقت دیگران به پستان هایم شدم که سایزم از کاپ سی به سایز دی تبدیل شد و در حال حاضر بین ۳۴ تا ۳۶ دی در نوسان است. تغییراتی که باعثش، مصرف قرص ضدحاملگی و مقدار آبجویی است که می نوشم.

به هر حال در طی این 20 سال کاملا متوجه این حقیقت شدم که سینه ام به مرکز توجه در بدن من تبدیل شده است. بارها اتفاق افتاده است که ناخودآگاه وقتی جلوی آینه پستان هایم را برای لحظه ای می دیدم فکر می کردم که چرا این همه مورد توجه هستند مگر جز این است که دو کیسه درشت چربی از روی سینه ام آویزانند؟

گاهی هم  ناخوداگاه به این حس می رسیدم که به به چه چیز زیبایی… آنهم وقتی که تی شرت کتانی دانشگاهم را می پوشیدم و این دو توپ درشت و زیبا جلوی اسم دانشگاه خودنمایی می کردند و خودم هم دوست داشتم تحسینش کنم.

میدانم که بعضی از مردان اینطور تخیل می ورزند که هر روز مشغول لمس و زل زدن به سینه خودم هستم ( شاید به ندرت و گاهی گداری اینکار را هم می کنم) ولی اغلب زنان توجه جنسی خاصی نسبت به پستان های شان ندارند.

به نظر من پستان های درشت دو نوع شخصیت دارند. شخصیتی که مردان به آن نسبت می دهند و توقع دارند و نگاهی که خودمان به آن داریم. پستان ها برای ما می تواند یک بخش از وسایل ارایش و زینت در حین لباس پوشیدن باشد. من در حین انتخاب لباس به این فکر نمی کنم که به ابراز وجود سینه ام بیفزایم و توجه مردان را جذب کنم. ما دنبال توطئه نیستیم فقط می خواهیم در بهترین حالت ممکن دیده شویم.

پستان های درشت من بخشی از ظاهر من هستند و طبیعی است که مثل یک گوشواره یا کفش زیبا، بخواهم مرا برازنده تر نشان دهند.

توصیه ام به مردان این است که اگر زنی با پستان های برجسته و زیبا دیدید سعی کنید تمرین کنید که نگاه تان را کنترل کنید. از من به شما نصیحت، دید زدن یواشکی نیز از چشم ما دور نمی ماند و احساس خاصی به شما پیدا نخواهیم کرد چون فرقی با بقیه نخواهید داشت.

شاید بهتر است از تخیل تان در حضور زنان با پستان های زیبا، استفاده کنید. مثلا حین حرف زدن یا وانمود به حرف زدن با دیگران، از پهلو و یا حتی از دور به آنها چشم بدوزید ولی وقتی روبروی شان هستید به خودشان نگاه کنید اما همزمان از قدرت تخیل و حافظه تان استفاده کنید و پستان درشت و قابل توجه شان را تجسم کنید. مطمئن باشید این خودداری ها شانس بیشتری برای دیدن کامل و بی واسطه پستان ها را ممکن می سازد.

لازم به تذکر نیست که ما نگاه های سریع و طبیعی و دید زدن های یکباره شما را مطبوع می دانیم. حتی اگر جمله ساده و لطیفی هم در باره پستان های ما بگویید خیلی هم دوست داشتنی است ولی این نوع ابراز توجه، مهارت و ظرافت خاصی می خواهد و اگر توانایی اش را ندارید از آن منصرف شوید.

گاهی که افسرده و ناراحت هستم به خودم یادآوری می کنم که پستان های زیبایی دارم و احساس بهتری پیدا می کنم. ما همه انسانیم و گاهی نیاز به خودتسکینی داریم.

این را هم در پایان بگویم که در عمل، داشتن پستان های چشمگیر، نه باعث شده است که جریمه ام در حین اشتباه رانندگی توسط پلیس بخشوده شود یا در کار و تحصیل، به دردم بخورد. مثل بقیه آدم ها و امکانات فیزیکی شان، گاهی به دردم خورده و گاهی بر علیه من عمل کرده است.

انکار نمی کنم این پستان زیبایی که شانس داشتنش را دارم بخشی از دو مورد درخواست همیشگی مردان است ولی یادم نمی رود که به هر حال یک بخش از فیزیک بدن من به عنوان یک انسان است و نباید با آنها به عنوان یک اسباب بازی بدون روح و احساس برخورد کرد.

ما سعی می کنیم لباس های بپوشیم که بهتر و زیباتر دیده شوند شما هم سعی کنید وقتی در برابر ما هستید به حرف های ما هم دقت کنید و ما را هم ببینید.

 

Large Breasts from a Woman’s Viewpoint

http://www.menshealth.com/sex-women/large-breasts-from-a-womans-viewpoint

image source
http://www.thegloss.com/2013/06/25/beauty/men-like-big-breasts-bra-sizes/

http://www.salon.com/2012/09/25/cleavages_coming_out_party/

 

More from مرد روز

مد جدید مردانه در تابستان: رولباسی بچگانه

این مد جدید تابستانی، الگویش را از «رولباسی بچگانه» برداشته است. این...
بیشتر بخوان
 • فرزین

  حالا کی گفته که پستان های بزرگ لزوما قشنگتر و جذاب تر هستند.
  بنظر من خیلی فاکتورهای دیگر در مورد پستان انها را از نظر مردان زیباو جذاب تر میکنه تا صرف اندازه بزرگ.

 • هادی

  اگه ای ممن ، چرا ای همن ؟!

 • علی

  پستان های بزرگ اصلا و اصالتا مورد توجه هست.گاهی با جذابیت و گاهی با تعجب ولی شاید نادر باشد موردی که با ناخشنودی همراه باشد.و این در مورد دیگر اندازه ها صدق نمیکند.مزیت اصلی همین است.معایبی هم دارد که البته لزوما و بر اساس جبر همیشه کمتر از معایب دیگر حالت هاست.

 • امیر

  این خانومه توو عکس چه خوبه ../..

 • کاظم

  نمیشه!

  • Bahar Drv

   استدلالت مثله گشت ارشادیا میمونه،خانومم حجابتو رعایت کن تا کسی مراجمت نشه ! آقایون کی می خوان خود کنترلی داشته باشن؟ نمیشه که بگید همه ی آقایون غریزی رفتار می کنن!

 • محمد

  اینم از اون توقعات عجیب و متناقض هست! نویسنده هم میخواد با پوشیدن لباسهای باز پستانهاش بیشتر و بهتر دیده شوند و در نتیجه بیشتر جلب توجه کنه اما همزمان میخواد کسی هم بشون نگاه نکنه! یکسانت چاک لباس بالاتر باشه مشکلش حل میشه … یبار از یه دختر اصل ماجرا رو شنیدم… میگفت که یه دامن خیلی کوتاه تر از استانداردهای یه مهمونی خاص پوشیدم بامید اینکه یه پسر خوش تیپ و خوش قیافه خیای پولدار بیاد طرفم اما در عوض (و بسیار هم شاکی بود ازین ) هر چی پسر چاق و زشت بود میموندن باهام حرف میزدن و دوروبرم میپلکیدن…! حالا این خانم هم توقع داره صرفا توسط مردان دلخواهش دیده شه که دست کم تا صد سال دیگه چنین امکانی وجود نداره… روزی میرسه که لباسها پسورد داشته باشن و با داشتن رمز بشه محتوی زیرش رو دید !!! اون روز امثال این خانم مشکلشون حل میشه و میتونن به افراد دلخواه رمز رو بدن!!! البته ممکنه رمز لو بره یا هک بشن و دراما ادامه داره ….

  • Hamed Zolghadri

   لایک، حرف حساب زدی

 • Irooni

  یعنی حالا همه مشکلات اخلاقی و اجتماعی ما حل شده فقط اندازه پستان زنها مونده???
  میشه برای یکسال در ایران یک کمپین راه بندازیم که از حرف زدن در مورد لای پای زنها و سینه هاشون بیخیال شیم.

 • پستان پژوه

  این جذب و علاقه به پستان ها در ژن مردان قرار دارد و وجه بیرونی آن، احساسات شهوانی و غیره هستند. جایی در اعماق ذهن و ژن های ما، و پس از صدها هزار سال تجربه، می دانیم که پستان بزرگ یعنی توانایی تغزیه فرزندان سالم تر و بهتر و در کل نشانه ای از زنانگی و قدرت تشکیل خانواده ای منسجم تر. همچنین پستان ها ما را به یاد مادرانمان می اندازند و احساس امنیت و شادی که در آغوش آنها و هنگام مکیدن پستان هایشان داشتیم. ولی در سطح بیرونی و زندگی روزمره، این کشش به شکلی غریزی و با وجه لدت طلبانه بروز پیدا میکند. برای همین است که انسان و زندگی وی این همه قرن ها ادامه پیدا کرده و ما به نسبت انسان های سالم تر و شاداب تری (به لحاظ فیزیکی) هستیم.