پستان بزرگ از دید یک زن

AP371127717032-1280x960

من ۳۳ ساله ام و نزدیک به ۲۰ سال است که پستان هایم، مدام در حال بزرگ شدن هستند. ۱۳ ساله که بودم متوجه دقت دیگران به پستان هایم شدم که سایزم از کاپ سی به سایز دی تبدیل شد و در حال حاضر بین ۳۴ تا ۳۶ دی در نوسان است. تغییراتی که باعثش، مصرف قرص ضدحاملگی و مقدار آبجویی است که می نوشم.

به هر حال در طی این 20 سال کاملا متوجه این حقیقت شدم که سینه ام به مرکز توجه در بدن من تبدیل شده است. بارها اتفاق افتاده است که ناخودآگاه وقتی جلوی آینه پستان هایم را برای لحظه ای می دیدم فکر می کردم که چرا این همه مورد توجه هستند مگر جز این است که دو کیسه درشت چربی از روی سینه ام آویزانند؟

گاهی هم  ناخوداگاه به این حس می رسیدم که به به چه چیز زیبایی… آنهم وقتی که تی شرت کتانی دانشگاهم را می پوشیدم و این دو توپ درشت و زیبا جلوی اسم دانشگاه خودنمایی می کردند و خودم هم دوست داشتم تحسینش کنم.

میدانم که بعضی از مردان اینطور تخیل می ورزند که هر روز مشغول لمس و زل زدن به سینه خودم هستم ( شاید به ندرت و گاهی گداری اینکار را هم می کنم) ولی اغلب زنان توجه جنسی خاصی نسبت به پستان های شان ندارند.

به نظر من پستان های درشت دو نوع شخصیت دارند. شخصیتی که مردان به آن نسبت می دهند و توقع دارند و نگاهی که خودمان به آن داریم. پستان ها برای ما می تواند یک بخش از وسایل ارایش و زینت در حین لباس پوشیدن باشد. من در حین انتخاب لباس به این فکر نمی کنم که به ابراز وجود سینه ام بیفزایم و توجه مردان را جذب کنم. ما دنبال توطئه نیستیم فقط می خواهیم در بهترین حالت ممکن دیده شویم.

پستان های درشت من بخشی از ظاهر من هستند و طبیعی است که مثل یک گوشواره یا کفش زیبا، بخواهم مرا برازنده تر نشان دهند.

توصیه ام به مردان این است که اگر زنی با پستان های برجسته و زیبا دیدید سعی کنید تمرین کنید که نگاه تان را کنترل کنید. از من به شما نصیحت، دید زدن یواشکی نیز از چشم ما دور نمی ماند و احساس خاصی به شما پیدا نخواهیم کرد چون فرقی با بقیه نخواهید داشت.

شاید بهتر است از تخیل تان در حضور زنان با پستان های زیبا، استفاده کنید. مثلا حین حرف زدن یا وانمود به حرف زدن با دیگران، از پهلو و یا حتی از دور به آنها چشم بدوزید ولی وقتی روبروی شان هستید به خودشان نگاه کنید اما همزمان از قدرت تخیل و حافظه تان استفاده کنید و پستان درشت و قابل توجه شان را تجسم کنید. مطمئن باشید این خودداری ها شانس بیشتری برای دیدن کامل و بی واسطه پستان ها را ممکن می سازد.

لازم به تذکر نیست که ما نگاه های سریع و طبیعی و دید زدن های یکباره شما را مطبوع می دانیم. حتی اگر جمله ساده و لطیفی هم در باره پستان های ما بگویید خیلی هم دوست داشتنی است ولی این نوع ابراز توجه، مهارت و ظرافت خاصی می خواهد و اگر توانایی اش را ندارید از آن منصرف شوید.

گاهی که افسرده و ناراحت هستم به خودم یادآوری می کنم که پستان های زیبایی دارم و احساس بهتری پیدا می کنم. ما همه انسانیم و گاهی نیاز به خودتسکینی داریم.

این را هم در پایان بگویم که در عمل، داشتن پستان های چشمگیر، نه باعث شده است که جریمه ام در حین اشتباه رانندگی توسط پلیس بخشوده شود یا در کار و تحصیل، به دردم بخورد. مثل بقیه آدم ها و امکانات فیزیکی شان، گاهی به دردم خورده و گاهی بر علیه من عمل کرده است.

انکار نمی کنم این پستان زیبایی که شانس داشتنش را دارم بخشی از دو مورد درخواست همیشگی مردان است ولی یادم نمی رود که به هر حال یک بخش از فیزیک بدن من به عنوان یک انسان است و نباید با آنها به عنوان یک اسباب بازی بدون روح و احساس برخورد کرد.

ما سعی می کنیم لباس های بپوشیم که بهتر و زیباتر دیده شوند شما هم سعی کنید وقتی در برابر ما هستید به حرف های ما هم دقت کنید و ما را هم ببینید.

 

Large Breasts from a Woman’s Viewpoint

http://www.menshealth.com/sex-women/large-breasts-from-a-womans-viewpoint

image source
http://www.thegloss.com/2013/06/25/beauty/men-like-big-breasts-bra-sizes/

http://www.salon.com/2012/09/25/cleavages_coming_out_party/

 

More from مرد روز

گوگل و حقایق جالب – ۱۲

[caption id="attachment_62630" align="alignnone" width="635"] سیب زمینی کروموزم هایش بیشتر از انسان است[/caption]...
بیشتر بخوان