چگونه یک بوسنده خارق العاده باشید

o-KISSING-facebook

مردها نگرانند که بوسنده خوبی نباشند، یک نگرانی عمومی که ریشه اش در تربیت و آموزشی است که در این باره نداشته اند. همه مردان این مسیر را بر اساس خطا و تجربه می پیمایند و چه بسا که بهای سنگینی نیز برایش می پردازند.

در یک تحقیق دانشگاهی، پس از نظرسنجی معلوم شده است که اکثر افراد بوسه اول را به اندازه خاطرهِ شب زفاف شان به یاد دارند. در تحقیقات دیگر عنوان شده است برای زنان، در 75 درصد موارد، بوسیدن بد، دلیل اصلی پایان دادن به رابطه می باشد.

بوسیدن جذاب و دوست داشتنی، هم در دنیای مجردها نقش تعیین کننده ای دارد و هم از حامیان اصلی رابطه متعهد می باشد.

متاسفانه در خانواده و آموزش و پرورش در باره سهم مهم بوسه و حتی تکنیک های ساده بوسیدن برنامه عملی و مشخصی وجود ندارد. از حدود صد سال پیش به این طرف، منبع اصلی آموزش زنان و مردان جوان، مقدمتا رمان ها بودند و  بعد فیلم های سینمایی نقش اصلی تقلید و اموزش را برای زوج ها ایفا کرده اند.

این اواخر، دسترسی به پورنوگرافی، همه دانش عمومی که برای زیبا شدن بوسه گردآوری شده بود را به هم زده است و دوباره اهمیت ان را کمرنگ کرده است گویی که بوسیدن اصلا نقشی برای رابطه جنسی و عشورزی ندارد.

مردان دنیای معاصر خوب است بدانند که برای زنان، بوسیدن یک نوع سنجش عاطفی است. سنجشی که عمق رابطه یا میزان اعتماد مرحله کنونی آشنایی را نشان می دهد.

بوسه اول بیشتر از هر چیز بستگی دارد به نشانه های که طرف مقابل از خود بروز می دهد. طبق قانون عرف و سنت عمومی، اکثریت زنان هنوز ناگزیرند به طور غیر مستقیم علائق عاطفی و جنسی شان را نشان دهند برای همین با علائم متفاوت، احساس و آمادگی شان را بروز می دهند. تعبیر درست رفتار زنان در لحظات قبل  از تصمیم به سمت بوسیدن اول، خیلی مهم است. ولی در نهایت این مردان هستند که معمولا باید دل به دریا بزنند و یخ این مرحله از رابطه را بشکنند.

مهم این است که در فرصت ایجاد شده، مردان در همان حد یک بوسه اولیه و شروع اعتماد، حساب باز کنند و خیلی آرام و متین به طرف مقابل نزدیک شوند. در حقیقت به این فکر کنند که با بوسه به نوعی از معرفی دوباره خودشان می پردازند.

بعضی ها سریع احساساتی می شوند و مثلا زبان خودشان را سعی می کنند در این تماس زیبای عاطفی و اولیه فعال سازند به امید اینکه در همان دفعه اول به بیشتر از بوسه دست یابند. اتفاقی که معمولا سرانجام خوبی ندارند.

تجربه نشان داده است مردانی که بوسندگان موفق هستند از همان بوسه اول، قدرت کنترل و مدیریت این اتفاق را در خود ایجاد می کنند. از بهترین کارهای ممکن در بوسه اول این است که مردان زودتر از زنان، در نیمه راه بوسه، لب های شان را بردارند. بعد سعی کنند با صمیمت تمام به فرد مقابل چشم در چشم بنگرند و نشان دهند که چقدر از این اتفاق خشنود هستند. دستی به موهایش بکشند و … اگر شرایط مساعد بود دوباره شروع کنند.

وقتی از آزمون بوسه اول موفق بیرون آمدید یادتان باشد که در فرصت بعدی به نحوه بوسیدن فرد مقابل دقت کنید. خیلی ها دوست دارند طوری بوسیده شوند که خودشان دیگران را می بوسند.

ماجراهای مثل بوی دهان و بدن و بوسه هایی که بیشتر شبیه بلعیدن و کوبیدن سر و صورت طرف مقابل است نیز از جمله عادت هایی است که تاثیر منفی ماندگار ایجاد خواهد کرد.

بوسید خیلی شبیه رقصیدن است. برای همین توجه به ریتم، هماهنگی و همزمانی رفتار و اعمال، حرف اصلی را می زند. اگر این اتفاق جادویی بیفتد مطمئن باشید که مردانی که بوسندگان خوبی باشند همیشه خواستنی خواهند بود.

 

How To Be An Amazing Kisser

More from مرد روز
کلوپ جنتلمن‌های اربیل
اربیل از قدیمی ترین شهرهای جهان با سابقه ای شش هزار ساله...
Read More