دیدن رابطه دیگرون منو به مرز جنون میرسونه

15GIRLSWEB-tmagArticle

من خیلی وقته این مشکل رو دارم ولی کاسه صبرم لبریز شد. من در ارتباط با خانوما خیلی ضعیفم در حدی که حتی برای برقراری ارتباط نمیتونم بهشون سلام کنم. از همون دوران دبیرستان از اونجا که دوستی نداشتم که تجربه داشته باشه اصلا نتونستم کاری بکنم و هیچوقت تا دوران دانشگاه با هیچکس ارتباطی نداشتم. سال اول دانشگاه هم نتونستم. یه مدتی با استفاده از چت اینترنتی تونستم با چند نفر رابطه برقرار کنم ولی یا حاضر نشدن منو ببینن، وقتی هم حاضر شدن همون دفعه اول که دیدن منو پیچوندند.

واقعا دلیلش رو نمیدونم چون چهره م طوری نیس که اینطور ازم فرار کنن. در ارتباط پیامیم هم همشون میگفتن تو خیلی خوبی. نمیدونم بعد دیدنم چرا اینطوری شدن؟ دارم عذاب میکشم. دیدن رابطه عاطفی بقیه منو به مرز جنون میرسونه لطفا کمکم کنید.

احمد عزیز

»اول از همه خاطر جمع باش که رفتارت بسیار طبیعی است…. اکثر مردها دچار تشویش می شوند. از  شنیدن کلمه «نه می ترسند. خجالت می کشند. نگرانند نادرست در باره شان قضاوت شود ولی با همه اما و اگرها، بعضی ها دل به دریا می زنند …

این حقیقت را هم نمی شود انکار کرد که بخش قابل توجهی از مردان و حتی زنان جوان ایرانی، فرصت و تربیت کافی برای تجربیات ساده آشنایی با جنس مخالف، نصیب شان ننمی شود.

در هر جامعه ای یکی از ۳ دلیل اصلی و اولیه ( پولدار بودن، خوش مشربی و خوش تیپی) برای جذب شدن زنان نسبت به مردان مهمتر است… اما احمد عزیز یقین داشته باش که هر چند این دلایل ممکن است مهم و موثر باشند ولی فقط قسمتی از زنان را جذب خود خواهند کرد. اغلب دختران و زنان همه جوامع، برای همراهی یا همسری با مردان، دلایل بسیار شخصی خودشان را دارند.

احمد عزیز، مشکل تو همانطور که خودت اشاره کردی نداشتن تجربه تماس رودرو است. اول از همه باید باید تصویر اسرارآمیز و ناشناخته ای که نسبت به زنان و دختران داری را از خودت دور کنی. برای شروع در درون فامیل و یا محیط کار یا درس، به خودت بقبولان که بدون هیچ حس از قبل تایید شده با زنان روبرو شوی. به خودت فقط فرصت کنجکای بده و سریع دل نبند. زنان از مردان متاصل و به شدت نیازمند فاصله می گیرند.

هر بار که وارد جمعی می شوی یا در محیط عمومی اطرافت، وقتی یکی از دختران توجه ات را جلب کرد به ساده ترین و محترم ترین شکل .ممکن بگو که کنجکاوش هستی و فرصت بخواه بیشتر او را بشناسی … یک عالم راه و روش خودساخته برای اینکار وجود دارد. اصراری نداشته باش که ادا در بیاوری و چیزی را وانمود کنی که نیستی. خودت باش. ساده و صمیمی.

اگر فرصت ملاقات هم مهیا شد مطمئن باش آنها نیز در ملاقات های اول تشویش پیدا می کنند. برای همین، مهم حس اولیه ای است که ایجاد می کنی. سعی کن خودت باشی.

image source

http://artsbeat.blogs.nytimes.com/2015/03/15/girls-recap-season-4-episode-9-hannah-tries-to-enter-the-land-of-grown-ups/?_r=0

Written By
More from بهمن
من آدم شکاکی هستم
سلام مردی ۲۹ ساله هستم یک بچه ۴ساله هم دارم . من...
Read More