دیدن رابطه دیگرون منو به مرز جنون میرسونه

من خیلی وقته این مشکل رو دارم ولی کاسه صبرم لبریز شد. من در ارتباط با خانوما خیلی ضعیفم در حدی که حتی برای برقراری ارتباط نمیتونم بهشون سلام کنم. از همون دوران دبیرستان از اونجا که دوستی نداشتم که تجربه داشته باشه اصلا نتونستم کاری بکنم و هیچوقت تا دوران دانشگاه با هیچکس ارتباطی نداشتم سال اول دانشگاه هم نتونستم. یه مدتی با استفاده از چت اینترنتی تونستم با چند نفر رابطه برقرار کنم ولی یا حاضر نشدن منو ببینن، وقتی هم حاضر شدن همون دفعه اول که دیدن منو پیچوندند.

15GIRLSWEB-tmagArticle

واقعا دلیلش رو نمیدونم چون چهره م طوری نیس که اینطور ازم فرار کنن. در ارتباط پیامیم هم همشون میگفتن تو خیلی خوبی. نمیدونم بعد دیدنم چرا اینطوری شدن؟ دارم عذاب میکشم. دیدن رابطه عاطفی بقیه منو به مرز جنون میرسونه لطفا کمکم کنید

احمد عزیز

اول از همه خاطر جمع باش که این نوع واکنش ها بسیار عمومی و بسیار طبیعی است…. اکثر مردها دچار تشویش می شوند. از نه می ترسند. خجالت می کشند. می ترسند نادرست در باره شان قضاوت شود ولی با همه اما و اگرها، بعضی ها دل به دریا می زنند … البته انکار هم نمی شود کرد که بخش بزرگ و خاموشی از مردان و حتی زنان جوان ایرانی فرصت و تربیت کافی برای تجربیات ساده آشنایی با جنس مخالف نصیب شان نشده است؟ .

در هر جامعه ای یکی از 3 دلیل اصلی و اولیه ( پولدار بودن، خوش مشربی و خوش تیپی) برای جذب شدن زنان شایع تر است… اما احمد عزیز یقین داشته باش که هر چند این دلایل ممکن است مهم و موثر باشند ولی فقط بخشی از زنان را جذب خود خواهند کرد. اغلب دختران و زنان همه جوامع، برای همراهی یا همسری با مردان، دلایل بسیار شخصی خودشان را دارند.

احمد عزیز، مشکل تو همانطور که خودت اشاره کردی نداشتن تجربه تماس رودرو است. بهتر خواهد بود اگر از تمرین های بسیار ساده شروع کنی. اول از همه باید باید تصویر اسرارآمیز و ناشناخته ای که نسبت به زنان و دختران داری را از خودت دور کنی. برای شروع در درون فامیل و یا محیط کار یا درس، به خودت بقبولان که بدون هیچ حس جنسی با زنان روبرو شوی.

هر بار که وارد جمعی می شوی یا در محیط عمومی اطرافت، وقتی یکی از دختران توجه ات را جلب کرد به ساده ترین و محترم ترین شکل .ممکن بگو که کنجکاوش هستی و فرصت بخواه بیشتر او را بشناسی … یک عالم راه و روش خودساخته برای اینکار وجود دارد. اصراری نداشته باش که ادا در بیاوری و چیزی را وانمود کنی که نیستی. خودت باش. ساده و صمیمی.

اگر فرصت ملاقات هم مهیا شد مطمئن باش آنها نیز در ملاقات های اول تشویش پیدا می کنند. برای همین، مهم حس اولیه ای است که ایجاد می کنی. سعی کن خودت باشی.

image source

http://artsbeat.blogs.nytimes.com/2015/03/15/girls-recap-season-4-episode-9-hannah-tries-to-enter-the-land-of-grown-ups/?_r=0

Written By
More from بهمن

چرا وقتی مشروب می‌خورم گریه می‌کنم

مشروب گیر آوردن تو ایران اصلا وضعیت مشخصی نداره. هم مطمئن نیست...
بیشتر بخوان