آمار اطلاعات جنسی 26 کشور جهان

loveland

یکی از تحقیقات وسیع که البته توسط کمپانی durex انجام شده در برگیرنده سنجش 26 هزار نفر از 26 کشور جهان بوده است توانسته یک تصویر کمابیش کلی از وضعیت فعالیت جنسی بخشی از سیاره ما ارائه کند.

بیشترین تعداد سکس

87 درصد یونانی ها در هفته سکس دارند و بعد از آنها برزیل (82) روسیه (80) چین ( 78) و ایتالیا ( 76) و امریکای ها با 52 درصد رتبه تقریبا آخر را دارند.

بیشترین تعداد ارگاسم

چینی ها البته با وجود درصد بالای سکس در هفته از کمترین مقدار ارگاسم برخوردارند. چینی ها در همه پرسی اعلام کردند که بیش از دو سوم شان به اوج لذت جنسی نمی رسند. اسپانیا، ایتالیا و مکزیک رتبه سوم عدم رضایت جنسی در حین سکس را برای خود اشغال کرده اند. 48 درصد، میانگین ارضا نشدن افراد در 26 کشور فوق بوده است. در این میان فرانسوی ها با رضایتمندی 84 درصدی، رتبه اول به اوج رسیدن را دارا هستند.

خبر به نوعی تاسف انگیز این است که به طور میانگین مردان دو برابر زنان در حین رابطه جنسی به ارگاسم می رسند.

بیشترین لذت

اگر از تعداد و کمیت به کیفیت بخواهیم اشاره کنیم به نظر می رسد 67 درصد نیجریه ای ها، 63 درصد مکزیکی ها، 61 درصد هندی ها و 54 درصد لهستانی رتبه های لذت بیشتر در حین رابطه جنسی را به خود اختصاص داده اند.

ژاپنی ها تنها کشوری هستند که بیش از نیمی از آنها اعلام کرده اند کمترین لذت را از رابطه جنسی شان می برند.

 

More from ترجمه‌ی محمد رادفر

مشکلات جسمی بزرگترین خاندان سلطنتی

در طول تاریخ، خانواده‌های سلطنتی برای حفظ اصل و نسب و تاج...
بیشتر بخوان
  • Gadfly

    ژاپنی ها بالاترین میانگین بهره هوشی در دنیا رو دارن (108) و قلب آفریقا جزو پایین ترین رده های میانگین بهره هوشی در میان مردمان کره زمین است (حدود 67)؛ بنابراین بنظر می آید دستکم میزان “کیفیت سکس” با میزان “بهره هوشی” نسبت عکس دارد.

    • aryan

      توی زندگی چیزای بیشتری نسبت به هوش نیازه و شخصی که بتونه توی همه زمینه ها قدرت داشته باشه موفقه