آقایان! در رختخواب خانم ها باید اول …

Irina Vitalievna Karkabi
Irina Vitalievna Karkabi

سنگ صبور عزیز
هشت ماه از زندگی مشترک ما می گذرد و به نظر می رسید که همه چیز در زندگی زناشویی ما عالی است تا اینکه متوجه شدم همسرم حداقل در نصف اوقات همآغوشی به اوج لذت جنسی نمی رسد. من مشکلی ندارم و هر چقدر که او بخواهد می توانم تلاش کنم و هیچ کوتاهی و کمبودی وجود ندارد. هر دوی مان هم همدیگر را دوست داریم و میل ما هم ذره ای کم نشده است. ولی هنوز متوجه نشده ایم چه اتفاق خاصی باید بیفتد که او همیشه راضی باشد.

مهران عزیز
خیلی ممنون که به خودت جسارت دادی که این مسئله را مشکلی ببینی که باید حل شود. اجازه بده مقدمتا چند اصل اساسی در مورد فیزیک بدن زن و اتفاق مخصوص  کامیابی رسیدن زنان را توضیح دهم تا به مورد مشخصی که گفتی هم برسیم.

1- اتفاقاتی که در درون آلت تناسلی زنان در حین هماغوشی صورت می پذیرد برای دانشمندان زیاد شناخته نیست چون تشخیص فعل و افعالاتی که صورت می گیرد به سختی قابل ضبط و ثبت در فضای آزمایش علمی می باشد. مضافا اینکه بخش بزرگی از همبستری انسانها به روح و احساس آن لحظه بستگی دارد برای همین با وجود ادعاهای علمی مختلف، باید با شک و تردید به آنها نگاه کرد.

2-  قسمت های قابل مشاهده آلت تناسلی زنان ( کلیتروس) در حقیقت در همان دوران جنینی اولیه، تشکیل شده از همان اجزای سلولی و عصب های است که آلت تناسلی مردان را شکل می دهد. فقط در لحظات مشخصی از تقسیم سلولی است که یک جنین به سمت مرد یا زن بودن سوق پیدا می کند. برای همین می توان حدس زد که نحوه حساسیت جنسی شان به تماس و نحوه تاثیر و لذت ناشی از سابیده شدن هم می تواند مشابه باشد. به این معنی که شاید توجه بو تماس یشتر با سطح رویی واژن شاید به مهمی دخول باشد

3 – هر بدنی با بدن دیگر فرق می کند. همانطور که مشخصات فیزیکی آلت تناسلی هر مرد با دیگری فرق دارد زنان نیز هر کدام ویژگی خاص خودشان را دارند. بعضی از زنان کلیتروس شان به مجرای واژن نزدیکترند و بعضی دورتر. برای همین نحوه حساسیت جنسی و تحریک پذیری شان می تواند فرق داشته باشد.

بعضی زوج ها شانس آن را دارند که فیزیک بدن شان وقتی کنار هم قرار می گیرند همسان باشد و نقاط تحریک پذیرشان در تعادلی مشابه قرار بگیرد و با زخمت کمتر به اوج کامیابی برسند. خیلی ها هم که این شانس را ندارند با تغییر حالت های مختلف یا به کمک دست و یا سایر اعضای بدن در تجربه، یاد می گیرند که ناهماهنگی فیزیکی شان را جبران کنند.

4 – هیچ قانون مکتوبی وجود ندارد که زوج ها چطور باید از هم لذت ببرند یا اینکه حتما مردان باید با وارد کردن آلت تناسلی شان در واژن کار را به اتمام برسانند. یا اینکه هر دو همزمان با هم به اوج برسند. هر زوج برای خودشان یک مجموعه منحصر به فرد هستند.

5 – ما مردان به طور طبیعی هر بار که شروع به هماغوشی می کنیم می دانیم که مسیر به اوج رسیدن ما ثابت است و با تحریک و تماس آلت تناسلی به آرزوی مان می رسیم ولی خوب است این حقیقت روحی و جسمی را در باره زنان در نظر بگیریم که آنها به دلیل انرژی و ریسک بیشتری که به طور غریزی بر بدن شان ایجاد شده است شبیه ما به اوج نمی رسند.

این به معنای کمتر خواستن و کمتر بودن حس جنسی زنان نیست فقط کمی پیچیده تر است. ما میلیاردها اسپرم برای پخش کردن و سهیم شدن داریم و راحت تر بذر می افشانیم. زنان در طول زندگی کمتر از 1000 بذر دارند و طبیعی است که بدن شان طوری تنظیم شده است که دقیق تر و مشخص تر آن را خرج کنند. هر چند این روزها فعالیت های جنسی اغلب افراد برای بذرافشانی نیست ولی برنامه جنسی مان از دوران باستان، تربیت مخصوصی را با خود دارد. برای همین مردان و زنان قادرند در شرایط و وضعیت های که در قدیم محاسبه نشده است دستکاری کنند و خود را وفق دهند

6 – به خاطر همه این ویژگی ها و دلایل بسیار زیاد دیگر ما مردان خوب است این اصل اساسی را فراموش نکنیم که سعی کنیم خانم ها یا اول بیایند یا حتما بیایند.

شما هم مهران عزیز به اخترام جذبه و عشقی که به هم دارید و دقت و توجهی که نشان دادی این حقیقت کلی را در نظر داشته باش که مهمترین نکته در یک رابطه زیبای انسانی، تفاهم و همدلی است. پس با هم صمیمانه و صریح حرف بزنید و به هم بگویید و نشان دهید که در حین هماغوشی چه چیزی بیشتر دوست دارید و چطور بیشتر تحریک می شوید.

بهمن

http://www.barnesandnoble.com/w/she-comes-first-ian-kerner/1102670936?ean=9780060538262

The Simple ‘Secret’ to Making a Woman Orgasm Way Too Many People Still Don’t Get
http://www.alternet.org/comments/sex-amp-relationships/simple-secret-making-woman-orgasm-way-too-many-people-still-dont-get#disqus_thread

image source
http://patroness-makosh.com/wp-content/uploads/2013/08/Irina_Karkabi_11.jpg

Written By
More from بهمن

چکار کنم توی رابطه با جنس مخالف اینقدر اذیت نشوم

دوستانم می گویند رفتار من باعث یک سرانجام تکراری توی رابطه هایم...
بیشتر بخوان