معرفی ۵ سایت پورنوی خوب

۱ – تا مادامیکه سکس منفور و کثیف و شرم آور بماند صنعت پورنو توسط افراد بی سلیقه و بی شعوری مدیریت می شود که فکر می کنند پورن را برای آدم های عوضی و مریض و بیمار جنسی باید بسازند.

۲ –  آدم های خوب و مهربان و محترم نه تنها سکس دارند بلکه در حریم خصوصی خود، خیال پردازی در باره سکس نیز برای شان لذتبخش است. تا دست از انکار این واقعیت بر نداریم صنعت پورنوگرافی در همان نوع بی حرمت و بد سلیقه، درجا خواهد زد.

۳ – فقط در سال ۲۰۱۶، بیش از ۴ میلیارد ساعت از وقت بشر صرف دیدن پورن شده است. اکثریت بشر در همه نقاط سیاره ما، پورن می بیند. پس به جای انکار، سعی کنیم سلیقه و شعور مان در باره پورن را افزایش دهیم تا صنعت پورن انسانی تر و محترمانه تر شود.

این چند نکته صریح را بر شمردم تا بخشی از یک مقاله وب سایت آلترنت را برای تان ترجمه کنم که موضوعش معرفی سایت های خوب پورنو است.

اولین وب سایت جالب و متفاوت که معرفی می شود با عضویت قابل دسترسی است. سایت رنج زیبا ویدئوی های کوتاهی است که اعضای سایت از خودشان در لحظه اوج کامیابی ضبط می کنند و می فرستند. این پورنوهای ساده و واقعی، لحظات بسیار جالب و بسیار متفاوت ارگاسم افراد از تمام نقاط سیاره کوجک مان را آرشیو کرده است و …

سایت بعدی که معرفی می شود I Shot Myself نام دارد که مرکزش در هلند است. در این سایت افراد واقعی و معمولا زنان از اروپا و سایر نقاط جهان عکس های سلفی از بدن لخت خود می فرستند و تفاوت اصلی آنها این است که سلیقه و شیوه نشان دادن بدن شان با الگوی کلیشه ای و فوتو شاپ شده تصویر مجلات شیک پورنو فرق دارند. اکثر ارسال کنندگان برای این پروژه، از دید هنری به کار خود می نگرند و …

این یک سایت داستانخوانی ساده در برابر دوربین است. تنها تفاوتش این است که زن قرائت کننده داستان به وسیله یک اسباب بازی جنسی از زیر میز،  بدون اینکه معلوم باشد تحریک می شود. این ویدئوها اجراهای واقعی از ابراز لذت جنسی هستند که همزمان با خواندن یک بخش از یک داستان صورت می پذیرد …

در سایت عشق بورزیم پورن نه شاهد ویدئوهایی خواهید بود که افراد عادی شریک می شوند. این سایت برای اجاره دادن ویدئو ها پول می گیرد و اگر عضو باشی نصف قیمت است. ویدئوها بیشتر شبیه عشقبازی های زوج ها هستند به جای تکرار ساده عمل سکسی…

در سایت اعترافات قدیمی، قصه های و خیالپروری های جنسی خوانندگان، توسط فیلمسازان حرفه ایی تبدیل به فیلم های جذاب عشقی می شود.

 

 

.
7 Classiest, Smartest Sites for … Porn?

http://www.alternet.org/sex-amp-relationships/7-classiest-smartest-sites-porn

 

More from ماهان طباطبایی

دلایل خودزنی بعضی انسان ها چیست

برای خیلی از ما، دیدن یک انسان که خودش را زخمی می...
بیشتر بخوان
 • نیلو

  جالب بود و به موردی که در شماره 1 اشاره کردید کاملا موافقم

 • رضا

  نگاه من به سکس یه نگاه عاشقانه است و با سایت هایی که پرنوهای تبهکاری و وحشی میسازن شدیدا مخالفم

 • so

  melate sex zade, aslan tu gharb inghadr be sex ahamyat nemidan, iraniha khore hastand sob ta shab tu fekre sexan

 • یک مرد تنها

  جدا خود شما دوست عزیزی که اینو ترجمه کردید،میتونی با دیدن اینا خودارضایی کنی؟ از دید های دیگه خوبن ها،ولی برای تحریک و خودارضایی نه.

 • احسان

  صنعت پورن گردش مالی بالایی داره و شما دوست عزیز تنها در توهماتت میتونی صنعت پورنو تغییر بدی.

  • صنعت ذغال سنگ و ماشین های بنزین سوز هم سود زیادی دارند ولی تا 15 سال دیکر اکثریت ماشین ها برقی خواهد شد. بشر خیلی کارها می کرد که الان از انها شرمنده است. به انسانها بیشتر ارزش قائل شوید. ممنون

 • امين

  يكي از دلايل كاهش ازدواج همين پورن هست چيزي كه در دسترس باشه ديگه هيجاني نداره

  • کامیار

   مشکل افرادی چون شما اینه که صرفاً برای سکس و جذابیت موقت اون ازدواج میکنید و واژه ی عشق بازی با معشوق رو با انجام وظیفه ی حیوانی یکی میکنید 🙂

  • shawn

   یعنی مدعی هستی عامل اصلی ازدواج برای بسیاری از اقایان سکس است و وقتی مجانی و بی منت باشد دلیل ندارد درگیر ازدواج شوند .تا حدود زیادی همینطور است

 • BITA

  مرد روز یعنی این. مرد روز با هوش و واقعگرا است. آفرین

 • نیلوفر

  اتفاقا وقتی که سکس در دسترس باشه ازدواج معنا پیدا میکنه. وقتی انسانها با وجود دستیابی به سکس بدون دغدغه و پرداخت هزینه های بی معنا و گزاف باز تصمیم بگیرن که ازدواج کنن و بقیه عمرشون رو در کنار یک ادم سپری کنن میشه به اون ازدواج و اون تصمیم اعتماد کرد… سکس موضوع جذابیه اما روشنفکر کسیه که چیزی جذابتر از سکس پیدا کنه

  • الف. مینو سپهر

   نیلیوفر بجای کپی کردن جملات مشاهیر بهتره از خودت هم چیزی برای نوشتن داشته باشی و صاحب نظر باشی. سکس آزا د نتبجش میشه پورنوگرافی که الان خیلی از پورن استارهای سابق به دلایل مختلفی آسیب دیدن اول اینکه با مردان زیادی رابطه جنسی داشتن و به راحتی نمیتونن ازدواج کنن و اعتماد شریک رندگیشون رو به راحتی از دست ؟میدن، بعدش بیماری های مختلفی که میگیرن. و سکس آزاد اگر در قالب پورن هم نباشه، بازم نتیجش رو در غرب میبینیم که چقدر به سختی ازدواج میکنن و البته که بچه رو از قبل و شاید توسط مرد دیگری ساختن. مسئله سکس آزاد پیچیده هست. بنظرم وقتی سکس آزاد و بی فید و بند در دسترس باشه ازدواج کمتر میشه و عشق از زندگی پر میکشه. اگه در کشوری مثله هلند تنفروشها پشت ویترین مثله راسته گاو موقتی بفروش میرسن خب ضیغه موقت هم همینه و باعث شده تمایل به ازدواج کم بشه.

   همن الانش فمینیستهای رادیکال میرن فیلم آلت‌پورن فمینیستی میسازن که زن در سکس برابر مرد باشه ولی واقعیت اینکه پورن و همه اصطلاحاتش ضد زن هست.
   زمانی پورنوگرافی بعنوان صلاحی در دست فمینیسها برای تابو شکنی بود از همجنسبازی تا دوجنسبازی و زنای با محارم و سکس سه نفره رو ترویج میکردن، الان بیشتر زنان از برهنگی و سکس تجاری آسیب دیدن.
   برهنگی و سکس آزاد و غیرتجاری هم میتونه آسیب جدی به اخلاقیات مردم بزن. امروز همجنسبازی و دوجنسبازی فردا مهارمی که ادعای عشق جنسی میکنن و انحرافات جنسی هم آسیب روحی میژنه و هم نسل آینده مشکلات ژنتیکی خواهند داشت.

   ایالات متحده دارای بالاترین نرخ بارداری نوجوانان در بین کشورهای جهان است، معلمان آمریکایی بیشتر از دیگران تحت تاثییر پورن به دانش آموزان پسر تجاوز میکنن.
   آمار بیماری جنسی حتی با ترویج کاندو هنوز در غرب به دلیل سکس آزاد بالاست.
   پس خانوم اگر روشنفکری یعنی اندیشه امال شما من میخوام تاریک فکر باشم و درضمن اندیشه خودم رو بنویسم نه جملات مشاهیر رو کپی کنم.

   • Ashah

    “معلمان آمریکایی بیشتر از دیگران تحت تاثییر پورن به دانش آموزان پسر تجاوز میکنن….!!!!!” وقتی که در زمانه ی رهبرانی مثل ترامپ و احمدی نژاد و خامنه ای ها زندگی می کنیم که با وقاحت و بی شرمی دروغ رو سرلوحه ی زندگی خودشون قرار دادن از افراد عادی مثل شما واقعا چه انتظاری می شه داشت؟!

  • هر انسانی برای خودش یک کهکشان است. این نظر و اخلاق و تربیت و برداشت ما است از جذابیت و بسیر هم عالی. بقیه بزرگسالان هم حق دارند تعریف دیگری از جذابیت داشته باشند.

 • so

  khak tu saretun , adam harchy ahmaghtar bashe, bishtar be sex fekr mikone. sheytan parastan sex ro miparastand va dalile inke saythaye porn ham rayegan hast gostaresh in fesad hast:

  http://aetherforce.com/beware-sexually-transmitted-demons/

  • مردم مومن مسلمان که بیشتر از همسرشان، حق داشتن شریک جنسی دارند شیطان پرست نیستند؟

 • babak fakhriloo

  بر اساس چه استدلالی میگه “آدم های خوب و مهربان و محترم نه تنها سکس دارند” ؟ کاملا برعکسه. دست کم تو ایران

  • منظور این است که همه نوع انسان سکس و تخیل سکسی دارد و یک امر طبیعی است و سالم.

 • Menosepahr

  https://uploads.disquscdn.com/images/ff94edb1cacf3e3b4dbfb188c67d94c51a2d8ec60779502549a588a70db577f0.png

  ایالات متحده دارای بالاترین نرخ بارداری نوجوانان در بین کشورهای جهان است. در واقع، نرخ بارداری نوجوانان در این کشور، 2 برابر کانادا، بیش از 3 برابر فرانسه و 7 برابر ژاپن است.
  اینا که برای ایران نسخه میپیچن و خواستار کودتای جنسی در ایران هستن و میخوان سکس آزاد و حارج از ازدواج رواج پیدا کنه، این سبک زندگی آزموده شده و نتیجش رو در غرب میبینیم، حالا فمینیستهای لجباز پاشن برن پورن فمینیستی بسازن یا آموزش بهداشت جنسی و استفاده از کاندوم انجام بدهند در کشوری مثله ایالات متحده چون آزادی های جنسی زیاده حتی دختر بچه ها هم تحت تاثییر جو قرار میگیرن.

 • Menosepahr

  https://uploads.disquscdn.com/images/b6da534800954934d9b29618aa274fbfef4fab7e1fb98eb8c5c8aba65ef71d8b.png
  سالیانه 19 میلیون مورد جدید ابتلاء به بیماری‌های مقاربتی در آمریکا گزارش می‌شود؛ نیمی از این موارد جدید، جوانانی هستند که در گروه سنی 15 تا 24 سال قرار دارند.
  فمینیستها که تلاش میکنن آلترناتیوپورن فمینیستی معرفی کنن، یاد روسنفکرهای دینی افتادم که میخوان از قرآن، اسلام دموکراتیک استخراج کنن!!!
  نمیدوم شاید پورن حلال هم ساختن ولی بنظرم حقیقت اون آمارهای معتبر جهانی هستن و اینکه آدم با چشم و گوش خودش از انحرافات و سقوط اخلاقی جامعه آگاه بشه.
  اسلام‌گرتیان و فمینیسها همشون ایراداتی دارن و زیر بار انتقاد هم نمیرن

 • بابک هاشمی

  چطور ممکنه که در خیال از هماغوشی با زن های زیباتر و جذاب تر لذت برد و ارگاسم را در بند ایماژ ها کشاند و هم زمان موقع هماغوشی واقعی با همسرت همان مقدار لذت را چشید و موقع زمزمه ” دوستت دارم ” خوب و مهربان و محترم باقی ماند ؟

  • هر کاری خاصیت خودش را دارد. هر غذا و کتاب و سفر… هر نوع دوستی…

 • OJ

  چه مزخرفی! پورن خوب! پورن یعنی انتهای خیالبافی جنسی، یعنی سرحد تخیلاتی که سالها سرکوبش کردی، پورن خوب مًثل آخوند خوب میمونه، احمقانه و پوچ