زنان، مجذوب اعتماد به نفس مردان می شوند

ما مردان در طول زندگی شنیده ایم که باید شجاع باشیم. باید نشان دهیم که ضعیف نیستیم و قادر هستیم شریک خوب زناشویی مان را بیابیم. اما بعد از کم رونق شدن خواستگاری، محیط رقابت برای یافتن یار دشوارتر شده است. ما مردان احتیاج بیشتری به اعتماد به نفس هم در محیط کار و هم برای یافتن یار داریم. اینها نشانه های ساده ایی هستند که با تمرین و تجربه، بر احساس اعتمادمان به خود، می افزاید:

confidence

چه شکلی گام بر می دارید؟

زنان مقدم بر هر چیزی به سلیقه لباس پوشیدن و نحوه راه رفتن مان دقت می کنند. تمیز و مرتب پوشیدن و بدون عجله قدم برداشتن، تصور سریع و اولیه ای از مردی موفق را تداعی می کند. البته آرام قدم برداشتن بهتر است از بی هدف قدم برداشتن متفاوت باشد .

به چشم هایش نگاه کن

در بعضی فرهنگ ها چشم در چشم دوختن شاید زیاد معمول نباشد برای همین به قول رینا پیانه نویسنده کتاب « مکانیسم عشق» می توانید موقع حرف زدن و ابراز احساس به یک زن، به جای چشم دوختن در نگاهش، به  دهن وی خیره شوید. اکثر افراد، متوجه تفاوت فوق نمی شوند.

اگر هم در بین صحبت قرار است نکته زیبایی را در باره وضعیت فیزیکی اش بگویید از جملاتی نظیر « همه زیبایی های که برایم تحسین برانگیز هستند یکجا در تو جمع شده است» پرهیز کنید. صمیمی ترین حالت آن است که هر آنچه که واقعا در او زیبا می بینید را بدون غلو بگویید.

تعریف از مردان

اگر یک زن در حین گفتگو از خصوصیات شما مثلا چاله کوچک روی گونه تان تعریف کرد با متانت لبخند بزنید و تشکر کنید. یادتان باشد که افراد بی ظرفیت بلافاصله و با تعجب می پرسند واقعا؟ راست می گویی؟ بعضی مردان حتی ممکن است شروع کنند به تهیه لیستی از دلایل، که ثابت کنند لایق تعریف نیستند. ولی مردانی که به خودشان مطمئن هستند تعریف را بدون هیچ اما و اگری می پذیرند.

تلفن و تماس بعد از آشنایی اولیه

اگر او تلفن خودش را در ملاقات اول به شما داد سعی کنید بیشتر از 48 ساعت برای تماس صبر نکنید چون تاثیرش این است که فکر می کند مرد ترسویی هستید یا تشخیص کاملی از ماجرای آشنایی ندارید.

پروفسور روانشناسی دانشگاه پنسیلوانیا خانم Judith Coche می گوید قبل از تماس تلفنی روی نحوه بیان خودتان تمرین کنید. به نظر وی حرفی که قرار است تلفنی زده شود بهتر است به روش مدیران شرکت ها باشد که کوتاه و دقیق پیام مشخص شان را شرح می دهند.

از ضعف ها و نارسایی حرف نزنید

اگر در حال توضیح وضعیت زندگی تان هستید سعی کنید از جنبه های مثبت زندگی تان و چیزهایی که واقعا برای تان جالب است حرف بزنیدد.

در کنارشان بنشینید

زنان در برابر مردان در حالت روبرو و ایستاده معذب می شوند و احساس امنیت نمی کنند. حتی در حالت نشسته نیز روبروی شان قرار نگیرید. سعی کنید در پهلوی سمت چپ شان بنشینید. اگر به خودتان مطمئن هستید این جسارت را حتما دارید که منتظر حرکت طرف مقابل برای چرخیدن به سمت خودتان باشید.

صریح باشید

بوسیدن در حین خداحافظی، عملی احساسی و عاطفی است و با درخواست و اجازه گرفتن، همه لطافتش تغییر می کند.

اگر نیت تان این است که وارد آپارتمان وی شوید از بهانه استفاده از دستشویی یا هر چیز دیگر استفاده نکنید. به او بگویید که چه منظور و تمایلی دارید.

موفقیتش را جشن بگیرید

آمار امریکا نشان می دهد بر تعداد زنانی که بیش از 60 هزار دلار درآمد سالانه دارند مدام افزوده می شوند. به همان نسبت، زنان فوق حق انتخاب بیشتری را نصیب خود می سازند. با وجود همه این تغییرات، مردان با اعتماد به نفس، احساس خوبی دارند اگر با زنی موفق تر از خودشان آشنا شوند چون می دانند که توجه زنان با اعتماد به نفس را کسب کرده اند.

 

SEX & WOMENDATING9 Easy, Effective Ways to Be More ConfidentGo from zero to sexy in no time flat EDITED BY KRISTINA GRISH, PHOTOGRAPHY BY ONDREA BARBE

http://www.menshealth.com/sex-women/self-confidence-sexual-turn?cid=NL_DailyDoseNL_-_02152016_BoostConfidence_Module2&smartcode=YN_0005368785_0001542130

 

More from ماهان طباطبایی

دو شیوه اصلی تصمیم گیری

روانشناس ها، بخصوص در زمینه رفتارشناسی، معتقدند آدم ها از نظر شیوه تصمیم گیری،...
بیشتر بخوان
 • سحر

  من حوصله هیچ مردیو ندارم.ربطیم به این حرفا نداره.

  • Simsimi

   ها والا منم همینجورم فقط دردسرن!

  • Simsimi

   ها والا منم همینجورم فقط دردسرن!

   • Afshinam

    shomabanovan e gerami !fekr mikonam ke in moshkeleton!2ta dalil dareh!!Avel ,tarkibi zesht darid o chagh o zomokht hastin va bo gando! va tabiatan mardani mesl e khodetoon sar e rahetoon bodan!!(va albteh siret e namimon, chon az adbiatetoon intur fahmideh mishe) Dovom ahtemal dareh hamjensgarabashid vali motawajeh nistin!!

   • Farzad Shakiba

    ما دردسریم؟؟بهتره که بزرگ بشیم و مثل دخترای 15 ساله فکر نکنیم

  • پانته آ

   منم خوشم نمیاد ازشون سحر جون. با اون ریشای زبر و دستای کلفت. اه اه

  • Farzad Shakiba

   من احساس میکنم افسرده هستی:((((

 • وحید

  دستای کلفت زبر آه اه؟
  دقیقا یکی از جذابیت های مردانه داشتن انگشتها و دستهای مردانه هست.شما زن نیستید ؟مخصوصا پانته آ خانوم پسر تشریف دارن.سحر خانوم هم که بالای 40 سال.
  زندگی زیباست به همون شکل طبیعی و به همون اندازه نیاز نه بیشتر نه کمتر.
  خوش به حال کسی که شریکش پیشش بمونه برای ی مدت طولانی و برای هم بمونن.
  اگه عشقم بود ایرادی نمیگرفتم چون ایرادی نداشت من قبول کردم و شاد بودم با همه بدی ها و خوبی هاش برای شاد بودن در حد معقول میشه توقع رو پایین آورد.

 • علی

  تمامش مزخرفته
  عملن اینا فقط یه مشت شعاره. زنها 99 درصد در قدم اول مجزوب تیپ و قیافه و مال مرد میشن. یعنی تو اگه خدای اعتماد به نفسو و همه این خزعبلاتی که این بالا گفته باشی ولی تیپ و قیافه توپ و پول نداشته باشی عمرن دخترا مجزوبد بشن . اینی که میگم صد در صد همیشه صادقه . بیخود خودتونو خسته نکنید . این حرفا مال ده ها قبل بود که هنوز ادما برای شخصیتم پشیزی ارزش قایل بودن . الان عصر پول و مادیاته . گواهشم همین وضعه که میبینید . همه ففط دنبال پول و زیباین. چون عملن بهشون ثابت شده ففط این دوتا جواب میده. به قول معروف چیزی که ایان است چه حاجت به بیان است. چرتو مپپرتا چیه به خورد مردم میدید. اعتماد به نفسسسسسسس؟ هاها.. برو بازتو کلفت کن صد برابر این چرتا جواب میده . …
  واقع بین باشید بابا

 • زیبا احمدپور

  همش مزخرفه. من فقط پول و سفر خارج پیامو خواستم. خیلی هم زشته. کچل و کوتاهه . تیپ مهم نیست پول مهمه ارشد ازاده حق تدریسی جوش و سیالات درس میده فقط پول بقیش چرته.