دلایل زیباتر شدن زنان بعد از سکس

Screen-Shot-2013-02-18-at-8

1- عمل جنسی باعث ترشح هورمون سراتونین و DHEA می شود که دوای افسردگی است. هورمون های فوق تنظیم کننده احساسات روحی هستند. شادابی بعد از آمیزش، تاثیر مستقیمی در پوست صورت زنان خواهد داشت.

2 –  هنگام آمیزش، میزان استروژن (هورمن زنانگی) در خانم ها دو برابر می شود این افزایش باعث می شود آنها موهایی براق تر و پوست نرم تری داشته باشند. به گفته پاتی بریتون متخصص امور جنسی: «استروژن سرچشمهِ جوانی در خانم هاست»

3 – برانگیخته شدن حس جنسی مصادف با افزایش 25 درصدی سایز پستان خانم ها خواهد بود.

4 – سکس داشتن یک یا دو بار در هفته باعث افزایش نوعی پادتن دفاعی در خون می شود و در نتیجه سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند. در نتیجه احتمال اینکه شما سرما بخورید کم می شود. سکس همچنین فشار خون را پایین می آورد و باعث می شود از فشار روحی کمتری برخوردار باشید.

5 –  میزان اسپرم خروجی از بدن آقایان به طور متوسط پانزده کالری دارد و پروتئین آن به اندازه پروتئین سفیده ی تخم مرغ است. اسپرم حاوی ویتامین C، کلسیوم، منیزیم، پتاسیم، ویتامین B-12، و زینک (روی) می باشد. اسپرم مردان در روابط زناشویی مبتنی بر اعتماد و تعهد و بدون استفاده از کاندوم، می تواند ماده مفیدی برای پوست باشد. بدن زنان بعد از آمیزش، می تواند مایع منی را جذب کند.

6-  قرص ها ی پیشگیری از حاملگی، بر سلیقه ی خانم ها نسبت به آقایان تاثیر دارد. خانم هایی که به طور مرتب از این قرص ها استفاده می کنند، ترجیح می دهند شریک زندگی شان مردی کمتر جذاب باشد که از لحاظ جنسی نیز خیلی کارآمد نیست، چون احتمال پایه گذاری یک رابطه ی بلند مدت با این آقایان بیشتر است. اگر چه این خانم ها از لحاظ جنسی خشنود نخواهند بود، ولی جنبه های دیگر رابطه شان آنها را خوشحال می کند. خانم هایی که از قرص های پیشگیری استفاده می کردند به طور متوسط دو سال بیشتر از بقیه در یک رابطه باقی می مانند.

http://www.mindbodygreen.com/0-10181/10-reasons-sex-makes-you-beautiful.html

http://www.oddee.com/item_98061.aspx?utm_source=wahoha.com&utm_medium=referral&utm_campaign=wahoha

image source

http://goodmenproject.com/featured-content/hesaid-10-things-i-find-sexy-in-a-woman-that-have-nothing-to-do-with-looks/

http://www.divinecaroline.com/love-sex/symmetry-sexy-science-sex

More from سعید داورپناه
نوزاد محتاج و افزایش هوش بشر
داشتن IQ بالا فقط یکی از تمایزات ما با سایر حیوانات است. اما...
Read More