روبات ها، همسران آینده بشر

دلائل زیادی وجود دارد که در آینده نزدیک، تصور رابطه جنسی بین انسان و روبات، دور از واقعیت نباشد. در نظرسنجی که توسط روزنامه هافینگنون پست صورت گرفت 18 درصد افراد فکر می کنند تا سال 2030، داشتن رابطه جنسی با روباتها عملی خواهد شد.

یکی از مزیت های روباتها، توسعه و برنامه ریزی برای درک، شعور و قدرت سخنگویی است. به عبارت دیگر افراد می توانند بر اساس سلیقه خود، به برنامه ریزی یک روبات مشخص برای همسری بپردازند. هر موقع نیز احساس و حتی انگیزه های زندگی در افراد عوض شد قادر خواهند بود روبات ها را بدون هیچ دردسری با خود تطبیق دهند.

در باره رفع نیازهای جنسی و حتی نصب مخزن تولید مثل ( که در حال حاضردر آزمایشگاه ها و از طریق لقاح مصنوعی صورت می گیرد)  می توان مشکل ادامه بقا را نیز حل کنند. بر اساس تحول سریعی که روبات های جنسی  در حال حاضر برخوردارند بی شک روبات های زنانه و مردانه خیلی کاملتری نیز توسط بشر تهیه خواهد شد.

روباتها در حال حاضر بخش بزرگی از کارهای بشر را انجام می دهند. آنها به جای بشر می جنگند، به جای بشر آزمایش های خطرناک را به عهده می گیرند. راهنمای موزه شده اند و نامه بری در ادارات بر عهده آنها گذاشته شده است.

به همه این ماجراها، تنهایی روزافزون بشر و ضعیف تر و کمتر شدنِ شانس دیدار حضوری افراد را اگر بیفزائیم مشاهده خواهیم کرد که فکر داشتن رابطه جدی تر با روباتها زیاد هم غیر عادی نیست.

به گفته ناظران علمی، مهمترین تاثیر در رشد تکنولوژی روبات های جنسی، حذف یا محدود شدن روسپیگری خواهد بود.

 

نظرسنجی در باره رابطه انسان با روبات

http://news.cnet.com/8300-5_3-0.html?keyword=sex+with+robots

http://www.nbcnews.com/id/21271545/#.UbQPd5wYh8o

 image source

http://forums.canadiancontent.net/hot-topics/126011-drives-opens-doors-google-sell.html

ویرایش و بازنشر از آرشیو

More from مرد روز

حالت عشقورزی بر اساس سایز آلت تناسلی مردان – 1

اندازه آلت جنسی هر مرد و حتی گاهی مردان هر منطقه جغرافیایی...
بیشتر بخوان
 • آسمان آبی

  اینکار تاثیرات بسیار مثبتی در زندگی بشر خواهد داشت. اولا از فشار تقاضای صرف برای سکس خواهد کاست و در نتیجه دوست داشتن های واقعی بین زن و مرد افزایش خواهد یافت. زن تنها بعنوان یک موجود جنسی صرف دیده نخواهد شد. از طرف دیگر بسیاری از مردان و یا زنان بخاطر محرومیت ها مادی و یا جسمی قادر به ارتباط با زن و یا مرد رویایی خود نیستند و این دسته به نوعی ارضا خواهند شد. تاثیر بسیار مثبت دیگر آن در بیماران جنسی و کودک بازان است. برخی از آنها اصولا قابل درمان نیستند ولی روروب می تواند از آسیب اجتماعی آنان جلوگیری کند.

  • علیرضا

   پیشنهاد میکنم فیلم Her رو ببینید. انسانهایی که عاشق سیستمهای عامل میشند و با اونها میخوابند و سکس میکنند. ولی دقیقا چیزی که حل نمیشه تنهایی انسان و نقش اول فیلمه و البته دوست داشتن ها نه تنها واقعی نمیشه بلکه خیانت و عدم صداقت به قوت خودش باقی می مونه.

   • شیرین

    در فیلم Her انسانها تونستن از نظر نرم افزاری مغز یک انسان و طرز فکرش رو بصورت بی نقصی کامل شبیه سازی کنن و مشکل اصلی اون زوج (انسان-سیستم عامل) در اینه که اون سیستم عامل وجود مادی نداره و از نظر فکری بی نقصه. جوریکه ممیتونه در یک لحظه با ملیونها آدم صحبت کنه و تمام احساسات رو درک کنه. این دو تا نکته رابطشون رو بهم میزنه… خب اگه اون سیستم یک ابرانسان نمیشد و دقیقا شبیه به یک انسان معمولی بود و اگر جسم داشت… شاید مشکلاتی که بهش اشاره کردین بوجود نمیومد

    • علیرضا

     برداشتم اینه که مشکل جسم نداشتن نبود. کما اینکه همه میدونستند دارند با یک نرم افزار بی جسم رابطه برقرار میکنند. این رو کاملا درک میکردند.اتفاقا همه داشتند از هر موجود دارای جسمی به اسم انسان فرار میکردند: دختری که نمیتونه به پسر حق انتخاب بده، همسری که از خیانت شوهر آزرده شده، و مردی که با داشتن احساسی بی نظیر فقط نامه نویس مواجب بگیر شده.

     به نظرم فیلم میخواست بگه مفاهیمی که از ذات انسان بر میاد و در طول زمان ثابت میمونه فارغ از اینکه طرف انسان، انسانی دیگر باشه یا یک نرم افزار که کپی بی نقصی از انسانهاست یا یک حیوان خانگی. این مفاهیم شامل تنهایی و نفرت از خیانت میشه. وگرنه از دیدگاه عقلی نه رابطه با یک نرم افزار معقوله و نه رابطه اون نرم افزار با 1000+ نفر خیانت محسوب میشه. ما (نقش اول فیلم) هستیم که با عینک رابطه انسان/انسان داریم به رابطه انسان/روبات نگاه میکنیم و سعی میکنیم این رابطه رو توی قالب رابطه انسان/انسان بیاریم چون طور دیگه ای نمیتونیم نگاه کنیم چرا که این نگاه از ذات و وجود ما میاد.

     امروزه رابطه های انسانی فقط آزاردهنده شدند و البته ما بیش از پیش حریص شدیم تا کمتر ضرر بدیم و بیشتر سود کنیم. ما از خودمون نمیتونیم فرار کنیم و برای حل مشکلاتمون باید به خودمون برگردیم. تنهایی، محبت، سکس و هزارتا چیز دیگه رو باید با کمک یک انسان دیگه حل کنیم نه با هوش مصنوعی، روبات یا بقول دوستمون صابون گلنار کنار حمام !

   • آسمان آبی

    بله یک روبوت نمی تواند یک انسان یک مرد واقعی و یا یک زن واقعی باشد ولی می تواند بعنوان یک وسیله کمک جنسی و یا یا نوعی خود ارضایی پیشرفته مورد استفاده قرار گیرد. مردانی که در حمام با صابون خود را ارضا می کنند حالا می توانند با عروسک هایی که به کمال رسیده اند خود را ارضا کنند.

 • bahare

  واقعا که مزحکه .. ربات که روح نداره .. همه لذت رابطه انسان ها با هم به واسطه همین تضاد هاست .. اگر همه چی بر وفق مراد دل باشه دیگه زندگی کردن چه معنایی پیدا میکنه !؟ در مورد مسایل جنسی هم این کار کم از خود ارضاعی نیست … این هم یه راه حل بیمار گونه دیگست .. انسان قابل احترام ..آموزش درک …تکامل …هست .. یک رباط هیچوقت جایگزینه یک انسان نمیشه… چطور جنین ی میتونه بی مهر مادری صرفا در یک فضای آزمایشگاهی رشد و بدنیا بیاد … مهر انسانی رو هیچ رباطی نمیتونه منتقل کنه .. این خاصیت بلقوه دوست داشتن و دوست داشته شدن انسان رو هیچ رباطی نمیتونه داشته -_-

 • شیرین

  زمانیکه این خبر به واقعیت بپیونده فک کنم من اولین نفری باشم که میرم یکیشونو میگیرم!
  مدتهاست که فکر میکنم شرایط دنیای امروز باعث شده هیچکس نتونه توقعات دیگری رو برآورده کنه و همچنین هیچکس نتونه دست از توقعاتش بکشه… تصور کن! وجود مادی ای کنارت باشه که دقیقا همون حرفی رو بزنه که تو میخوای… کاری رو بکنه که تو میخوای.. فقط حیف که تو نمیدونی اون چی میخواد!

 • Sana

  kheyliam khoob ama baz oonghadra ham be nafe’e aghayon nist o momkene nasleshon mongharez she chon oon robat harchand ke ghabeliyate anjame sex ro dashte bashe ghabeliyate hamele shodan o zayeman ro nakhahad dasht!!!

  • zeynal

   عمو جان مطلب رو بخون!
   نوشته دستگاه لقاح مصنوعی

 • زیبا احمدپور

  چه جالب

  • مهدی

   اره خیلی خوبه حداقل وفای سگ و روبات خیلی بیشتر از کسایی هست که 5 سال بهت میگن دوستت دارم و عاشقتم بعدا میرن با یک احمق خائنی مثل خودش ازدواج می کنند

 • OJ

  من یدونشو سفارش میدم که کر و لال باشه، با یه pussy اضافه