چهار زن دنیای پورن از رازهای مردان می‌گویند


اواسط  فصل بهار هر سال، اختصاص داده شده است به مطرح کردن «سلامت روحی» و برای همین، یکی از پربیننده ترین مجلات مردانه، گزارشی تهیه کرده است که نشان می دهد مردان به شکل گسترده ایی از تنهایی رنج می برند ولی صدای شان در نمی آید.

محقق دانشگاه هاروارد  Niobe Way و نویسنده کتاب « رفاقت پسرانه و رازهای مگو» معتقد است که از نوجوانی به بعد، مردان با وارد شدن به دنیای رابطه با زنان، می آموزند که از دوستانی که همیشه داشته اند کم کم فاصله بگیرند.

مردان به مرور در دهه های ۲۰ و ۳۰ سالگی تنهاتر می شوند. این مشکل وقتی بحرانی می شود که توقع جامعه از مردان، آنها را وا می دارد از درد و غم خود حرفی نزنند. مردان در ادامه بزرگسالی شان، واقعا سنگ صبور صمیمی ندارند یا اگر داشته باشند به خاطر احساس شرم، از مشکلات خصوصی شان حرفی نمی زنند.

برای همین، یکی از محل هایی که مردان احساس راحتی می کنند تا پنهان ترین رازهای خود را در میان بگذارند با کارگران جنسی است. آنها چون وقت این زنان را می خرند به خودشان اجازه می دهند تا از مشکلات شان و بخصوص تنهایی مفرط شان بگویند.

مردان راز خود را با این نوع زنان سهیم می شوند و درددل می کنند چون می دانند که به جایی درز نخواهد کرد.

مجله « سلامت مردان» با چهار زن که در حال حاضر یا قبلا روسپیگری یا مغازله سکسی حرفه شان بوده است گفتگویی در این زمینه ها تدارک دیده است:

مصاحبه اول با Penny Trait, بازیگر پورن

 

4 Sex Workers on What They’ve Learned About Men’s Mental Health

More from مرد روز

زاخارهای کف بازار

سلام میشه بپرسم زاخاری یعنی چی؟   Amin  یعنی قدیمی و کهنه... عتیقه‌شده!...
بیشتر بخوان