زوج ها و تعویض لباس زنانه و مردانه

couples-exchange-outfits-dress-swap-switcheroo (34)

عکاس کانادایی Hana Pesut عاشق تصاویری است که از مردم کوچه و خیابان می گیرد. البته توجه اصلی اش در حین عکاسی معطوف مد و لباس های شان می شود. او در ادامه  و او از آنها عکس بگیرد. کنجکاوی هایش به این ایده رسید که از زوج هایی که اینجا و انجا می بیند درخواست کند در صورت امکان لباس های عادی شان را با هم عوض کنند.

به غیر از تصاویر جالب و گاها خنده دار که شهرتی بین المللی و امکان انتشار کتابی را برایش فراهم کرده است او توانسته است بر یک نکته خاص نیز تاکید ورزد. او متوجه شد که خانم ها با پوشیدن لباس شریک زندگی شان راحت هستند چون تنوعی که در لباس پوشیدن زنها است و حتی توقع جامعه هم به آنها اجازه چنین کاری را می دهد.

ولی متاسفانه به نظر می رسد رسم و رسومات و محدودیت هایی که برای پوشاک مردانه وجود دارد سبب شده است که با کمترین تغییر در نحوه لباس پوشیدن، وضعیت شان با مزه و غیرعادی شود. خودتان قضاوت کنید …

couples-exchange-outfits-dress-swap-switcheroo (36)couples-exchange-outfits-dress-swap-switcheroo (40)

couples-exchange-outfits-dress-swap-switcheroo (43) couples-exchange-outfits-dress-swap-switcheroo (48) couples-exchange-outfits-dress-swap-switcheroo (23) couples-exchange-outfits-dress-swap-switcheroo (22) couples-exchange-outfits-dress-swap-switcheroo (21) couples-exchange-outfits-dress-swap-switcheroo (16) couples-exchange-outfits-dress-swap-switcheroo (9) couples-exchange-outfits-dress-swap-switcheroo (4) (1) - Copy couples-exchange-outfits-dress-swap-switcheroo (3) - Copy

http://sincerelyhana.com/

More from ماهان طباطبایی

پرتره فمینیست های نیمه لخت – Femen

گروه رادیکال femen از سال 2008  تلاش هایش را برای لغو روسپی گری...
بیشتر بخوان
  • من

    الان به گوش مکارم میرسه میاد همشو حــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــررررررررررام اعلام میکنه

  • زیبا احمدپور

    وای چه بامزه. یکبار به پرهام گفتم همچین کاری بکنیم بهم گفت گمشو احمق مگه من مسخره ام. واقعا مرد ایرانی احساس نداره. خوشبحال خارجیا.