تربیت جنسی در دنیای تحت تسلطِ پورنوگرافی – 1

نویسنده کتاب « چگونه روابط جنسی توسط دنیای پورن به گروگان گرفته شد»» خانم Gail Dines می گوید: « اغلب تکنیک هایی که مردان از طریق پورن می آموزند غلط است و آنها را در مسیر دلپذیری از نظر جنسی قرار نمی دهد. پورنوگرافی فقط مردان را تبدیل به یک آدم ماشینی می سازد که بدون احساس صمیمیت و رفاقت، اعمال مکانیکی را انجام می دهند که بخش کوچکی از لذت همخوابگی را در بر می گیرد »

 Jack Vettriano
Jack Vettriano

اما حقیقت فراگیرتر آن است که مردان واقعا دوست دارند و به نغع شان است که شریک های جنسی خوبی باشند. مردان اگر از مرحله تکرار مکانیکی سکس، عبور کنند می تونند یک تماس زیبا و لذت دوجانبه پر از تمنا و خواهش داشته باشند.

سکس و همه دردسرها و سختی هایش، لازم نیست در یک پاداش ساده فیزیکی ختم شود. زن و مرد امروزی می توانند و درک و شعورش را دارند تا بر مزه و خاطره و شعف جنسی شان بیفزایند. احساس همدلی و اعتماد درون رابطه جنسی را دل انگیز تر کنند.

آماده ساختن و تحریک ملایم زنان به آنها اجازه می دهد تا کاملترین حالت زنانگی شان، بدون ترس و بدون احساس شرم یا نگرانی بروز یابد و سکس بی نظیر و کاملا انسانی  برای هر دو نفر تجربه شود. تجربه ایی که با ویدئوی پورن هرگز صورت نمی پذیرد.

ادامه دارد

8 lessons men raised on porn need to learn – Jill Hamilton, AlterNet

http://www.salon.com/2014/12/14/8_lessons_men_raised_on_porn_need_to_learn_partner/?utm_source=huffpost_50&utm_medium=referral&utm_campaign=pubexchange_faceboo

More from ماهان طباطبایی

یکی از اسرار جالب عضو جنسی مردان

  بسیاری از ما، می دانیم کوچک شدن آلت مردانه در استخر به...
بیشتر بخوان
 • سهیل

  اولین سایتی هست که به مسایلی که من میخوام می پردازه به شکلی که من نیاز دارم. اما جای کار خیلی بیشتر داره. حجم مطالب واقعا عالیه،یعنی زیاد نیست که از خوندش منصرف بشی. اما اگه قراره مطالب طولانی تر باشه بهتره با تصاویر،مثال های واقعی و خلاصه نویسی همراه بشه

 • Ch Amirreza

  sepas az matlabe khobi ke gharar dadin

 • Pingback: تربیت جنسی در دنیای تحت تسلطِ پورنوگرافی – 2 | مجله مرد روز()

 • امیر

  من نمیدونم چرا این همه مطلب در این سایت و حتی در بیشتر جاهای دیگر در مورد این هست که آقایان باید این کار رو بکنند این کار رو نکنند آقایان بدند آقایان خسیس اند آقایان حق طلاق دارند…. یکی نیست بگه بابا این مرد هم خواسته هایی داره، نیازهایی داره، فیزیولوژیک بدنش اینطوریه، از کجا آیه نازل شده مرد خرج زندگی رو بده و اگر خدای نکرده اگر زن این کاررو بکنه منت مادامالعمر بر مرد داره. اصلا چرا متوسط عمر مردها از زنها کمه؟
  من باور نمیکنم این سایت بدست آقایان هدایت میشه بیشتر بجای کمک به ارتقاء بهداشت روانی، جنسی و تفکر آقایان باشه همش شده آموزهای سرکوبگر روح و روان آقایان که خدای نکرده دست از پا جلوی خانم ها خطا نکنیم…