۳۰ سال دیگر، رابطه جنسی برای تولیدمثل نخواهد بود

babies-inbuckets_2346921a

پروفسور و نویسنده ۹۴ ساله اتریشی – امریکایی  Carl Djerassi که از سازندگان اصلی قرص ضد بارداری بوده است در مصاحبه ای اعلام کرد که تا سال ۲۰۵۰ اکثر زنان و مردان فقط برای لذت و تفریح سکس خواهند داشت و ماجرای تولید فرزند از تختخواب به لقاح مصنوعی درون کلینیک ها منتقل می شود.

وی در مصاحبه اش با تلگراف بر اساس شناختی که از تحول لقاح مصنوعی دارد به چند پیشبینی در این زمینه میدان داده است.

۱- رقم استفاده کنندگان کنونی لقاح مصنوعی که در برگیرنده ۵ میلیون زنِِ کمابیش نازا است به سرعت در تمام جامعه افزایش خواهد یافت چون سیستم منجمد کردن تخمک و اسپرم به سالمترین شکل ممکن رسیده است. نسل های بعدی مردان و زنان برای تولید مثل ابایی ندارند که به بانک های اسپرم و تخمک مراجعه کنند چون خودشان در بهترین سال های باروری، اسپرم و تخمک برای آینده شان ذخیره کرده اند.

۲ – همزمان با آن، نسل های آینده بدون هیچ دلهره ای با یک جراحی ساده، امکان تولید مثل از طریق سکس در بدن خود را برای همیشه خنثی می کنند.

۳-  تصمیم زنان و مردان آینده برای از کار انداختن امکان تولیدمثل، به خودی خود باعث می شوند که بارداری ناخواسته و سقط جنین از صفحه روزگار حذف شود.

۴-  تصمیم به پدر و مادر شدن، محدودیت زمانی نخواهد داشت و به سنین میانسالی و بالاتر سپرده خواهد شد. مردان و زنان آینده، نگران ایجاد فرزندانی با بیماری های ژنتیکی نخواهند بود چون بهترین کپی های ژنتیک خود را در  جوانی در فریزرهای لابراتوارهای پزشکی ذخیره می کنند.

۵- زنان دنیا نیز به پایان نگرانی های مربوط به دیر شدن وقت ازدواج و بارداری می رسند و ساعت بیولوژیکی بی معنی می شود. زنان از آن پس در هر سنی قادر به تولید مثل با استفاده از تخمک های منجمد شده و سالمِ دوره جوانی خویش خواهند بود

۶- در سال ،۲۰۵۰ رابطه جنسی بشر فقط و فقط برای لذت و تفریح خواهد بود.

 

 

وبلاگ ناصر فرزین فر داستان کوتاه

Sex will soon be just for fun not babies, says father of the Pill

More from ناصر فرزین فر
آن روز دنیا زیر و زبر شد
  دلیلش را نمی‌دانستیم. برخی از ما گمان کردند گناهی از ما...
Read More