تجربیات جنسی یک زن چاق

کریستین والان یا به قول خودش «زنی کوتاه قد، بسیار چاق، با قیافه معمولی» برای یک سال با مردان زیادی آشنا و حتی همبستر شد تا ثابت کند که زن چاق هم جذابیت جنسی اش کم نیست او می خواست نشان دهد بر عکسِ تبلیغات منفی، مردان از زنان چاق خوش شان می آید. او بدون خجالت از ویژگی های بدن یک زن چاق و قابلیت های جنسی که می توانند برای مردان داشته باشند نوشت. به نظر او متاسفانه مردان نیز قربانی تصور منفی از زن چاق در جامعه هستند.

iqxofzp_

خاطرات صمیمانه و هوشمندانه او با اعتراف به قرار ملاقات گذاشتن و تماس با مردان از طریق شبکه های دوستیابی شروع شد. او خیلی زود متوجه می شود که در دنیای واقعی، سلیقه و جذبه مردان نسبت به زنان، آن چیزی نیست که رسانه ها و شرکت های تبلیغاتی بر طبل و دهل می کوبند. او با انواع  متنوعی از مردان رابطه ایجاد می کند و سعی می کند با دقت تمام به این حقیقت برسد که جذاب نبودن یک برداشت مصنوعی و ساختگی است و بر زنان تحمیل شده است.

اولین تجربه اش با مردی بود که از دید سلیقه جامعه نمونه ناب یک مرد زیبا و خوش هیکل و با احساسات سالم بود. مردی که شاید هیچکس نمی تواند تصور کند می تواند جذابیتی نسبت به زنی با خصوصیات  او داشته باشد. Christine Whelan با صراحت و پشتوانه ناشی از سکس خوبی که داشته است از مردی که همخوابه اش بود می پرسد چه چیزی در او دیده است که کارشان به تختخواب کشید؟ جوابی که شنید باعث شد تا اولین شوک مثبتِ شخصیتی بر او وارد شود. دلیل کشششِ مرد رویایی این بود که : «اعتماد به نفس به خودی خود جذابه»

Christine Whelan در این یادداشت خصوصی به خودش دروغ نمی گوید. او اشاره می کند که خیلی ها بودند که کششی به او نداشتند ولی او اصلاً از این بابت آزرده خاطر نیست و همانطور که برای خودش سلیقه های مشخص در مردان سراغ کرده بود، به دیگران هم حق می داد که واکنش مشابه نشان دهند.

او در بعضی از مردان شرم و ناخوشایند دانستنِ رابطه با یک زن چاق را در حین لذت بردن و مطبوع بودن و رضایتمندی در رختخواب می دید. او متوجه این امر شد که تعدادی از مردان که از رابطه با او خشنود بودند نمی خواستند با او در محافل عمومی دیده شوند مبادا که مورد تمسخر قرار بگیرند.

مشاهدات Christine Whelan به دقت و هماهنگی ریشه دار یک نظرسنجی وسیع یا تحقیق میدانی نیست ولی به دلیل برخورداری از تجربیات نسبتاً وسیعی که مستقیماً یا از طریق مکالمه مجازی با مردان در وبسایت های دوستیابی داشته است به او اجازه داد تا دو نوع واکنش مردان نسبت به زنان را دستچین کند.

مردانی که به لیست آرزوهای شان ضربدر می زدند اولین گروهی بودند که نظرش را جلب کرد. اغلب بیست و چند ساله هایی بودند که قبلاً نه با زن چاقی ارتباط داشته اند و نه با زن مسن تر از خودشان که باعث می شد همزمان دو آرزوی لیست شان ضربدر می خورد. گروه دوم مردان جذاب ولی شرمنده ای بودند که مخفیانه از دیدن زنان چاق، احساسات جنسی شان تحریک می شد ولی برای شان شرم آور بود اگر دیگران متوجه می شدند.

Christine Whelan در پایان اذعان می کند: «می دانم که سبک زندگی من برای همه آدمها ساخته نشده است و قصد تحمیل عقایدم را هم ندارم. قرار هم نیست که این بوالهوسی من تا آخر ادامه داشته باشد. اما برایم فهمیدن این حقیقت جالب بود که جستجوی من برای دستیابی به لذت با همین بدنِ چاق، حق من است بدون آنکه احساسِ شرم داشته باشم.

 

I’m Fat, 40 and Single—And I’ve Been Getting Laid Like Crazy

http://www.alternet.org/im-fat-40-and-single-and-ive-been-getting-laid-crazy

 

More from مرد روز

موسا و شبانِ سابق – شعری از هادی خرسندی

دید موسی آن شبان را پشت رل آمده در شهر و میراند...
بیشتر بخوان
 • یاور

  علف باید به دهن بزی شیرین بیاد. تصویر زن مانکن و خوشگل و همه کاربلد، تصویری آرمانی از مجلات مد است و در زندگی عادی روزمره جریان پیدا نمیکند.

 • صحرا

  نمیشه فورموله کرد … هرکس یه طوری دوست داره .

 • مهمان

  حداقل دو سه نفر از همکارهای من دوست دارن با زن چاق سینه بزرگ رابطه داشته باشن.اون ترجیه میدن به زن لاغر

 • massoud

  فکر این که یه زن چاق تو بغلم باشه عذاب اوره حالا فک کن واقعیش
  از عرق کردنشون بگیر بیا برس به اینکه نمیتونن تکون بخورن و مثه یه تیکه چربی پخشن رو زمین

  حالا من دیگه وارو جزیات نمیشم
  کلا یه ممه گنده به این همه معایب نمیارزه

 • هومن

  واقعا خوابیدن با زن لاغر چندش اوره مخصوصا برای ما مردان ایرانی که باید فکر کنیم مراقب جنس لطیف باشیم. البته چاقی بیش از حد خوب نیست ولی زن باید ی هوا گوشت داشته باشه وگرنه واقعا طبق تجربه شخصی خودم چندش آوره

 • هومن

  در زندگی هیچ چیزی زشت تر و مشمئز کننده تر از یو زن یا مرد چاق نیست صرف نظر از اینکه یک آدم چاق میونه انسان خوب و درستی باشه ولی در دنیای سکس واقعا تناسب اندام و فیتنس هم برای زن و هم برای مرد و برای ارضاء حس زیبایی شناختی ضروری و الزامی هست.

 • افسانه

  از دید من اعتماد به نفس جذابیت میاره اما خب بخشی از همون اعتماد به نفس هم از استایلی خوب و آراسته نشات میگیره . اغلب کسانی که ظاهر مناسبی ندارن از نظر چهره یا اندام احساس خوبی نسبت به خودشون ندارن و بازتاب این احساس منفی مستقیم توی رابطشون هست و تاثیرمیزاره .

 • Mosi bat Oz

  دقیقا حرفش درسته و هر مرد یا زنی به یک نوع تناسب اندام کشش جنسی نشون می ده ، علایق جنسی بسیار متفاوته و مطمئنا زنان و مردان چاق و درشت اندام بخش مهمی از این کشش های جنسی محسوب میشند. حرفها یا تبلیغات دیگه ایی که دیده میشه بیشتر به خاطر شرکتهای بزرگ هست که سعی در بدست آووردن سود بیشتر با این حرفها و تبلیغات دروغین و اشتباه هستند.

 • moonk1n

  حیفم اومد کامنت ندم و دوتا نکته خیلی مهم و درست که ذکر شده رو بعنوان یک مرد تایید نکنم چون خودم خیلی خودم شخصا ضررش رو دیدم و خیلی اعصابم خورد میشه وقتی دخترها تقریبا چاق یا چاق که چاقی و هیکلشون خیلی بهشون میاد با بدنشون مشکل دارن و یک دختر لاغر میبینن میگن ای کاش من بدن اینو داشتم یا چطوری غذا میخوره اینقدر لاغره خوشبحالش و دخترای لاغر که واقعا جذاب نیست بدنشون و هیکلشون (قیافه و صورت رو کاری نداریم) رو تحسین میکنن اعصاب ادم خورد میشه .کاری به سلامتی و مسائل پزشکی و شخصی اینا ندارم ولی وقتی بهرکی میگی انگار فکر میکنن داری دلداریشون میدی یا دروغ میگی. میدونم این کاملا سلیقس ولی من دختر تو پر و درشت و چاق دوست دارم ولی هم دید خود طرف بخودش هم ذهنیتش در این باره که چطوری یکی میتونه از یه دختر چاق خوشش بیاد درصورتی که همه بدشون میاد(دروغ بزرگ!) و قضاوت دیگران و حرفاشون واقعا زننده و ازاردهنده س و کارو سخت میکنه !
  این دو تیکه واقعا درسته :
  1- به نظر او متاسفانه مردان نیز قربانی تصور منفی از زن چاق در جامعه هستند.

  2-زن چاق هم جذابیت جنسی اش کم نیست او می خواست نشان دهد بر عکسِ تبلیغات منفی، مردان از زنان چاق خوش شان می آید

 • Bahram Hosseinzadeh

  سكس، زيرمجموعه و تابعى ست از امر زادآورى…
  براى توليد مثل زنان چاق تر مناسبترند تا زنان لاغر…
  تا همين صد سال پيش زنان لاغر نه تنها بازارى نداشتند كه حتى ناخوش تصور ميشدند…
  آهنگ هاى همين بيست سى سال پيش از ” تپلى ريزه ميزه” سخن ميگفت…
  فرهنگ الزاما انطباق با تمايلات طبيعى ما ندارد. من خودم بعنوان يك مرد، براى سكس، زنان كمى تنومند را بيشتر مى پسندم…
  اما اين قضاوت فقط براى سكس است و نه بيشتر…

 • پوریا

  هر کسی یه سلیقه ای داره خب. ولی از نظر من همه زن ها زیبا هستن فقط بعضی هاشون بلد نیستن زیباییشون رو نشون بدن. اتفاقا من یه رفیق داشتم که فقط دنبال زنای چاق بود.