شیطنت های هنری میلر قبل از نویسنده شدن

Henry-Miller-Anaïs-Nin

هنری میلر نویسنده توانا ولی جنجالی امریکا که نوشته های جسورش از زندگی بدون قید و بند توجه جهانی برایش فراهم کرده است قبل از آنکه شروع به نوشت رمان هایش کند در 44 سالگی برای فرار از زندگی روزانه اش، شبها به کافه ایی می رفت که دخترهای معروف به « Taxi Dancers» با گرفتن 1 دلار، با مشتریان بار به اندازه یک آهنگ می رقصیدند.

یقین عمومی این است که در یکی از آن شبها، هنری میلر، رئیس یک شرکت خدماتی، و پدر چهار فرزند، بعد از درخواست چندین باره از یک Taxi Dancer برای رقص، با او به خانه اش می رود. میلر دست از کار و زندگی می کشد تا با رقاص اجاره ایی باشد. رقاصی که با او دوست شد متوجه شد که هنری میلر همیشه غمگین و پریشان است. از او علت ناراحتی اش را جویا شد.

هنری میلر می گوید دلش می خواسته نویسنده شود ولی تاکنون فرصتش ایجاد نشده است. دلش همیشه می خواسته در کافه های پاریس بگردد و بنویسد و … رقاص اجاره ای به او می گوید اگر واقعا دلت می خواهد بنویسی پس برو و بنویس. من هزینه رفتنت را تامین می کنم. هنری میلر در 47 سالگی اولین رمان دلخواه خود را در فرانسه به چاپ می رساند. البته در پاریس نیز یک نویسنده زیبای امریکایی به نام Anaïs Nin مخارج زندگی او را بر عهده گرفته بود.

taxi-dancer

More from مرد روز

انواع نوک پستان زنانه

در دنیای پستانداران، این عضو بدن به طور واضح برای تغذیه نوزادان...
بیشتر بخوان