خصوصیات جنسی مردان فرانسوی

1311081285732337

اول بگذارید اعتراف کنم که به خاطر روحیه تنوع طلبم همیشه دوست پسرهای زیادی داشتم. انتخاب هایی که همیشه با دقت و وسواس در تفاوتهای فرهنگی و نژادی همراه بوده. با پسرهای رنگارنگ به بستر شب تا صبح رفتن، سفرهای کوتاه شبانه به جستجوی شناخت جهان مردانه. همبستری هایی که کمترین و ناچیزترین دلیلش سکس بوده و چه بسیار که هرگز از مرز نوازش هم گذر نکرده است.

در این گشت و گذار کمابیش بی پروا و بدون احساس گناهی که فرهنگ تربیت جنسی ایرانی به من آموخته بود طبیعتا به نوعی شناخت در باره بعضی موضوعات رسیدم که می خواهم با شما شریک شوم.

اولین مورد بر می گردد به مردان ایرانی و طرز تفکری که در ماهیت جنسی شان به نظر من وجود دارد. مرد ایرانی با تمام وجود حس فاعلیت دارد بدین معنا که او همسر اختیار می کند، صیغه می کند، او آغازگر رابطه است و اوست که با زن سکس می کند. دراین دیدگاه، کم کاری و انفعال زنان ایرانی قابل تامل است ولی اجازه دهید وارد موضوعات زیاد سخت نشویم و برای اینکه تشخیصم در مورد مرد ایرانی را روشنتر بیان کنم  در مقایسه٬ به معرفی ماهیت جنسی و تقریبا عمومی مرد فرانسوی اشاره کنم.

عموما مردان فرانسوی سهمی مساوی با زن در رابطه زناشویی می طلبند. البته همه مردان فرانسوی اینگونه نیستند ولی این فرهنگ و تربیت جنسی به شکل عمومی وجود دارد. درنگاه مردان فرانسوی؛ زنان مفعول نیستند همانطور که مردان هرگز به عنوان فاعل صرف شناخته نمی شوند. این تساوی گری ازهمان ابتدای رابطه در گفتگوهای آشنایی خودنمایی می کند.

gqparis36

اگر به دنبال دوستی با مرد فرانسوی هستید باید مسلما آماده پاسخ به سوالاتی نظیر این باشید که شما برای ریلکس کردن او چه می کنید؟ منتظر گفتگو و ابراز سلیقه در مورد ویژگی عمومی روحی خودتان برای برقراری رابطه اعم از اینکه ایا فردی هستید که اهل لمس هستید یا حرف زدن و تماس فکری برای تان جذاب است و یا …

gqparis-1

توجه داشته باشید که پاسخهای شما کاملا توسط مخاطب تان ضبط می گردد و او منتظر واکنش های منطبق برگفته های گذشته شماست. به آسانی و به سادگی و از همان آغازی ترین لحظات آشنایی از زیبایی تان تعریف می کند و این تحسین به مرور زمان٬ شکل عمیق تری هم می تواند به خود بگیرد.از اینکه شما به ظاهر و نحوه انتخاب پوشاک تان دقت کنید لذت می برد اما گمان نبرید که افراط در خودآرایی کمترین اثر مثبتی درجذب او می تواند داشته باشد بلکه بالعکس کاملا واکنش منفی او را درپی دارد.

طبیعی تر بودن جذاب ترین فاکتور نزد مردان فرانسوی است. میتوان گفت که معمولا دخالتی در میزان آرایش و نوع پوشش شما از لحاظ میزان برهنگی یا پوشیدگی ندارد مگر اینکه رنگ یا مدل خاصی را نپسندد. او قادر است ساعتها شما را در کنار نور خفیف شمع و آباژور نوازش عاشقانه دهد و سپس همانند یک دوست معمولی کنارتان با آرامش بخوابد. اگر هم نیازمند رابطه جنسی باشد و شما به دلایلی چون خستگی تمایلی نداشته باشید؛ ازیاد مبرید که واژه ی ساده ی «نه» کلا اورا بی خیال داستان می کند.

درتجارب من، دوست داشتنی ترین فاکتور این مردان، توجه کامل آنها به میزان هوش و آگاهی های عمومی شماست. نحوه ی مدیریت زندگی فردی و حرفه ای شما برایش نه به اندازه ی ویژگی های جسمی اما کمتر از آن هم حایز اهمیت نیست. راستی در ملاقات با مرد فرانسوی جادوی تبسم را حتما گوشه  لبهای رژی تان بکارید. این او را دیوانه می کند!

gqparis31

 

 

Written By
More from فرنگیس

خصوصیات جنسی مردان فرانسوی

اول بگذارید اعتراف کنم که به خاطر روحیه تنوع طلبم همیشه دوست...
بیشتر بخوان
 • احسان

  ممنون…
  چشم حتما اگر خواستم با یه مرد فرانسوی دیت کنم این نکاتت رو مد نظر می گیرم 🙂

  مرد روز… زن روز
  گاهی احساس می کنم سایت اشتباهی اومدم…
  نویسنده ها زن… مخاطبین زن…

  با وجود این در کل جالب و آموزنده بود

 • جابر

  لطفا میشه بگین در نوشتن این نوشته از چند تا تجربه استفاده شده؟ شما فرانسوی های کدوم شهر رو میگین؟ یا کدوم محله ؟

 • Khial Baf

  دلمونو بردین که با این نوشته و با این عکسا 🙂

 • Mohsen ZI

  متاسفم برای نویسنده این مقاله… که فرهنگ و هویت ایرانی خودش رو به گند میکشه و از مردان ایرانی هیولا می سازه و تبلیغ مردان فرانسوی و همخوابگی با اونهارو می کنه… مردان و زنان هر نقطه این کره خاکی قدرت و ضعف های خودشون رو دارند… در آخر از یاد نبریم وفا داری در هر رابطه ای جزئی از شروط اصلی اون رابطه هست و تبلیغ بی بند و باری و تنوع طلبی گره ای از مشکلات جامعه ایرانی باز نمیکنه .. به هر حال مقصود این نویسنده هرچه بود لحن محترمی نداشت .. یادمون نره همین مردان ایرانی که نویسنده به شدت بهشون حمله کرد هنوز از مردان اروپایی وفادارترند… و طبعا به درد هوس بازی های نویسنده نمیخورند… به نویسنده توصیه می کنم که سفری به رم داشته باشند (شهری که من در اون زندگی میکنم) اینجا پر است از مردانی که زنان را فقط برای گذران یک شب می خوان.. راستی گذاشتن عکس مردان فرانسوی مصداق بارز تبلیغ اونهاست ..

  • marderooz

   محسن عزیز مرسی از ابراز نگرانی هایی که منطقی هم هست ولی این متن به شدت به مردان ایرانی حمله نکرده است. نگاهی است و نظری… در میان انواع متعدد نظرها و تجربه ها… بخش زیادی از کامنتت دوست عزیز بر اساس پیشفرض های ذهنی خودت نوشته شده است. می شود دلبازتر بود چیزی که ما را از آن محروم کرده اند.

  • جوانان نا آگاهی داریم

   موضعت خیلی تنده برادر.یه نگاهی به دور و اطرافت بنداز.

 • NK

  بدون شک در خیلی از نژادهای غیرایرانی مردان بسیار جذاب تری از مردهای ایرانی هستند، حداقل از لحاظ ظاهر و آداب اجتماعی ولی این به معنای این نیست که تمام مردهای ایرانی مثل هم باشند و در یک دسته قرار بگیرند. در جامعه ای مثل ایران نمیشه انتظار بیشتری از فرهنگ جنسی پسران و دختران داشت

 • Reza Moosadoost

  راحت ترین کار چرندنویسی ست با هدف جلب توجه !!

  • marderooz

   اتهام زدن خیلی خیلی اسان و راحت شده گویا … دوست عزیز کاش می نوشتید کجایش برای تان غیر منطقیُ غیر انسانی و غیر هوشمندانه بود تا بده بستان دلباز و فرخنده انتقادی صورت بگیرد. سلیقه شما ناشی از درک و شعور و تجربه شما است و محترم ولی تعمیم دادن آن با این حالت شاید مهربانانه نباشد. مرسی

 • مردک

  و اما درباره زنان اروپایی و فرانسوی، جهت توجه خانم نویسنده و با توجه به طبع تنوع طلب و شغل من که به خاطرش سفرهای زیادی میرم:
  فرهنگ زندگی و جنسی زنان اروپایی:
  1. هیچگاه خود را مانند عروسک های درجه دوی چینی و عربی خود را بزک نمیکنند جوری که صبح ها که بیدار میشن نشناسیشون. به خودشون میرسن ولی به اندازه و بیشتر از رنگ مو و مدل دماغ و کلیپس و ساپورت(!) به زیبایی طبیعی و مادرزادی خود اهمیت میدن. حتی هنگامی که به سنین میانسالی و پیری میرسن، به اندازه سن خودشون میک آپ میکنند و زنان اروپایی زیادی رو با موهای جوگندمی میشه دید. چیزی که اونها رو جذاب میکنه هیکل های فیت و پوست و موی خوب طبیعی هستش، نه انواع کرم و رنگ و گچکاری.
  2. چیزی که آنها را به شدت جذاب میکند، اعتماد به نفس قوی آنهاست که نه از زیبایی چهره و هیکل، بلکه از فاکتورهای دیگر مانند هوش، تحصیلات، خلاقیت و شغل آن هاست. حتی با ساده ترین لباس ها و کمترین چهره ارایی، کماکان با اعتماد به نفس و محکم هستند و حتی اگر 100 نفر آنها را مسخره کنند تغییری در اعتماد به نفسشان نمی بینید. با دیدن فلان دوست یا سریال ترکی یا مجله، تصمیم به تغییر سر تا پای خود و ملحق شدن به گروه عظیم زنان یک شکل و یک لباس نمیگیرند. به دنبال مد هستند ولی نه برای عقب نماندن از قافله یا اعلام اینکه “من هم هستم”
  3.از دوستی و رابطه با مردان به دنبال تعقیب رویاها و کمبود های خود نیستند و از مردان به عنوان پل رسیدن به موفقیت استفاده نمیکنند. بنا بر این وقتی میل به رابطه جنسی دارن با کسی میرن که براشون جذابه نه به خاطر مدل ماشین یا حساب بانکی طرف مقابل. پس از رابطه هم اینقدر اعتماد به نفس دارن که احساس شکست و کلاه سر رفتن و بازندگی نکنند. در واقع در فرهنگ اونها زنانی با شغل “دیگر” هستند که رابطه جنسی دارند (به خاطر منافه مختلف) ولی تظاهر به باکرگی و معصومیت میکنند و در قبال عشق و سکس توقعات عجیب دارندد.
  4. اگر تمایلی به شما نداشته باشند حتی خدا هم نمیتونه اونها رو مجبور به داشتن رابطه با شما بکنه ولی وقتی که به شما علاقه مند شدن بدون توجه به شغل و مقام و موقعیت شما، به شما عشق میدهند و توقعی در قبال اون یک ساعت بودن با شما ندارن، چونکه از نظر اونها این رابطه دو طرفه بوده و هر دو طرف ازش لذت بردند
  5. ممکنه شغلشون استریپ تیز در یک بار یا دیسکو در مقابل صد ها مرد باشه، ولی وقتی عاشق مردشون هستند تنها مرد جذاب و سکسی زندگیشون همون مرد هستش و روح و جسمشون دنبال کس دیگری نیست
  6. باکرگی و سکس خود را جواهری نمیبینند که با اهدای اون ، یک مرد یک عمر وظیفه داشته باشه مثل (ببخشید) سگ بدوه تا امیال و آرزوهای بی پایان اونها رو برآورده کنه و آخرش هم همیشه افسرده و بی اعتماد به نفس و طلبکار باشند
  7. در رابطه جنسی به اندازه مردان و حتی بیشتر سهیم و اکتیو هستند و آن را جوری که دوست دارند به پیش میبرند بدون ذره ای ادا و اصول و تظاهر به شرم و حیای دروغین.

  بازهم بگم؟ طولانی میشه ها..

  • SW

   عالی بود .. مرسی

  • زنی متتفر از تعمیم

   من هیچ نظری در مورد نوشته اصلی ندارم. اما موضع گیری پر درد شما و این “دل خون” بودنتون برام جالب بود.

   جناب اینکه هر دختری که جنابعالی جذبش شدین دنبال تغییر سر تا پاش بوده و اعتماد به نفس نداشته و هوش و تحصیلات و اینا نداشته و نمیدونم از جنابعالی انتظار داشته مث سگ بدوین براش٬ این دلیل نمیشه که همه خانمهای ایرانی این مدلی باشن. یا بد شانس بودین یا بد سلیقه.

   به هرحال وقتی اینقدر با کینه آسمون و زمین رو به هم میدوزین انتظار نداشته باشید دیگران فکر کنن شما گیر همچین مواردی نیفتادین و خیلی در انتخاب (هاتون) با کیاست و تعقل و هوشیاری عمل کردین.

   نمیفهمم کی میخواید از این تعمیم بی معنی و بی محتوا دست بردارید. شاید بین خانمها هم کسانی باشن که تعمیم های بی محتوا میدن. و دقیقا هر دو سمتش مثل همه.

   هیچی رو ثابت نمیکنه جز اینکه داغ دل گوینده تازه شده انگار! و خوب چه جای تاسفه؟ خودکرده را تدبیر نیست!

   • جوانان نا آگاهی داریم

    حرف تمام اساتید محترمه ولی چیزی که باید بهش توجه بشه اینه که بسیاری از خانمها و آقایان ایرانی در روابطشون با جنس مخالف در هر سطحی که باشه خیلی خیلی نامعقول عمل میکنن.به جرات میتونم بگم هر خانم یا آقای ایرانی که تابحال چند رابطه رو با جنس مخالف داشته حتما حداقل در یکی از این روابط چیزهای خیلی بدی رو تجربه کرده که باعثش همان طرف مقابلش بوده.

   • علی

    شما اگر خودتون را تافته جدا بافته میدونید خوب بدونید. کسی چیزی را به شما تعمیم نداده که اینطور برآشفتید! یک نفر از تجریه و عقیدش نوشته، نه کینه توزی درش هست، نه دل خون بودن نه هیچ کدوم از حرفایی که شما نسبت دادین! اگر خیلی بهتون برخورده ساده بفرمایید به همه تعمیم ندید.

   • مرد متتفر از تعمیم

    ایشون (مردک) چیزی نگفت که شما (زنی متتفر از تعمیم) بهتون برخورده …از تجربیات شخصی خودش نوشته. خانمها جنبه داشته باشند لطفا.
    ضمنا تعجب میکنم از اینکه کسی متنفر ازتعمیم باشه ولی هیچ نظری در مورد نوشته اصلی نداشته باشه! شا ید به خاطر اینه که تعمیم فقط از طرف مرد به زن تنفر انگیزه, برعکسش حتی شا ید جالبم باشه!

  • محسن

   این آقای مردک چه هدف گیری داره! خورده وسط سیبل و آتش بلند شده!! بابا آروم خانوم نویسنده رهگذر متنفر از تعمیم. چرا اینقدر آشفته شدی شما؟؟ ابنجوری تابلو تره به خدا

  • سمانه

   همه ش درست،حالا اگه همچين دختري تو جامعه ايران اينجوري باشه،آيا حريف خانواده و دوستاش و همكاراش و همسايه هاش و فك و فاميل و قانون و فيلم لو رفته اش تو اينترنت و هزاران هزار حرف و حديث ميشه، آيا اين زن قهرمان دووم مياره؟

  • حرفای شما واقعاً منطقیه.

 • Morteza Shabani

  این درسه !! شخص من شاید فقط تو جلسه اول دختری کنارم خابیده باشه با اون سکس نکرده باشم که این با توجه به محدودیت که ماداریم توجیح پذیره!!!
  بیشتر مردای ایرانی تجربه سکسی در حد صفر دارن !!!اینو نسبت به اکثریت جامعه می گم!!خیلی از حرکتا انجان نمیشه یا در بیشتر موارد حال بهم زن هم به زعم دوستان هست!!
  مثلا همین لب فرانسوی معروف خیلی ها حال بهم زن میدونن!!!

  ما بیشتر اورال سکس میپسندیم تا سکس عاشقانه!!!

  • همینجوری

   فکر کنم منظورت آنال (مقغدی) بود؟!

 • مهديس

  با همه چيزهايي كه گفتي مرد ايراني بسيار بسيار جذاب تر ه، اينكه مرد ايراني خودشو تو يه رابطه مسئول ميدونه و براي راضي كردن شريكش هر كاري ميكنه خيلي ستودنيه و در نهايت اصلا جذاب نيس كه يه مرد خودشو لوس كنه و بگه كه تو براي ريلكس كردن من چه ميكني ، يه زن وقتي حس مردانگي شريكش و درك ميكنه با هر روشي قطعا براي ريلكس كردن مرد تلاش خواهد كرد

  • DRIVER

   این هم نظر خوبیست…

 • اسماعیل

  پس من دقیا مثل مردان فرانسوی فکر میکنم. چون از بچه گی فقط فیلم ها و کتاب های ترجمه و زندگی نامه دانشمندان و اندیشمندان اروپایی رو میخوندم. اما چون زنان ایرانی بیش از حد منفعل هستند و چند مطلب دیگه به زودی میخوام در این سایت به اشتراک بذارم. تقریبا همیشه تنها بودم. میدونم هیچ ایرادی ندارم. و فقط مساله تفاوت فرهگیه. از اول هخم دوس داشتم مهاجرت کنم. الن یه بار دیگه فهمیدم باید مهاجرت کنم. و این
  که تا الان هم نرفتم اشتباه کردم. ismael.aslani@gmail.com

 • Bahram Hosseinzadeh

  به اين نوشته و بسيارى نوشته هاى ديگر لازم نيست خصلتى تعميم يافته و درست يا غلط بدهيم، كافيست بعنوان تجربه و زاويه نگرش يك فرد نگاه كنيم، و ممنون باشيم كه افرادى ما را به ديدن درونى ترين وجوه فردى شان راه ميدهند…

 • خرد ناب تر از طلاست

  نویسنده بدون آنکه از سرشت غریزی و طبیعی جنس نر در طبیعت اطلاع داشته باشد تنها با اتکا به چهار تا دوست پسر فرانسوی اش به کلی بافی پرداخته است. این خصلت مرد ایرانی تنها نیست بلکه جنس مرد اینگونه است. جنس نر محاط و جنس ماده محیط است و هر دو از اینکار لذت می برند.احترام و حفظ حقوق انسانی اصلا جای بحث ندارد و باید در روابط مرد و زن حتما لحاظ شود ولی اینکه یکمرد مانند زنان با زنان دیگر رفتار کند جای سوال است .نوع رفتار دلبرانه مرد در راستای کنش غریزی او قابل درک
  است.رفتاری که برتری های مردانه او را به رخ بکشد. بازوهای قطور سینه ستبر قامت
  راست و افراشته او را نمایان تر کند.همه ان چیزهایی که زن را بصورت ناخوداگاه از
  سپر حفاظتی اش مطمئن کند.همانگونه که یک زن نیز با رفتار خود به مرد می فهماند که
  می تواند سکس بهتری با او داشته باشد و بچه هایش را بهتر تربیت کند و مکمل خوبی
  برای نبرد سخت پیش روی او باشد. این گونه زنان بهتر است که بروند و ازبین شوند چون در این راه به کمال خواهند رسید.بنظر می رسد مشکل این خانم فاعلیت مرد ایرانی نبوده بلکه بی ادبی او بوده است که خود ما نیز از آن در رنجیم.علت آن نیز دوری و محرومیت از مرد ایرانی بنابه عوامل مختلف از جنس زن بوده است بدین جهت نیز رفتار رمانتنیک با زن را فراموش کرده است. نامه های عاشقانه را نوشتن را فراموش کرده است.محترمانه با او سخن گفتن را فراموش کرده است.و از آن طرف فشار کیسه های منی اش او را الزام به تخلیه هر چه سریع تر آن کرده است و کم کم زن برای او فقط یک مجرای تخلیه شده است! مرد فرانسوی هزار سال است که چنین محرومیتی را نداشته است و زن فرانسوی نیز! اگر بخواهیم دخترهای فرانسوی را با دخترای ایرانی مقایسه کنیم اصلا قابل مقایسه نیستند! دخترهای ایرانی نیز رفتار صحیح خود را فراموش کرده اند. دختر فرانسوی مودب مهربان و دید باز نسبت به سکس است. و متاسفانه برخی از دختران ما کاملا بر خلاف هستند آنها فکر می کنند با دادن سکس یک منتی بر مرد دارند و باید سوار مرد شوند و مرد برده آنان باشد. دختر فرانسوی راحت است.

 • یک رهگذر

  باید متاسف باشیم برای مردمی که حتی یک تجربه ، یک دیدگاه و یک نظر را تاب نمی آورند و به عنوان نماینده ی همه با زور و بددهنی و ذهن پراز عقده و حسادت نظر میدهند و خودشان هم به جای بقیه خودشان را تایید میکنند ، آقایان هموطن خیلی عالی و خودشیفته ، بهتر نیست کمی چشم و گوشتان را باز کنید و با دیده ی باز مطلب بخوانید و ایرادات خودتان را برطرف کنید؟ من به شخصه به عنوان یک خانم مطالب مربوط به دیدگاههای مختلف آقایان و نظراتشان را میخوانم و با فکر و تشخیص در اصلاح عیوب رفتاری ام میکوشم ، چرا این آقایان عقب مانده ای که هنوز در عصر غارنشینی به سر میبرند اینقدر از خواندن یک مطلب خبری و گزارش گونه در مورد خصوصیات خودشان به خشم میآیند ؟ چرا فکر میکنید اینگونه که شما هستید خیلی هم کاملید و هیچ جای ایرادی در رفتارتان نیست ! آقای خرد ناب چنان میگوید جنس نر ! گویی از چارپایان سخن میگوید بابا ما انسانیم و باید سرشت و رفتارمان را تعالی بخشیم چرا اینرا نمیفهمید و با همان چماغ اجداد غارنشینتان به هرکس نظری مغایر با شما حمله میکنید و انتظار دارید این هیبت تان برای همه جذاب باشد ولی نیست آقای محترم نیست ، یک زن باهوش و کمالات یک مرد زورگو و خود رای را نمیپسندد چه شما قبول داشته باشید چه قبول نداشته باشید ، در نتیجه نصیب شما هم میتواند فقط یک عده زن کوته فکر و دنبال پول و … باشد که با این رفتارهای شما کنار بیاید تا به مقصود خودش برسد همین . حالا هی فحش بده ، زوربگو و برای مرد ایرانی کج فهم زورگو نوشابه باز کن ، اختیار انتخاب با خودت است خلایق هر چه لایق

  • Farshad

   رهگذر عزیز, من دارم از قول خودم حرف میزنم: این خانم تجربه کرده؟ نوش جونش که تجربه کرده. گوارای وجودش. اگر بناست زنی بعد از ازدواجش حسرت به دل کارهای نکرده ش باشه, همون بهتر که قبل از ازدواجش هر آتیشی که دلش می خواد بسوزونه و با چشم و دل سیر وارد زندگی یکنفر دیگه بشه. این حرف رو هم دارم از ته دلم میگم و می دونم که دارم چی میگم یعنی زندگی بهم یاد داده معنی اینحرف یعنی چی. این از این.
   اما خانم عزیز. اصلا گیریم که شما با یکسری (بلانسبت) موجود غار نشین طرفید. خیلی فرق هست بین “بشین” و ” بفرما” و “…”. شما اگر به عزیز ترین فردتون هم بگید “بتمرگ” موضع میگیره و متقابلا اگه به دشمنتون هم بگید “بفرما” براتون احترام قائل میشه. اگر بنا به بیان یک تجربه هست, خب این خانم خیلی راحت می تونست بگه با یکسری از مردهای ایرانی چنین تجربه ای داشتم و با یکسری مرد فرانسوی چنان. اگر هم خودش به این حد از آگاهی هنوز نرسیده, ادیتور این مجله میتونست این راهنمایی رو بکنه . ولی وقتی از همون ابتدا به ساکن یک قضاوت به کل مردهای ایرانی تعمیم داده میشه و بعد اینگونه مطرح میشه که “ببینید مردهای فرانسوی چقدر از شما بهترن!یاد بگیرید!”, این به نظر شما و با توجه به عقلانیت شما چه بازخوردی میتونه داشته باشه؟ مقایسه حتی در مورد کودکان هم تاثیر به شدت منفی میگذاره, چه برسه به بزرگسال که هرکسی بلاخره برای خودش غروری داره. گاهی اوقات چگونگی بیان یک مطلب کم اهمیت تر ازخود مطلب نیست.
   آدمها طیف وسیعی از کاراکترها و شخصیتهای گوناگون هستند. کم نیستند مردهای کم رو اما بسیار رمانتیک ایرانی که اگر زنی پا پیش بگذاره و آغاز گر رابطه باشه بسیار هم استقبال میکنند و اگر رابطه به خوبی پیش بره و بتونند از لاک خودشون بیرون بیان (به قول نویسنده ریلکس بشند) زن رو در محبت و توجه خودشون غرق کنند. من که دردنیای مردونه زندگی میکنم کم نمی بینم از این تیپها.

 • یک رهگذر

  ]چرا نظر مرا پاک کردید ؟ با محترمانه ترین شیوه اظهار نظر کرده بودم ؟ لطفا جواب بدهید ادمین

  • marderooz

   یک رهگذر عزیز ما کامنت ها را حذف نمی کنیم. در موارد استثنایی که فحش و کلمات رکیک دارد ان را در ویرایش کامنت نشان می دهیم. دوباره بنویسید. شاید منتقل نشد. ببخشید

 • محمد

  خانم رهگذر عزیز.حق با شماست و با شما هم عقیده ام .اما با کمال تعجب بسیاری از خانم ها در محیطی احساسی غیر لز آنچه که شما و بنده درست میخوانیم، از نظر روحی و جسمی ارضا میشوند.باور کنید.بهتر نیست از این خانم ها که در اطراف ما بسیارند بپرسید چرا؟.

  • یک رهگذر

   شما کاملا درست میفرمائید و من با نظر شما کاملا موافقم و همیشه از کار این خانم ها مبهوتم ، و فکر میکنم به غیر از مطالعه و بالابردن آگاهی ، سرشت انسان هم در فرآیند اخلاقی اش بی تاثیر نیست ، این خانمها اصلا طرز تفکرشان به گونه ای دیگر و برای من غیر قابل درک است . همیشه فکر میکنم چه طور میشود جسمت در برابر کسی که روحت در مقابلش زانو نزده و قبولش نداری تسلیم شود و کارت به جنون نکشد؟!

 • SHAGHAEYGH-5

  باید قبول کنیم که هر جامعه ای فرهنگ و مردم خودش رو داره…و همچنین مشکلات خودش رو
  این کار درستی نیست که دختر و پسر ایرانی و فرانسوی رو با هم مقایسه کنیم…..کشور ایران کجا و فرانسه کجا
  مشکلات هر جامعه ریشه در محدودیت های اون جامعه داره……
  درست نیست که با دید منفی یا خشم و حسادت به نوشته نگاه کنیم.نویسنده تجربه و نظر شخصی خودش رو بیان کرده.
  و ما هم باید به عنوان یه نظر و دیدگاه به اون نگاه کنیم.نه اینکه بخوایم نظرهامون رو به هم تحمیل کنیم .
  ممنونم از مقاله.
  موفق باشید

 • مرد متتفر از تعمیم

  برای منی که از همون اول عاشق پیشه و رمانتیک بودم, و بعد عاطفی یک رابطه برام حتی گاهی از بعد فیزیکیش مهمتر میشد, و دونه به دونه مواردی که در مورد مرد فرانسوی میگه فانتزیهای خود من برای سالها بوده, خب سوختن داره خوندن اینکه همه مردهای ایرانی چنین هستند و چنان. و همینطور کامنتهای بسیاری از خانمها. یعنی مرد ایرانی عاطفی رمانتیک برابری طلب (در حد خودش) اینقدر کمیابه که همگی تصور تون از مرد ایرانی یک موجود اقتدار گرای خود محور بزن درروی تشنه سکس هست؟؟؟ واقعا فقط چنین تجربه هایی داشتید از مرد ایرانی؟ اگراینطوره باید به سلیقه و انتخاب زنی که چنین مردهایی رو انتخاب میکنه و انتظار ملاطفت داره هم جدا شک کرد.

 • علی

  تقریبا یک تجربه عمومی بین بیشتر مردهایی که از ایران خارج شدن وبا زنان اروپایی و آمریکایی یا حتی آسیایی جنوب شرقی رابطه داشتن وجود داره واون شکایت از برخوردهای بد زنان ایران است،من خودم هم تجربه شو دارم و هرگز نتونستم با یک خانوم ایرانی دوستی بادوام و ازدواج داشته باشم و در نهایت با یک خانوم انگلیسی ازدواج کردم،در مورد خودم اون حس طلبکار بودن زنان ایران خیلی آزار دهنده بوده،در کل مقاله خوبی بود.

 • FireBoy

  یک نکته ی مهم دیگه هم که وجود داره اینه که معنی رفتار یک پسر فرانسوی در ذهن یک دختر ایرانی با معنی همون رفتار از یک پسر ایرانی فرق می کنه! من این قضیه رو بوضوح اینجا می بینیم و به عینه. یک دختر ایرانی خیلی خیلی راحت تر با پسرای غربی می خوابه تا پسر های ایرانی – به دلایل مختلف و خیلی رفتارهای یک پسر غربی در ذهن دختر ایرانی روشنفکری محسوب میشه و جور دیگه به اونها نگاه می کنه. صرفا به عنوان مثال اگر یک پسر فرانسوی ماریجوانا بکشه یک دختر ایرانی ممکنه به این قضیه به چشم یک کار باکلاس و در کل مثبت نگاه کنه اما اگر یک پسر ایرانی اینکار رو انجام بده لقب معتاد میگیره و بار منفی داره. یا مثلا خیلی مواقع فاعل نبودن مرد در خیلی کارها جذابیتش رو برای یک زن به شدت کاهش میده اما مثلا میشه متصور شد که صرف فرانسوی بودن یک سری از پارتنرها برای نویسنده ی این مقاله نه تنها این جنبه رو کاملا پوشش داده بلکه به عنوان یک فاکتور مثبت هم بهش نگاه شده. عکس این قضیه هم البته صادقه یعنی یک پسر ایرانی با دختر خارجی و غربی. خلاصه این نکته رو هم در کنار فاکتورهای دیگه نباید نا دیده گرفت.
  از یک طرف دیگه و فراتر از موضوع این مقاله خیلی دیده میشه اینجا که مردهای غربی برای تشکیل زندگی و خانواده سراغ زنهای شرقی میرن – شاید جریان فمنیسم در غرب در این موضوغ بی تاثیر نباشه و زنهای شرقی می تونند مادر و همسر بهتری باشند تا زنهای غربی که بیشتر و بیشتر دارن خوی مردانه پیدا می کنند.

  • Guest

   خب برای اینکه همه چیز در بستر جامعه معنی میشه. پسر فرانسوی «معمولاً» تو مهمونی علف می زنه و فرداش میره سر کارش. ولی یه ایرانی «معمولاً» اگه از یه چیز خوشش بیاد تا تهش رو درنیاره راحت نمیشه. پسر فرانسوی «معمولاً» قبل از خوابیدن با یه دختر چک نمی کنه که دختره یا نه. و باکره بودن یه نفر براش شخصیت و ارزش نیست. ولی پسر ایرانی «معمولاً» خیلی براش فرق می کنه. و بر همون اساس هم به دختر طرفش برچسب می زنه.

 • Farshad

  مرد روز گرامی, شما که مرتب توصیه به دلبازی و مهربانی می کنید, آیا تا بحال مطلبی در مورد راه و رسم این دلبازی که ازش صحبت می کنید گذاشتید؟ گیریم که ما راه و رسم دلبازی رو بلد نیستیم, اصلا تمام مردهای ایرانی (بلا نسبت همه, خودم رو دارم میگم) گند و گه. شما با توجه به عنوانی که دارید چقدر تا بحال تلاش کردید راه و رسم خوب بودن رو به ما نشون بدید؟ چند تا مطلب (غیر از داستان “روزهایی که سرا صیغه من بود” دو سال پیش که الان با تغییر نام دوباره منتشرش کردید) تا بحال در مورد دردها و دغدغه های مرد امروز ایرانی گذاشتید؟ تا چه حد مرد ایرانی میتونه خودش رو در این مجله ببینه. اصلا چند درصدش مربوط به مرد ایرانی هست؟ من از یکی دو مورد در سال صحبت نمی کنم. شما اسمی انتخاب کردید برای این مجله که بخودی خود یکسری انتظارات رو ایجاد می کنه. نگاهی به زن روز سابق بندازید ببینید چقدر در مورد دغدغه ها و مشکلات زن امروز ایرانی صحبت می کرد. حالا نه لزوما شما هم به همون شکل, یا به شکل تخصصی, ولی به شکل عامیانه ش هم مرد ایرانی رو بطور کامل کنار گذاشتید. یه نگاهی به صفحهات بندازید. چند درصدش مربوط میشه به مرد ایرانی و دغدغه های امروزش؟
  اگر نمی تونید, یا نمی خوا هید یا اهمیتی براتون نداره, خب اسم نشریه رو تغییر بدید, خیال ما و خودتون رو راحت کنید. وگرنه شما بناست که برای وصل کردن بیاید نه تفرقه انداختن. بناست که مرهم و شفا باشید نه استخوان لای زخم. راه و رسم بهتر شدن رو به ما یاد بدید نه اینکه آنچنان روآنچنانتر کنید.

  • marderooz

   فرشاد عزیز راه و رسم مشخصی را نمی دانیم و از آنها که فکر می کنند به جواب رسیدند هم پرهیز کنیم بهتر خواهد بود. به نظر ما مهم نیست نویسنده یا مخاطب مطالب مجله چه کسانی باشند مهم این است که احساسات صمیمی و بی فیللتر فرصت ابراز وجود پیدا کند بدون آنکه چوب مرض و عقده و نفرت و یکجانبه بودن را بخورد. احساسات بی ریای این خانم نویسنده بی شک به درد مردان ایرانی نیز خواهد خورد. مرسی از توجه و ابراز نگرانی های اصولی.

   • Farshad

    چقدر لاقیدانه و غیر مسوولانه جواب دادید! صحبت من اصلا این مقاله خاص نبود. بحثی نیست! ما هم میریم پی کارمون. فقط لطفا در مورد اسم مجله تون تجدید نظر کنید. شما اسمی رو انتخاب کردید به وسعت سازمان ملل, اما حاضر به پذیرش مسوولیتش نیستید. درواقع این اسم رو به گروگان گرفتید.
    ضمنا آدم اول یک سوزن به خودش میزنه بعد جوالدوز عقده و یکجانبه بودن به دیگران.

    • marderooz

     شما ببخشید فرهاد عزیز. ما هم مثل بسیاری دیگر از پدیده ها موجودات نسبی و با محدودیت ها و درصد خطاهایی هستیم. مرسی

 • مردک

  و اما قسمت دوم درباره زنان اروپایی و فرانسوی!
  فرهنگ زندگی و معاشرت زنان اروپایی:
  8. با شنیدن انتقادات و صحبت های خلاف میلشان، سریعا توهم توطئه و یارگیری بر ضد خود پیدا نمیکنند چون چنین تربیت شده اند که هر انسانی جدا از جنسیتش، حق اظهار نظرات و عقاید خود را دارد و هدف از بیان انها دشمنی و کینه توزی با کسی نیست. انها میدانند که هر بحث منطقی باید با صحبت های دو طرف مانند پینگ پونگ به پیش رود در غیر اینصورت یک طرفه و بچه گانه خواهد بود.به قول معروف به گوینده توجه نمیکنند، به “صحبت” گوش کرده و تفکر میکنند
  9. از جایگاه، ارزش و طبیعت زنانه خود آگاه هستند و در برخورد با همه موضوعات، عقاید دیگران را با ترازوی جنسیت نمی سنجند. می دانند که ظرافت، لطمه پذیری و طبع نرم و نازکشان نقطه قوت آنها به شمار می آید و به دنبال رقابت نعل به نعل با جنس مخالف خود نیستند. می دانند که ته خط، کارت برنده در دست آنهاست و مردان با همه خشونت و زمختی و خود رایی، اسیر و شیفته و مطیع انها خواهند بود. پس هرچه بیشتر به زنانگی و ظرافت خود می افزایند
  10.انها چون از بچگی در کنار جنس مخالف بزرگ شده اند، واقعا میتوانند دوستان معمولی از مردان داشته باشند بدون وجود هیچ داستان و کشش جنسی. و چون اعتماد به نفس کافی و جسارت به اندازه برای ارتباطات خود دارند، از پوشش “دوست معمولی” و “مثل داداشمه” برای اقنای نیاز سکس خود و همزمان تظاهر به نداشتن رابطه و معصومیت و حفظ کیس های مناسب برای ازدواج استفاده نمیکنند. دوستان معمولی انها، پارتنر های سکس قدیمی یا پارتنر های مستعد برای سکس در آینده نبوده و از این دوستان معمولی برای تحریک حسادت مردان دیگر و بازی دادن انها استفاده نمیکنند
  11. مردان ملیت های دیگر گاهی برای انها جذاب هستند و از کلیشه های مرسوم لذت میبرند (مانند مرد ایتالیایی ته ریش دار خوش تیپ، مرد فرانسوی رمانتیک با دست پخت خوب و شراب شناس، …) ولی از رابطه و دوستی با انها به دنبال کسب نوعی “کلاس” اجتماعی و تمایز در بین ملت خود نیستند زیرا می دانند اخر داستان، هیچ کس مانند مردی که به زبان مادری خودشان به انها عشق میدهد نبوده و نیز با ملیت و کشور خود راحت بوده و از ان راضی هستند و در نظرشان مردان به نسبت ملیت شان درجه بندی کیفی نمیشوند. همچنین از ارتباط با مردان کشورهای دیگر به دنبال شانس مهاجرت و زندگی در کشور ایشان نیستند و در صورت امکان ان مرد را بعد از ازدواج به کشور خودشان میکشند
  12. از غدا خوردن لذت می برند و پرخوری را نقطه ضعف یا “بی کلاسی” نمیدانند زیرا از ان مانند همه نعمت های خدا لذت برده و حق خود میدانند. به همین جهت هنگامی که با مردان جدیدی اشنا شده و به رستوران میروند راحت و ریلکس از غذا لذت برده و سیر میشوند، تا شب هنگام بازگشت به خانه نصفه شب ته دیگ را با صدای ئحشتناک از قابلمه نکنده و نخورند و دچار اضافه وزن شوند. اگر هم دچار اضافه وزن باشند ورزش نموده و ارام ارام (بدون توجه به تاریخ مهمانی عروسی فلانی یا فلان لباس گران که خریده اند ولی اندازه شان نیست) وزن خود را به نقطه متناسب می رسانند تا به پوست، مو و روح خود لطمه وارد نکنند
  13. به مشروبات الکلی علاقه دارند ولی در ان زیاده روی نکرده و از ان به عنوان کاتالیزور و شتاب دهنده پروسه سکس استفاده نمیکنند. مشروب برایشان مانند بقیه نوشیندنی ها بوده و عکس های مهمانی رفتن ها و دور همی هایشان در فیسبوک همه به همراه گیلاس های مشروب یا در کنار بطر های مشروب های گران قیمت نیست. با نوشیدن مشروب به یکباره از این رو به ان رو نشده و نه افسرده شده و گریه زاری میکنند و نه با هر غریبه ای گرم گرفته و با او مهمانی را ترک میکنند.
  14. “فتوشاپ” برای انها وسیله ای برای ادیت عکس، تولید گرافیک و کلا خلاقیت هنری است و نه برای تغییر حقیقت خود و ظاهر خود چون می دانند در اولین برخورد چهره به چهره، حقیقت خود را از زیر لایه های سنگین کرم پودر و بوتاکس و لوازم میک آپ چینی نشان داده و این موضوع تاثیر خیلی خیلی بدتری در فرد مقابل خواهد داشت. انها بی جهت خود را بیشتر و بهتر از چیزی که هستند نشان نمیدهند، زیرا اعتماد به نفس انها به ایشان میگوید به همه بگو “همینه که هست! نمیخوای به سلامت!” 🙂
  15. در محافل آنلاین و صفحه های گفتگو با یک آی دی و هویت ثابت اظهار نظر میکنند و در پی اشفتگی از موضوعات مورد بحث، در قالب رهگذران و متنفران از موضوعات مورد بحث وارد صحبت نمی شوند! زیرا بار دیگر “اعتماد به نفس” انها به کمک ایشان امده و ازادانه و بدون نگرانی، حرف خود را میزنند و به دیگران نیز چنین انگی نمی چسبانند. اگر مطلبی یا مقاله نیز می نویسند، خود با نام های دیگر در پای ان کامنت نمیگذارند زیرا به اندازه ای باهوش هستند که بدانند نه در شان انهاست، و نه خوانندگان کم هوش و بی تجربه هستند. اگر نظری دارند، شجاعانه با نام خود در پای مطلبشان اظهار نظر می نمایند.

  بارهم بگم؟ طولانی میشه ها! 😉

  • Maral Peasseu Eslahpazir

   نه دیگه…. متوجه شدیم که زنهای اروپایی فرشته هستن… فقط نمی دونم اگه همه چیز انقدر راحته پس چرا تو غرب هم مثل ایران بازم کلی مورد هست که آقایون شکایت دارن؟ مثلاً از بی وفایی زنها، از عدم اعتماد به نفس زنها و تلاش همیشگیشون برای زیبایی….
   به نظر من شما اون چیزی رو که در زنهای ایرانی نمی پسندین جدا کردین و به عنوان زن خارجی دارید به ما معرفی می کنین. درسته که زن اروپایی شناخت بالاتری نسبت به خودش داره تا زن ایرانی، و منطقی تره، ولی معنیش این نیست که مشکلات زنهای ایرانی رو نداره. کلاً به نظر من زنها در همه جای دنیا مشکلات شبیه به هم دارن، ولی این مشکلات در ایران به خاطر جداسازی جنسیتی برجسته تر شده ن. وگرنه زنهای اروپایی هم عین همون مشکلات ما رو دارن.

  • پارسا

   برو بابا مردک غرب زده 🙂 دلت خوشه ها! این کلی گویی های بی معنی چیه میگی؟ میخوای بگی اینا صد در صد خصوصیات ما ایرانیهاست؟ پس برو آثار فیلسوفان غربی از روسو و ولتر که فرانسوی تا نیچه و شوپنهاور و گوته رو مطالعه کن ببین درباره ی رفتارهای احمقانه ی ملت هاشون و به خصوص زناشون چی نوشتند. تا وقتی چیزی نخوندی نظراتتو به دیگران تعمیم نده لطفاً

 • ميترا

  برام جالبه كه اكثر زنان ايراني مردان اروپايي خيلي براشون جذابن ولي اكثر ارتباطي به اروپايي غير اروپايي يا ايراني يا غير ايراني نداره درسته يك سري اخلاقيات كلي از سوي جامعه به انسان تحميل ميشه يا شخص اونها رو مي پذيره ولي در كل خانواده و خود شخصه كه با روحيات و اخلاقياتي كه داره ميتونه براي فرد مقابل جذاب باشه يا نه

  من كلا با 8 مرد ديت كردم سه تاشون غير ايراني و پنجتا ايراني و غير ايرانيها دو تاشون اروپايي بودند كه يكيشون به نظرم جذاب و دومي حوصله سر بر بود و از ايرانيها سه تاشون جذاب و يكيشون بيخود و ديگري حوصله سر بر بود پس باز نميشه يه قانون كلي براي همه گفت ولي لذت بخشه كه يكي به زبان مادريت بهت ابراز علاقه كنه خيلي دلنشين تره تا با يه زبان ديگه اي كه هر چند بهش تسلط داشته باشي ولي موقع ابراز احساسات كه ميشه سختت ميشه و نمي فهميش

 • آرشاک

  متــــــــــــــــــاسفم که به تقسیم نژادی دست زده اید مرد ایرانی از یک ولگرد خیابانی داریم تا پروفسور و مرد فرانسوی هم همینطور ملاک تقسیم بندی شما برای یک انسان مرد و زن و ملیت است و بس را نمی فهمم !!!!!!!

  • marderooz

   اشاره شما به شکل مشخص درست است ولی این نوشته که ناشی از یک برداشت شخصی است طبیعتا بعضی تعاریف و نشانه هایش کلی بوده است. مرسی

 • خرد ناب تر از طلاست

  دوستان عموما به نکات خوبی اشاره کردند و باید در این مورد نقش مخرب ایدئولوژی را هم اضافه کنیم که 90 درصد ماجراست.وقتی یک جامعه بر اساس سنت های 1400 پیش می خواهد اداره شود آیا انتظار رفتار پیش رفته جنسی از زن و مردش را دارید؟ زنان سرد مزاج و مردان ناشی میوه های چنین جامعه ای هستند.

  • وغیره…

   فقط یک بار از نزدیک و از روی متن نه بر اساس شنیده ها برید فرهنگ جنسی اسلام 1400 سال پیش رو بخونید تا متوجه بشید هنوز 1400 سال مونده تا بفهمیم چقدر روشن فکر تر از عرف مسخره جامعه ماست !
   ما بخصوص ما ایرانی ها اسلام رو با مسیحیت قاطی کردیم. تو فرهنگ جنسی اسلامی هرگز غریزه سرکوب نمیشه ولی راه خودشو برای ارضا داره که ما فکر میکنیم لولو خر خره است درحالیکه راه نجاته !

 • لیلا

  به عنوان یک خانم من مردای ایرونی رو خیلی دوست دارم. ینی اصلا نمیتونم با غیر ایرونی رابطه عاشقانه برقرار کنم. هیچ وقت هم طرفمو به عنوان یک گزینه نمیبینم. خانم نویسنده لطفا دست از این حرفای تکراری بردار. مرد ایرانی رو باید درک کرد باید دیوانه وار دوستش داشت.

 • مینا

  عالی بود 🙂

 • پارسا

  ببخشید آدم قحط بود که فرانسوی جماعت رو مثال زدین؟ کشوری که اولین فاحشه ی خونه ی رسمی دنیای متمدن در اون شروع به کار کرده؟ فرانسویها طوری به مسایل جنسی و نمایش اون اهمیت می دند که تقریباً هیچ فیلم و سریال فرانسوی نیست که از نمایش چنین صحنه هایی بی نصیب مونده باشه. در حالی که در آمریکا این وضعیت حداقل در سطح فیلم و سریال شدیداً کاهش پیدا کرده و در حال از بین رفتنه. اما هیچ جایی بهتر از فیلمهای پورنوی فرانسوی نیست که بشه تمایلات انحرافی فرانسویان رو در اون دید، تقریباً هیچ فیلم پورنوی فرانسوی نیست که دارای سکس Anal نباشه!!! ملتی که حتی ماتحت خودشون رو هم درست تمیز نمی کنند و حموم کردنشون هم چیزی جز گربه شوری نیست، آخه چرا باید الگوی ما باشند؟ واقعاً چرا؟

 • مسعود

  یه نوزاد پسر فرانسوی رو بیارید ایران بدید پدر و مادر من با اعتقادات خودشون بزرگش کنن اونوقت متوجه میشید ربطی به نژاد نداره ، شرایطه که از مردهای ایرانی لولو و از زنهای ایرانی عروسک های شیطانی ساخته .

 • ایمان

  نویسنده خودش یک فاحشه هستش. بعدش اومدین دارین راجبش نظرم میدین. کلن خام بر سرتون.!!!!!!

 • فرشید

  با عرض پوزش از همه دوستان باید بگویم آنچه بیش از هرچیز در این متن خودنمایی میکند، مطلوب واقع شدن طعم آلت فرانسوی به مذاق خانم نگارنده است…
  بقیه ماجرا آسمان و ریسمان بافتن است و هیچ.
  شما اگر اینقدر که به فرانسوی ها خدمات جنسی رساندی به مردان و پسران هم میهن ایرانی میرساندی متوجه میشدی که همچین هم خبری نیست آن طرف دنیا..
  به قول مثل عامیانه ایرانی “مگه مال ما خار داشت آخه…”

  • marderooz

   فرشید عزیز خود این کامنت سراسر توهین شما گوشه ای از رفتاری است که در متن اشاره شده است. شما چه اصراری دارید که بخش عمده نظرتان به توهین و حواله دادن با الت تان توام باشد.

   • فرشته

    با اینکه اسم این صفحه مرد روزه ولی صفحه ای بسیار پرمحتواست که توسط مردان محترم اداره می شه. متاسفانه اکثر مردان ایرانی از نوع فرشید هستند، ولی بینشون آدم حسابی هم کم نیست

 • O2

  دمت گرم به همه ی اینا دادی؟

 • مهران

  خروس های همیشه آماده جفت گیری!

 • تقی (صدام کنین سیاوش)

  فرهنگ جنسی زنان اوکراینی

  اول بزارید اعتراف کنم یه نمه تنوع طلبم همیشه واسه زنا و
  دخترایی که همیشه لب خیابون وامیستن تا یکی بلندشون کنه بزنه زمین، میمیرم! همه جور نژاد و استایل رو هم کردم. خلاصه تجربه گرانبهایی! دارم که حیف می دونم با شما قسمت نکنم!!!

  اولین مورد اینکه زنان ایرانی خیلی آخ و اوخ می کنن نمی زارن
  کارتو درست بکنی. کوفت آدم می کنن هی ناز می کنن خلاصه پرسروصدان اما برعکس، زنان
  اوکراینی از همون اول که درش میاری آروم میزاره دهنش … آخ … +18 … .

  اگر به دنبال دوستی با زن اوکراینی هستید باید مسلما آماده پاسخ
  به سوالاتی نظیر این باشید که شما برای نرم و ملنگ کردن او چه می کنید؟ توجه داشته
  باشید که پاسخهای شما کاملا توسط مخاطب تان ضبط می گردد و او منتظر واکنش های
  منطبق برگفته های گذشته شماست سوال هایی مانند اینکه چه پوزیشنی دوست داری؟ میخوای
  طوری بخورمت که زبونم بخوره به تخمات؟ لباس چی بپوشم؟ از عقب هم می خوای بکنی؟
  دوستام هم بگم بیان!؟ دوستاتو نمی خوای بیاری!!!؟

  طبیعی تر بودن جذاب ترین فاکتور نزد زن اوکراینی است. میتوان
  گفت که معمولا دخالتی در میزان نوع پوشش و پشم شما ندارد مگر اینکه رنگ یا بوی شما
  را نپسندد که میگه همینجا حموم هست برو یه دوش بگیر!

  هر وقت هم خسته شدی هر چند نگاه های ملتمسانه وی با التماس می
  گوید که نیازمند رابطه جنسی با تو است ولی واژه ی ساده ی «نه» کلا او را بی خیال
  داستان می کند.

 • Gadfly

  تیترهای زرد و نوشتار قهوه ای برای جلب مخاطب به هر قیمتی!

 • چرا یادِ فیلمِ Nymphomaniac افتادم..؟
  🙂

 • گل ممد

  اصن شما افغانیشو امتحان کردی که میگی طعم فرانسویش بهتره؟

 • مهدی

  من تمام این خصوصیات مردان فرانسوی رو دارم اما همسرم درکم نمیکنه شاید میخواد ایرانی باشم

 • شمرایران

  تجربه شخصی من در اینور دنیا به من نشان داد زنهایی که در جامعه موفق هستند و در متن جامعه صنعتی به عنوان یک عضو جامعه حضور دارند هم رفتار خانوادگی طبیعیتری دارند هم به مرد به چشم تنها موجودی که باید پول در بیاورد و بیاره به پای ملکه خونش خرج کنه نگاه نمیکنن .موجود بیکار و سنتی که فقط با غیبت و حرف مفت بافتن چشم و هم چشمی تا سن 30-35 سالگی زندگی میکنه بعدش میشه بوم نقاشی و کاردستی زیر دست دکتر و آرایشگر و مانیکور و بوتاکسی و غیره ریشه در جامعه سنتی و عقب مانده ای دارد که از اونور عاشقای قزوینی پرورش میده و از طرف دیگر عروسکهایی که تا 30-40 سالگی مفهوم دارند.کسی که به فرنچ کیس و عشق فرانسوی و شراب و شمع و … اهمیت میده باید تاوان عمری تجربه تنهایی و شکست و کار طاقت فرسا و تنهایی در آپارتمان کوچک همراه با هم اتاقی خودپسند رو باید بدهد. چند درصد دخترها و زنهایی که از نازو نعمت آفتاب مهتاب ندیدن خونه پدری دوست دارند به خانه رستم دستان با ظرافت فریدون فرخزاد تشریف بیاورند توانایی فدا کردن و هزینه کردن از زندگی ناز و فانتزی کنونی خود را دارند ؟مرد ایرانی خوب یا بد خشن یا ملیح دو دره یا تیز حاضر جواب یا آرام به هرحال نزدیکترین به خواسته دختر ایرانی محجوب یا شرور پر افاده یا با ناز و ادا میباشد و سالها راه باید رفت تا درست یا غلط به مسیر یک زندگی منطقی صنعتی همراه با معایب و مزایای آن رسید. تشکر

 • amin

  مردهای ایرانی بو نفت میدن؟!

 • Abolfa Zl

  برابری جنسی چیزیه که به نفعه همه ی مردهای ایرانیه . همبستری با یک زن تو ایران خیلی گرون تموم میشه در مقابل باکره بودن و رابطه جنسی حتی توی زندگی مشترک مرد عهده دار تامین معاش و رسوندن به تمام ارزو های خانوم میشه
  حرف اخر شما دختر فرانسوی بشین مام میشیم مرد فرانسوی

 • seda

  منظورشون از تساوی در امور جنسی احتمالا لیس زدن مدام عضو شریفشان!! که نیست؟!! چون این خود عملی مشمئز کننده و فالوسی و زن ستیزه. مردان فرانسوی هم به نظر من جز زشت ترین مردان اروپایی هستند .