یافتن عشق های واقعی در اینترنت

 

این زوج از طریق صفحه « وسایل مجانی» در Craigslist با هم آشنا شدند. یکی شان اعلام کرده بود بلیط اضافی برای سینما دارد و دیگری پذیرفت و بعد رسیدند به اینجا که با علاقه تمام یک خانواده 4 نفره شدند.

Cora and Will, Craigslist Free Stuff Cora and Will met on Craig

دیوید، یک  برنامه ریز کامپیوتر، به خاطر تقلب و کارهای غیرقانونی به 10 سال زندان محکوم شده بود.  Giavanna برای تمرین نوشتن و داشتن یک دوست مکاتبه ایی از طریق WriteAPrisoner.com با او تماس گرفت. دیوید نیز حوصله اش در زندان به سر آمده بود. نوشتن همان و عشقی که زندگی هر دو را تغییر داده است همان.

Giavanna and David, Write a Prisoner .com Back in 2011, 25 year-

از سال 2006 Katharine و David کنجکاوی شان برای برای یافتن راه لاغر شدن باعث شد تا در  MySpace با هم آشنا شدند و تاکنون با هم هستند.

Katharine and David, MySpace David and Katharine did not meet on

Donna و John از طریق Yahoo Personals با هم آشنا شدند و پس از چند ایمیل  پی در پی در یک آخر هفته ملاقات کوتاهی داشتند و …

the-tree-mag_we-met-on-the-internet-by-jena-cumbo-30

بقیه، داستان های آشنایی هستند که به سادگی ملاقات های افراد بالا بوده است. تلفیقی از شانس و دقت در جزئیاتی که اشخاص در اینترنت بروز می دهند به انها کمک کرد تا از این وسیله جدید ابهترین استفاده را در زندگی شان بنمایند.

البته  با وجود گسترش روزافزون شبکه های اجتماعی و سایت های دوستیابی و گروه های هم نظر و هم سلیقه که هر روز در هر گوشه این جهانِ مجازی شکل می گیرد همچنان شانس و دقت حرف اصلی را خواهد زد. این روزها اشنایی اینترنتی تقریبا به یک  رفتار نرمال تبدیل شده است. شرط احتیاط هم البته هنوز در صدر تصمیم ها و انتخاب ها قرار دارد.

Corianna and David, Craigslist David put up an ad on Craiglists

KJAndSal_MG_8815

we-met-on-the-internet-jena-cumbo-okcupid

Rain and Nelson, Facebook poke 19-year-old Rain and 24-year-oldwe-met-on-the-internet-jena-cumbo-match-com

Jena Cumbo

http://jenacumbo.com/we-met-on-the-internet

 

 

More from مهرانگیز پاشا

عادت های افراد همیشه بدبخت

انسانها همیشه به دنبال خوشبختی، آرامش، عشق، بهره وری مطبوع از زندگی...
بیشتر بخوان
 • darbedar

  صددرصد با دوستی ها و مخصوصا همسریابی های اینترنتی مخالف هستم و قویا معتقدم بدرد جامعه ما نمی خورد. این طرز همسریابی مخصوص افراد پسیو (افرادی که قادر به ارتباط با آدمها در دنیای روزمره نیستند) می خورد. اتفاقا تمامی دوستانم چه مرد و چه زن از این طرز دوستیابی و یا همسریابی تجربه خوبی ندارند و بقول خودشان با آدمهای عجیب و غریبی برخورد کرده اند. یک مرد و یا زن باید همسرش را با ایجاد دوستان واقعی در مهمانی ها، جمعهای کوچک دوستانه، مراسم عزا! و عروسی و نذری ها و دانشگاه و ادارات محل کارش پیدا کند.

  • شیرین

   مطمئن نیستم منظور شما از دوستان حتما ایرانیها باشه. این نحوه ی آشنایی در جامعه ی ایرانیها با شکست مواجه میشه چون ما عادت نداریم حقیقت رو به زبون بیاریم… حقیقت شخصیت ما رو دیگران باید با زرنگی از روی رفتار ما- در مهمانی ها، جمعهای کوچک دوستانه، مراسم عزا! و عروسی و نذری ها و دانشگاه و ادارات محل کارما – بشناسند….

 • زوربای یونانی

  حریق خزان بود و تاراج باد….