سکس با روبات

tumblr_m7kv38zL0Y1qaz5ro

دلائل زیادی  وجود دارد که در آینده نزدیک، تصور رابطه جنسی بین انسان و روبات، دور از واقعیت نباشد. در نظرسنجی که توسط روزنامه هافینگنون پست صورت گرفته است 33 درصد شرکت کنندگان اعلام کردند که بدشان نمی آید خدمتکار ماشینی داشته باشند. 58 درصد می پذیرند که خانه شان توسط روبات تمیز شود. 46 درصد آدمها از داشتن روباتی که برای شان رانندگی کند اظهار خوشحالی کردند. در این میان 18 درصد فکر می کنند تا سال 2030، داشتن رابطه جنسی با روباتها عملی خواهد شد. از میان آنها، 9 درصد هم به داشتن رابطه با روبات تمایل نشان دادند.

یکی از مزیت های روباتها، توسعه نحوه گفتگوی مستقیم انسان و ربات است، توسعه و برنامه ریزی که می تواند بر اساس دانش و شعور و فرهنگ هر انسانی تنظیم شود. ویدئوی زیر یکی از یکی از روباتهای باهوش است که به شکل جالبی قادر به گفتگو با انسان است.

ماجرای عشق انسان و مجسمه به قرون طلایی یونان باستان باز می گردد. پیگمالیان مجسمه ساز یونانی عاشق مجسمه سراسر عاج « گالاتی» می گردد که با دستان خودش ساخته بود  و به وساطتت ونوس جان می گیرد. روباتها در حال حاضر بخش بزرگی از کارهای بشر را انجام می دهند. آنها به جای بشر می جنگند، به جای بشر ازمایش های خطرناک را به عهده می گیرند. راهنمای موزه شده اند و نامه بری در ادارات بر عهده آنها گذاشته شده است.

به همه این ماجراها، تنهایی روزافزون بشر و ضعیف تر و کمتر شدنِ شانس دیدار حضوری افراد را اگر بیفزائیم مشاهده خواهیم کرد که فکر داشتن رابطه جدی تر با روباتها زیاد هم غیر عادی نیست. نظریات مختلف دانشمندان و روانشناسان در حال حاضر معطوف این نیست که این رابطه گسترده نخواهد شد بلکه همه، توجه شان در این است که چه موقع این رفتار عادی خواهد شد.

به گفته ناظران علمی، مهمترین تاثیر در رشد تکنولوژی روبات های جنسی، حذف یا محدود شدن روسپیگری خواهد بود.

نظرسنجی در باره رابطه انسان با روبات

http://news.cnet.com/8300-5_3-0.html?keyword=sex+with+robots

http://www.nbcnews.com/id/21271545/#.UbQPd5wYh8o

https://web.telegram.org/#/im?p=@marderoozmedia

More from ترجمه‌ی محمد رادفر

قرار ملاقات با زنان و اشتباهات مردانه

کارخانه وسواس بودن اغلب افراد فکر می کنند و حق دارند که...
بیشتر بخوان
 • عباس

  روسپیگری حذف یا محدود نخواهد شد که هیچ، ازدواج و تشکیل خانواده هم معنای خود را تا حدودی از دست خواهد داد

  • شهاب

   حداقل به اسم برآوردن نیاز جنسی ازدواج نمیکنن که بعد از 2 تا بچه بفهمن اشتباه کردن.

 • امید

  من قبول ندارم. ادمهایی همیشه هستند که کارهای عجیب و غریب می کنند ولی اکثریت مردم نخواهند پذیرفت

 • حمید

  به نظر من کاربرد نداره مگر در برخی کشورهای اسلامی! بیشتر عروسکهای چینی که امکان سکس باهاشون هست درحال حاظر در کشورهایی که روابط آزاد ندارند (اسلامی) به فروش میره. به تازگی مقاله ای هم در این زمینه منتشر شده که متاسفانه لینکش را ندارم. حتی در خود چین هم طرفدار ندارند چون یک چینی اگه صبح اراده کنه که شب با یکی بخوابه همون شب یا نهایت فردا شبش به خواستش میرسه. اونی هم که هی به این در و اون در میزنه تا کسی رو پیدا کنه و خودش را تخلیه کنه بهش میگن “لوزر” که تاثیری در متن جامعه نداره (از اسمش پیداست) و همیشه در طول تاریخ بودن از این جور آدم ها که خوب اونا هم پول خرید این نوع ربات یا عروسک رو ندارن! این راستش سرگرمی هست برای دانشمندان برای اینکه از بیکاری در بیان. فکر کنید این همه دانشجو و دانشمند باید از یه راهی سرگم بشن ونون بخورن. یادمه چند سال پیش پروژه یکی از استادهای پردازش تصویر خیلی خیلی خوب ایرانی، شناسایی و فیلتر تصاویر پورنو از طریق پردازش تصویر بود! چندتا از دانشجو های فوق لیسانش هم سخت درگیر کار بودن! خوب بلاخره باید ما دانشجوها هم از بیکاری دربیایم دیگه. جدی نگیرید 🙂

  • آرمین

   دوستع خودم تو اینجور پروژها کلی کار کرده

 • ناهید

  از پری ها تا فرشته های خدا همه شون زن های مصنوعی و ایده الی هستند که مردا ندنبالش ون هستند. روبات هم همینطور

 • شی ولف

  چرا استفاده از رباتها برای سکس رو محدود به مردان میدونید؟
  من زنی هستم که بعد از مدتها تجربه کردن انواع ارتباط کوتاه و طولانی با مردان مختلف دیگه حوصله ی آشنایی با آدم تازه رو ندارم. از ته دل دوست دارم بتونم روبات مردانه ای داشته باشم که نیازهای فیزیکی م رو براورده کنه و نیاز به هزینه ی عاطفی و زمانی نداشته باشه. حاضرم همه جور هزینه ی سنگین مالی رو برای داشتن چنین روباتی تقبل کنم. رابطه داشتن با مردان زنده برای من سخت ، اعصاب خرد کن و ناراحت کننده است.

  • شهاب

   اتفاقا بنظر میاد اولین موردی که به ذهن برسه تهیه انواع روبات با سایز آلت مختلف در نوع مردانه اش باشه. چون فعالیت فیزیکی در حین سکس عمدتا از طرف مرد انجام میشه، یه ربات مردانه ایده بهتری بنظر میاد.

  • veralynn

   وای خانوم چه قدر عجیب جای احساساتو پس چی بگیره؟ سکس وقتی لذت بخشه که احساس توش باشه وگرنه چه کاریه ادم خودارضایی میکنه

 • مسعود

  بیاید یکم در زمان به جلو بریم و تصور کنیم که تمامی مردم به سکس با روبات رو آوردن و بدیهیه که تولید مثل انسان هم در رحمهای مصنوعی انجام میشه. در همچین شرایطی زمانی که انسان دیگه مجبور نیست برای تولید مثل سکس داشته باشه و سکس صرفا” جنبهء تفریح و سرگرمی رو پیدا میکنه بطبع در فیزیک انسان نیز در راستای شرایط جدید تکامل رو تجربه خواهد کرد.برای مثال وقتی در بدن افرادی که با روبات سکس دارن به دلیل پدر و مادر نشدن هرمونهای جنسی مخصوص چنین شرایطی که توسط تحریک عواطف و احساسات بوجود میومدن دیگه عملا” ترشه نمیشه که جدا از افسردگی برای نسلهای بعدی که توسط اسپرم و تخمک این نسل از آدمها بوجود میان ممکنه تکامل و جهش ژنتیکی غلطی رو رقم بزنه.
  یا در زنان به دلیل اینکه دیگه مجبور نیستن بارداری رو تحمل کنن شکل استخوان لگن تغیر کنه و همچنین در مردان که برای تولید مثل فقط با اسپرمشان نیاز هست میزان اندازهء هضو تناسلی افزایش یا کاهش چشم گیری داشته باشه که در نهایت ادامهء چنین روند تکامل ناقص و منحرفی تنها به انقراض بشر منتهی میشه. که خوب چیز بدی هم نیست نه؟

 • Omid

  مگه باروبات هم میشه
  دنیای فناوری چیکارا نمی کنه
  دنیای فناوری ادمو از بعضی چیزا دور می کنه
  قدیما که این فناوری نبود خانواده ها روابط بهتری داشتن.