چرا مردهای خوش قلب، تنها هستند

Sex: How To Do Everything

دو نویسنده مسائل زناشویی Emma Taylor و Lorelei Sharkey ،معتقدند مردان نااهل از شگردهایی استفاده می کنند که به طور غریزی زنان با آنها احساس آرامش و امنیت می کنند. مردان خوب باید این فرمول ها را رعایت کنند:

اعتماد به نفس

برای ما زنها مهم نیست با چه کلکی تمرین اعتماد به نفس می کنید: جلو آینه بایستید و حرف ها و حرکات خود را تمرین کنید، زنان روبروی خود را با دماغ های بسیار زشت تصور کنید یا… به هر حال  وقتی به ملاقات ما می ایید باید حرکات شما سرشار از اعتماد به نفس باشد.

 من، من، من

قهرمان هر داستانی نباشید و پشت سر هم، از خودتان و خاصیت های خودتان حرف نزنید چون ما در همان دقیقه اول متوجه می شویم با این کار دارید پشت یک شخصیت ضعیف پنهان می شوید.

غُرغُرو نباشید

قبل از هر چیز خوب است بدانید که غُر زدن و ایراد گرفتن اصلا جذاب نیست. فکرش را بکنید با هم رفتیم به رستوران و شما مرتب از گارسن شکایت می کنید. یا یک ریز از مشکلات محل کار حرف می زنید. یا از غم و بدبختی های واقعی دنیا گله می کنید.

احترام زیادی

خوش قلبی زیاد هم توی ذوق می زند. اینطوری که بعد از هر جمله بگویید ببخشید یا شوخی می کنم و جدی نگیر و … خیلی کلافه کننده است.

عین این صورتک های خنده و شادی توی شبکه های اجتماعی از آن استفاده می کنند نباشید که با هر حرکت ما، لبخند بزنیدد یا هر چه گفتیم برای تان خیلی جالب باشد و …  نه… این کارها احساس خوشایندی که شما انتظار دارید را در ما ایجاد نمی کند.

تعریف کنید اما!

ما هر بار شنیدیم که مثلا می گویید چه پوست لطیفی دارید و یا چشمانتان چقدر قشنگ است و … از این حرفها همه می زنند اینها خوب هستند ولی دوست داریم یک خصلت شخصیتی ما را که دوست دارید نشان دهید. این نشان می دهد که برای ما ارزش قائلید.

تماس فیزیکی

در اولین فرصت به شکلی عادی و صمیمی، تماس فیزیکی ایجاد کنید. با شانه تان موقع خنده به شانه ما بزنید. در حین یک خنده از ته دل، با دست به زانوی ما بزنید. اگر فرصت رقص فراهم شد در حین رقص، تماس های کوچک با بدن ما ایجاد کنید.

با دوستان مونث خود به سراغ ما بیایید.

 حتما همه شما دوستانی از مدرسه و دانشگاه دارید یا از طریق شبکه دوستان و اقوام، با دختران و زنانی آشنایی دارید. اگر ما شما را با زنان دیگر ببینیم احساس امنیت خاطر بیشتر می کنیم چون حدس می زنیم که شما دوستی های تان فقط برای کشاندن ما به رختخواب نیست.

How Nice Guys Can Impress Women

http://www.menshealth.com/mhlists/nice_guy_tips/Make_Her_Laugh.php

Emma Taylor and Lorelei Sharkey wrote The Big Bang: Nerve’s Guide to the New Sexual Universe. Seek their advice at emandlo.com

More from ونداد زمانی
اروپا چطور ثروتمند شد
طبیعی است وقتی صحبت از ثروت اروپا می شود بلافاصله سود بیکران...
Read More