خانم‌ها، اتاق خواب را جدی بگیرید

به عنوان یک زن متاهل از همان دورانی که مجرد بودم متوجه این واقعیت بودم که زنانی در زندگی شخصی و زناشویی موفق هستند که اتاق خواب در کنترل شان است.

کنترلی که من از آن صحبت می کنم فرق دارد با رفتاری که به طور غریزی در بین اکثر زنها تبدیل به عادت می شود . خیلی از زنها فکر می کند کنترل یعنی اینکه آنها هستند که به طرف مقابل اجازه همبستری می دهند.

اما یک مرحله دیگر کنترل اتاق خواب هست که زنان کمابیش نادیده می گیرند:

۱- شروع کننده

اینکه مردان شروع کننده رابطه جنسی هستند آنقدر بدیهی است که گویا وظیفه آنها است و ما زنها باید منتظر فرمان آنها باشیم. طوری که انگار ما به این دلیل سکس داریم چون مردان می خواهند!

شما به عنوان شریک جنسی، اگر هماغوشی با مرد مورد علاقه تان برای تان دوست داشتنی است چرا صبر می کنید؟ از چه می ترسید؟ او هم دوست دارد احساس کند خواستنی و جذاب است.

۲- ذوق و شوق جنسی

آیا می دانید ماندگارترین خاطرات جنسی مردان وقتی است که طرف مقابل علاقه و تمنای جنسی اش را با تمام وجود بروز می دهد؟

مردان به وجد می ایند وقتی احساس کنند درون تختخواب حس خوبی دارید و راحتید و زنانگی تان بدون ترس و احتیاط در آغوش شان بروز می کند. مردان ذاتا عاشق جلب اعتماد هستند. به شدت برای شان جالب می شوید وقتی بفهمند که دارید از وجودشان لذت می برید.

۳- لمس

ما زنان معمولا فکر می کنیم سکس برای مردان یعنی دخول و برای همین به قدرت لمس دستان مان بها نمی دهیم. مردان عاشق لمس گونه شان، موی سرشان، بازو و کمرشان توسط زنها هستند.

دفعه بعد گردن شان را با دست تان نوازش کنید. خم شوید و سینه شان ببوسید و لمس کنید. با دست تان به روی مچ پا و ران های شان بکشید تا ببینید چطورچشم مردی که دوست دارید برق خواهد زد.

۴- بگذارید بشنوند لذت می برید

مردان و زنان از صدای ناله و تمنا در حین سکس به یک اندازه لذت می برند. قرار نیست مثل ویدئوی پورن مدام جیغ بکشید ولی اگر به طور طبیعی دوست دارید صدای لذت بردن تان را بشنوید مطمئن باشد مردان هم احساس غرور می کنند.

حرف بزنید. بگویید چقدر حالتی که در لحظه دارید را دوست دارید. بگویید چه می خواهید.

۵- زبان و دهان

اگر خودتان دوست دارید توسط زبان و لبهای مرد زندگی تان به لذت و حتی ارگاسم برسید بدانید که
آلت مردان تقریبا به اندازه لذت دخول، از سکس دهنی هم لذت می برند. دهان گرم و خیس و قدرت مکیدن لبها برای شان هدیه آسمانی است.

Written By
More from Marzieh.H

آن زن رفت و همان بهتر که رفت

مدتی است به خاطر وضعیتی که برای برادر بزرگم ناصر پیش آمده...
بیشتر بخوان