من چرا باید همیشه دنبالش باشم

سلام. ۲۵ ساله ام. درسم پارسال تمام شد و از طریق یک آشنا در فامیل، یک کار خوب دارم. همانجا با یک دختر همسن و سال خودم آشنا شدم. ۸ ماه است همدیگر را می بینیم.

اما فقط من هستم که باید درخواست کنم… مدام باید ابراز علاقه کنم. تا وقتی که به او نرسم از این همه میل یکطرفه ناراحت نمی شوم ولی چند روز پس از دیدار، از خودم می پرسم چرا من همیشه دنبالش باشم؟
سامان عزیز

این مشکلی که می گویی یک واقعیت عمومی همه مردان و زنان سیاره ما است. دلایل مشخصی هم دارد که سعی می کنم مواردی که به موقعیت تو نزدیک است را شرح دهم.

زنان به اندازه ما پشتوانه و هیاهوی تمنای جنسی که هورمون تستوسترون در بدن ما ایجاد می کنند را ندارد. زنان نیاز و میل جنسی شان کم نیست ولی وقتی تحریک می شوند که احساس کنند خواستنی هستند.

ما مردان هم همه این نیازها و تمایلات غیرجنسی را دوست داریم از جنس مقابل دریافت کنیم برای همین در روزهای بعد از دیدار، که هورمون مردانه ات کمی کاهش یافه احساس شرم و ناراحتی می کنی چون وجود مردانه ات احترام و اعتماد و حتی میل خواسته شدنش برآورده نشده است.

برای زنان میل جنسی در ترکیب با بقیه تمایلات حسی و عاطفی اتفاق می افتد. خواستنی بودن یا ستایش زیبایی شان یا گوش دادن به نظرات آنها که نشانه توجه به شعور شان است و خرید هدیه یا صرف وقت با آنها، میل جنسی شان نسبت به شما را افزایش می دهند.

مردان و زنان نیاز مشترکی دارند از اینکه وارد یک رابطه صمیمی و عمیق شوند. پیشنهاد می کنم به اوقاتی از با هم بودن که ربطی به رابطه جنسی ندارد هم توجه کن. با هم قدم بزنید. کوه بروید. با هم فیلم ببنید و موسیقی بشنوید یا یک قصه را همزمان بخوانید.

هر عمل مشترک که واقع و صمیمانه هر دوی تان دوست دارید حتی شده شیکپوشی یا کوتاه کردن همزمان موی سر یا… می تواند به شناخت و علاقه عاطفی بیشترانها نسبت به شما منجر شود. به همان نسبت این توجهات غیرجنسی باعث افزایش خواستنی بودن و احترامی است که ما مردان از زنان انتظار داریم.

Written By
More from بهمن
مادرم می‌گوید من برایت یک همسر خوب پیدا می‌کنم
جوان ۲۶ ساله ای هستم که شرایط ازدواج برایم فراهم است. شغل...
Read More