دو مرام یک دختربازِ موفق

من از ۱۲سالگی مثل بقیه پسرهای دور و بر، فکر و ذکرم دخترها بودند. ولی مسیر من با بقیه از همون مدرسه راهنمایی یا دبیرستان فرق داشت. اغلب پسرهای همسن من توی حال و هوای عشق و عاشقی بودند. یکی رو توی مدرسه دخترانه یا محله نشون می کردند و توی قلب خودشون قربون صدقه می رفتند.

البته همه این پسرای مهربون و خجالتی یک مشکل عمومی داشتند، اونها میل جنسی خودشون رو بد نمی دونستند ولی اگر دختری دنبال تحقق میل جنسی بود پر رو و ناجور تلقی می شد. البته اغلب شون یکطرفه و فقط در تصورشون با این معشوقه ها خودارضایی می کردند. من ولی این کار رو دوست نداشتم و ترجیح می دادم توی واقعیت با دخترها حال کنم.

۱- همونقدر که میل جنسی خودم را می شناختم و اون رو بد نمی دونستم این قابلیت را داشتم که ببینم دخترها هم مثل من این نیاز و احساس رو دارند و این رو بد نمی دونستم.

این باعث می شد که بدون ترس یا خجالت با کمی دقت بفهمم که کدوم دختر میل جنسی اش رو داره بروز میده و مهمتر از همه چشماش و خنده هاش و حرکاتش داره نشون میده که از من بدش نمیاد.

۲ – چون فرقی بین میل جنسی که برای خودم داشتم و هوسی که دخترها داشتند قائل نمی شدم احساس بدی به دخترها نداشتم. برای من واقعا دخترها قابل احترام بودند.

به دخترها دروغ نمی گفتم. کلک نمی زدم. فکر نمی کردم بی شعورند و قراره مخ بزنم که شلوارشون را بکشم پایین و بعد انگار که فتح شون کردم بگذارم در برم.

توقعم از سکس اون اوائل مثل خود دخترها با بوسیدن و ور رفتن و حتی عشقبازی از روی لباس برآورده می شد. بعدها به مرور از حوالی ۱۸ سالگی به بعد شانس رابطه جنسی کامل را هم اینجا و اونجا پیدا می کردیم.

دنبال دخترهای ذلیل و تو سری خورده و دخترهایی که از سکس برای باج گیری سو استفاده می کردند یا سکس رو گناه می دونستند هم نبودم. اونها حتی قابل دسترس تر بودند ولی سرانجام های تلخ داشت. گیر می دادند. اذیت می شدند و اذیت می کردند.

من مجذوب دخترایی می شدم که می دونستند چی می خواهند و حد و حدود خودشون رو می فهمیدند. به نظر من خیلی از دخترهای ایرانی اینطوری هستند. ولی چون به اندازه کافی پسر شبیه خودشون نیست تنها می مانند. عین این اتفاق برای خیلی از پسرها هم می اقتد. آنها هم تنها می مانند.

این راه و مرام من است. نسخه ایی برای هیچ مردی نمی پیچم. ارادت.

Written By
More from امید

همه اهالی روستای « دیزباد بالا» نیشابور باسوادند

پیشینه تاریخی روستای دیزباد به حدود ۱۳۰۰ سال پیش می رسد. افتتاح...
بیشتر بخوان