همسرم شاید باکره نبود

من ۲۶ ساله ام. درسم تمام شده است. خدمت وظیفه ام را هم انجام دادم و مدتی است سرپرستی مغازه نانوایی پدرم را کاملا بر عهده گرفتم. والدین من از طریق فامیل  مرا با دختری ۲۴ ساله آشنا کردند که به نظر می رسید دختر خوبی است. یک ماه است از ازدواج ما می گذرد ولی درست یک ماه است همه زندگی ام به هم ریخته است. من به همسرم اعتماد ندارم و فکر می کنم باکره نبوده است. بیشتر از همه به خاطر اینکه موقع آمیزش از همان بار اول متوجه شدم که موقع دخول عضو تناسلی من در محیطی قرار می گیرد که هیچ تماسی را حس نمی کنم. من قبلا با ۲ زن تماس جنسی داشته ام ولی او مثل هیچکدام شان نیست.

دوما اینکه در دو سه بار اول آمیزش خون مربوط به بکارت در وی ملاحظه نشد. می خواستم او را به پزشک قانونی ببرم ولی شرم و ترس از رسوایی یا خجالت از او و والدین، به من این اجازه را نداد. حدود ۱۰ روز پیش در حین سکس مقدار بسیار کمی خون مشاهده شد. ولی حالم خوب نیست و نمی دانم با این فکرو خیال ها چه کنم؟

سیروس عزیز

خیلی متاسفم که نگرانی هایی اینچنینی فکرت را پریشان کرده است.  سیروس عزیز و جوان و زحمتکش کمی این حرف هایت دلگیر کننده است چون اصلا در باره مهربانی، عقل و شعور و میزان همراهی و رفاقت همسرت حرفی نزدی.

اجازه بده اول چند مسئله را با هم مرور کنیم:

درون واژن می تواند عریض نباشد اگر زنان تحریک نشوند بویژه اگر ترشحات ناشی از تحریک جنسی ایجاد نشود. اما اصل  قضیه این است که دیواره واژن، ماهیچه ای است و می تواند مدام عرض آن تغییر کند. واژن ها هم مثل آلت مردان در هر انسانی فرق می کند. بزرگ و کوچک و کم عمق و پر عمق هستند.

حتی پرده های بکارت نیز انواع مختلف دارند. اغلب شان دارای انواع سوراخ های طبیعی هستند که اجازه می دهد خونریزی ماهانه زنان از درون واژن خارج گردد. خیلی از پرده های بکارت، نیاز به ضربه های مستقیم و مشخص دارند تا پاره شوند و خیلی از موارد  فقط از چندین آمیزش جنسی ممکن است بشکافند. بعضی ها هم زیادی حساس هستند و در حرکات ورزشی و ناگهانی، یا در حین خودارضایی از هم می شکافند.

وجود بکارت دلایل فیزیکی هم دارند و برای همین بخشی از پستانداران نظیر اسب و حتی نهنگ از آن برخوردارند. یک دلیل اصلی ماندگاری اندام ها و اعضای قدیمی نظیر آپاندیس این است که در طی دوران تحول و تغییر بدن انسان، کاربردشان را از دست می دهند ولی هنوز استفاده های جانبی برای شان پیدا می شود. نظیر سیخ شدن موی تن که قدیم ها برای بزرگتر نشان دادن هیکل برای ترساندن دشمنان طبیعی وجود داشت. عین کاری که گربه در حین بلوف زدن یا احساس خطر کردن انجام می دهد.

می گویند پرده بکارت ممکن است وسیله ای برای جلوگیری از سرایت بیماری های ویروسی و عفونی به داخل واژن هم باشد. حتما و حتما در دوره های از زندگی قبیله ای و روستانشینی و حتی در بسیاری از قبایل و جوامع سنتی و مذهبی کنونی، بکارت نشانه کمابیش قاطعی برای کنترل سکس زنان بود.

باغبانی از این گلی که در باغچه زندگی ات داری فقط جوانمردی، عشق و احترام می طلبد. در هیچ دوره ای زندگی بشر، زور و کنترل فیزیکی و حتی سنگسار و کمربند عفت نتوانسته است جلو خیانت را بگیرد.

شاید این گفته من ترا اذیت کند ولی بخشی از وسواس و نگرانی های اینچنینی از مردانی سر می زند که از نظر جنسی قادر به برطرف کردن امیال جنسی همسرشان نیستند. اگر رابطه جنسی خوبی دارید و از هماغوشی همدیگر لذت می برید به این افکار نگران، مهار بزن و سعی کن ریشه های تربیتی و فرهنگی اش را در خودت پیدا کنی.