ما مردها خیلی دیر یه معشوقه واقعی می‌شویم

Artwork by John Fenerov

یه آقا رضا داشتیم تو سربازی که بچه تهران بود و واقعا یه دو سه قدمی تو هر کاری از ما جلوتر بود. ازش یاد گرفتیم که قبل از داشتن رابطه جنسی بهتره یکی دو ساعت قبلش، خودارضایی کنیم چون ممکنه اونقدر هول و احساساتی بشیم که نتونیم سربلند بیاییم بیرون.

بعد سربازی یه چند باری برای اطمینان بیشتر و قوت قلب این توصیه رو به کار بردم ولی تا مدتها، هول زدنم فرق زیادی نکرده بود.

اما آشنایی با مریم همه چیز رو ریخت به هم. تجربه من نشون داده وقتی یه زن خیلی جذابه بیشتر هول می زنم و کل ماجرا زیر ۵ دقیقه تموم میشه… این مریم یه جذابیت بیش از حد داشت.

وقتی هم قدم بر می داشت انگار داره به زمین فخر می فروشه. بدنش خارق العاده نبود ولی چون به خودش اعتماد داشت جذابتر دیده می شد. حرف زدنش چقدر ناز بود. محکم و با وقار ولی آروم حرف می زد. به تیپ و شخصیتش می خورد.

توی چهل سالگی ام بود که تازه تونستم جزییات بدن زنی که دوست دار رو پی ببرم. برا همین بود که فهمیدم یکی از ممه های مریم کوچکتره. نوک هر دو شون به جای اینکه به روبرو باشه به سمت چپ و راست متمایل بودند.

مریم برایم خیلی خواستنی تر شده بود. چون قدرت دیدن زیبایی هاش و تمناهای اون رو هم داشتم. روبرویم ایستاده بود و به من نگاه می کرد. بهش گفتم بیا دراز بکش کنارم تا صبح فقط نازت کنم. بیا موهاتو شونه کنم. دوست داشتم بهش لذت بدهم. حس کردم لذت بخشیدن به زن چقدر برای خودم دوست داشتنی شده.

اون لحظه دلم برای همه زنهایی که توی زندگیم بودند سوخت. بیچاره ها چی کشیدند از دست هول زدن های من. ما مردا خیلی دیر یه معشوقه واقعی می شویم.

داستان‌های ممنوع – اولین سکس بعد از مدتها

More from محمود الوند
خلوت ناگهانی با همسر سابق
دو سال از جدایی ما می گذشت. شوهر سابقم اصرار داشت که...
Read More